
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
|
Ale gdyby nie frajerstwo mogło i powinno być 7-4-3. Czy można winić za to trenera? Można ale robi to tylko piłkarski laik.
Tak tak mógł przewidzieć, a możesz mi przypomnieć jak była alternatywa dla Czekaja? Nunez się prosił? Daj spokój. Sędzia przypilnował i tyle. Mimo to grając dwa razy w osłabieniu nie przegraliśmy żadnego z tych meczów, mało tego jakbyś nie pamiętał w pierwszym meczu grając w osłabieniu odrobiliśmy stratę. To zasługa Moskala? Że drużyna grała o wynik nawet w osłabieniu czy zupełnie nie? Dodam ze w Lubinie żeby nie wygrać i stworzyć pretekst do zwolnienia Kazka strzeliliśmy sobie dwa swojaki, a z Koroną przez 90 min grając na ich połowie nie oddaliśmy żadnego strzału. No i odszedł słaby Moskal i przyszedł boski Probierz. Mam Ci przypomnieć dalszą historię?
Ostatnio edytowane przez Drozd : 12.06.2015 o godz. 19:01.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
|
|