The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 07.06.2015, 08:57
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.
Chyba Lech musiałby się nie pojawić na boisku

Ale jakiś samobój z główki na 0-1 w końcówce meczu byłby sprawiedliwością dziejową
Odpowiedz cytując
Kanonierka
Junior Member
 
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 07.06.2015, 09:09
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 07.06.2015, 09:38
Kanonierka napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić to było by coś namieszać pod koniec w lidze i dać z znać o sobie przed nowym sezonem.
Cholera a ja miałem wrażenie że są od stycznia na urlopach
Odpowiedz cytując
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 07.06.2015, 11:05
Nie patrzeć na nikogo i grać o zwycięstwo. O to tylko proszę zawodników.
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 07.06.2015, 12:45
Jaka jest 18 meczowa? Wie ktoś może?
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 07.06.2015, 13:33
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Cholera a ja miałem wrażenie że są od stycznia na urlopach
Oni też.

10 znaków.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 07.06.2015, 14:06
mam nadzieje że wkońcu o Wiśle będzie coś pozytywnego i że wygramy w Poznaniu z tymi pyrusami! Mam gdzieś kto będzie mistrzem chce żeby Wisła się nie podkładała !

0-1 90+4 Brożek
Odpowiedz cytując
DJ Hazel
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: R 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 07.06.2015, 14:18
Zwycięstwo w 90 minucie sprawiłoby ,że ten sezon nie był do końca stracony a sprawiedliwości stało by się zadość. Ale znając życie dostaniemy ze 3 brameczki w plecy.
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
Odpowiedz cytując
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 07.06.2015, 14:24
Tylko zwycięstwo!!! To jest Wisła Kraków!!!!
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 07.06.2015, 14:40
Mam nadzieję że po tym meczu drodzy forumowicze zejdą na ziemię
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 07.06.2015, 14:53
Ale podziwiam jak 70% kolegow z forum .......i głupoty
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 07.06.2015, 15:11
W tej kolejce chcę wygranej Wisły i przegranej 7egii. Dziękuję za uwagę.
Odpowiedz cytując
adam28
Junior Member
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 07.06.2015, 15:57
Ja licze na Naszych i wierze, że wygramy !
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 07.06.2015, 16:08
Jeszcze ostatni mecz odbębnić i fajrant wakacje!
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 07.06.2015, 17:53
Parodyści! Boguski potyka się o własne nogi po błędzie obrony Lecha, a potem Brożek dostaje piłę na strzał toteż myślał i myślał aż mu piłka uciekła
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 07.06.2015, 18:06
To wina trenera że się Boguski potyka !!!
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 07.06.2015, 18:33
Kazek coś się tam wydziera może zmienił taktykę i zamiast dobrego Tatusia mamy zgreda - Dziadka Smudę
Odpowiedz cytując
TSWthedues
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 07.06.2015, 19:04
no i mamy remis, do przewidzenia, niestety nasi pojechali tam odbębnić mecz i teraz już mogą pisać do swoich foczek, że czas na wczasy na kanarach...
Oglądając dzisiaj to spotkanie, zauważyłem, że Kazek za wszelką cenę chciał wygrać tylko nie kopacze, a ten pseudopiłkarz - sprzedawczyk Garguła niech się więcej na R22 nie pokazuje! Po wejściu nawet mu się za bardzo biegać nie chciało:/
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 07.06.2015, 19:07
Buchalik - dramatyczne zachowanie w piątce jak na bramkarza
Stilić - hamulcowy
Boguski - problemy motoryczne
Główka Burligi w ostatniej akcji meczu... ja nie wiem co on tam chciał zrobić, ale na pewno nie trafić w piłkę.

Gra piłkarzy taka, jakby nie chcieli przypadkiem zrobić krzywdy Lechowi.

Mistrz Polski słaby jak nigdy.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 07.06.2015, 19:10
Wreszcie koniec kolejnego ch.ujowego sezonu, 6 tygodni odpoczynku przed kolejnym, który na dziś nie zapowiada się lepszy, a wręcz przeciwnie.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 07.06.2015, 19:17
Walczyli, ale znów czegoś zabrakło. Szkoda.

Brożek i Buchalik to się nadają, ale do Piasta Gliwice...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 07.06.2015, 19:19
Kocur napisał(a):Wyświetl post
To wina trenera że się Boguski potyka !!!
ktoś go wystawia, ktoś z nim kontrakt przedłuża.. nie pierwszy i nie ostatni klops Boguskiego

nie mam zasadniczo nic do gościa (są gorsi w zespole i którzy zarabiają większą kasę), ale promując przeciętność, będziemy cały czas przeciętni

i obyło się bez niespodzianki, a my przynajmniej kończymy z twarzą i 6 miejscem... teraz w rękach działaczy, czy tkwimy dalej w maraźmie czy próbujemy gonić czołówkę
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 07.06.2015, 19:23
Ten mecz jak wiele innych pokazał jak niewiele stosunkowo brakuje.

W przypadku Wisły i jej sytuacji aż 3-4 transfery.
Odpowiedz cytując
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 07.06.2015, 19:27
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Mistrz Polski słaby jak nigdy.
A pamiętacie jak trąbiono o słabości Mistrza Polski, kiedy to my go zdobywaliśmy w 2011 mając tyle samo punktów, co Legia teraz po zasadniczym? I jakoś nie ma płaczów w mediach jaka to słaba drużyna wygrała MP (kuchenki miały jeszcze o 2 pkty mniej).

Szkoda, że nie udało im się zepsuć święta, ale pewnie zrobi to jakiś Żalgiris, albo inna Levadia udowodni wyższość nad maćkowym zmysłem taktycznym.

Dobrze, że ten sezon się skończył.

Co do samego meczu zaś, to najsłabszy dziś był Stilić. Jego gra dziś to sabotaż i powinien zostać zmieniony w 60 minucie.
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 07.06.2015, 19:32
Ja na koniec sezonu powiem tyle, póki będziemy mieli takich piłkarzy jak Jankowski, Guerrier, którzy mentalnie są w B klasie, to póty o czymś więcej niż 6 miejsce możemy sobie pomarzyć. Ja obserwowałem dziś grę Jankowskiego... on w defensywie chodzi po boisku i nie kryje, to przez takich jak on tracimy głupie bramki(nie wszystkie oczywiście), bo nie ma doskoku i przerwania akcji w odpowiednim momencie, nie mamy gościa na defensywnego pomocnika, potem mamy problemy w środku, bo Głowa i Guzmics muszą asekurować inne strefy.
Według mnie w tym sezonie ciężko wskazać plus. Ja mogę wyróżnić tylko dwóch zawodników za równą grę: To klasycznie Głowacki i Buchalik. Grali najrówniej, bez klopsów, czasem drobne błędy się zdarzały, ale rzadko.
Na wielki minus Jankowski, Boguski, Guerrier i Dudka. Bardzo słaby sezon tych zawodników pomijając, że niektórzy z nich mieli okresy 3-4 meczy, że wychodzili ponad linię bazową, ale sezon ma 37 kolejek.
Brożka bym rozgrzeszył, bo widać że on gra z kontuzją uda. Za to szacun.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 07.06.2015, 19:37
Bądź co bądź klasa...

Cytat:
Po meczu do szatni wszedł prezes Gaszynski i powiedział Gargule, że nie przedłuża z nim kontraktu.
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 07.06.2015, 19:42
Brawo piłkarze pajacyki!!! od jutra macie wolne tak wolne!! możecie spać do 10 chodzić po galeriach i co jeszcze dusza zażyczy!
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 07.06.2015, 19:53
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Bądź co bądź klasa...
Garguła out - wreszcie dobra decyzja.
Co z Barientosem i Stjepanovicem?Jak dla mnie obaj do pożegnania i zastąpienia kimś lepszym.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 07.06.2015, 20:02
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Bądź co bądź klasa...
Koniec swego rodzaju małej Mody na Sukces w Wiśle.

Powodzenia na emeryturze i z prokuraturą.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 07.06.2015, 20:04
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Bądź co bądź klasa...
Informacje wyborczej to z przymrużeniem oka traktować.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:50.