![]() |
Interaktywne Centrum Historii Wisły Kraków.
Pozwolę sobie przekleić wiadomość ze strony Stowarzyszenia, bo sprawa jest super ważna.
Cytat:
Cytat:
Poza tym powinny być na wszystkich wiślackich stronach banery, reklamy, informację na ten temat. Oczywiście nigdzie nic, a potem będą wszyscy zdziwieni, że się nie udało. |
Nie mieszkając w Krk można jakoś głosować czy potem będzie jakaś weryfikacja? Bo w dowodzie nie ma miejsca zamieszkania, jak będzie to sprawdzane?
|
Cytat:
Głosować !!! Czy tak często zdarza się okazja żeby w 5 minut zrobić coś dobrego dla Wisełki ???? |
3 punkty ode mnie.
|
Głosować, bo jak się nie uda to będzie mega wstyd. I na końcu sprawdźcie czy wam system wybrał te projekty, które chcieliście, bo to różnie z tym bywa. Do dzieła!
|
To co teraz z Galerią Blasku Białej Gwiazdy? Będą 2 muzea? Czy temat Galerii już upadł?
|
Poprawcie mnie - by głos był ważny muszę oddać:
A) głos trzypunktowy na Centrum Historii, dwupunktowy na cośtam i jednopunktowy na cośtam B) głos trzypunktowy na Centrum Historii wystarczy ? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Poszły 3 punkty - rozsyłać, namawiać !!!
|
Z jednego komputera nabijajcie dane wszystkich członków rodziny, znajomych i tych, których znacie numery PESEL. Czy tego chcą czy nie chcą.. i tak nie będą wiedzieć, że głosowali :D
|
Statystyki...
W ubiegłym roku projekty ogólnomiejskie, które załapały się do realizacji dostały 5298 - 55855 punktów, ale system głosowania był trochę inny, bo dawało się 1-5 punktów, czyli odpowiednio przeliczając 1060 - 11171 głosów z maksymalną ilością punktów. W tym roku można dać max. 3 punkty, ale pewnie i głosujących może być więcej, bo sprawa budżetu obywatelskiego jest już trochę bardziej rozreklamowana. Tak, czy inaczej jak nie zbierzemy ponad 10 tys. głosów za 3 punkty (które powinny zapewnić realizację), to będzie wstyd. Mam wrażenie, że o sprawie jest trochę cicho. Tutaj ledwie kilka wpisów. Na głównej stronie TWSD ani słowa o rozpoczęciu głosowania. Można by też wrzucić tutaj ankietę, gdzie głosy oddawałyby osoby, które już oddały swój głos na projekt z informacją za ile punktów (3, 2, 1). Oczywiście nie byłby to pełny obraz, ale dawałby trochę pojęcia, na ile głosów możemy minimum liczyć. Mogło by to też pomóc, w "nakręcaniu" ludzi na ten temat. No i trzeba namawiać Rodzinę i znajomych. Jeśli jest założony w tej sprawie jakiś profil na mediach społecznościowych, to niech ktoś wrzuci linka, żeby każdy mógł sprawę "rozreklamować"... pozdr OSC.N. |
Cytat:
Głosować, głosować ;) |
Warto poświęcić 3 minuty życia i dołożyć swoją cegiełkę do tak ważnej inicjatywy.
|
|
Głos oddany ! 5 min "roboty"
|
Macie fejsbuka? to polubcie i przekażcie dalej!
https://www.facebook.com/ICHWKRK |
Kilka minut i głos oddany.
Każdy kto nie zagłosuje na nasz projekt to zwykła menda. |
Jest możliwość sprawdzenia on line ile głosów który projekt zebrał ??
Najlepiej oddawać 3 pkt na projekt muzeum i pozostałe na jakieś niszowe które i tak nie mają szansy przejść dalej. |
Dokładnie głosować na jakies gówniane projekty, które i tak nie mają szans. Wziąć PESELE od rodziny, też zagłosować!
|
W górę!
Ps. Czemu o tym nie ma na głównej? |
Panowie podkradnijcie pesele wszystkim rodzicom, babciom, ciotkom itd. i oddajcie ich głos na Centrum Historii!!!
|
Głos oddany.
|
zrobione...
|
Cytat:
|
Jest wyraźnie napisane że liczy się miejsce zamieszkania a nie zameldowania.
Ja też mam zameldowanie w innej dzielnicy niż ta w której głosowałem - według mnie jak mieszkasz w Krakowie to w zupełności wystarczy. |
Gratulacje! Zakończyłeś głosowanie.
Dziękujemy za udział w głosowaniu! Twój głos ma znaczenie! |
Cytat:
powiem tak: jak się rejestrujesz podajesz PESEL i miejsce zamieszkania, niżej jest checkbox w którym oświadczasz, że mieszkasz w Krakowie pod podanym adresem. Czy jest to w jakiś sposób weryfikowane ? Szczerze wątpie, bo niby jak ? Na chate Ci wejdą ? Więc nawet jak nie mieszkasz w Krakowie, a np. masz kogoś to podaj jego adres (ważne, że taki adres istniał, bo inaczej mogą wyczuć przewał), głosujesz coco jambo i do przodu ;) |
Głos oddany.
Trzy punkty. Za wygraną! |
Niemal na finiszu 3 ptk ode mnie ;)
Mam ogromną nadzieję, że wspólnie osiągniemy ten wielki, wspaniały cel. Pomyślcie kto jeszcze nie głosował a może nas wspomóc, tu każdy głos może być na wagę złota ;) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:37. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl