![]() |
[37 kolejka] Lech Poznań - Wisła Kraków, 7 czerwca godz. 18:00
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia bieżącego sezonu. W najbliższą niedzielę w ostatnim meczu Biała Gwiazda zmierzy się z pretendentem do mistrzowskiego tytułu - Lechem Poznań. Drużynie ze stolicy Wielkopolski do osiągnięcia celu wystarczy remis, mam jednak nadzieję, że piłkarze Wisły postarają się popsuć piłkarskie święto podopiecznym Macieja Skorży i sprawią małą niespodziankę.
Wszystkie spotkania grupy mistrzowskiej rozpoczną się w niedzielne późne popołudnie o godzinie 18:00. Pojedynek w Poznaniu poprowadzi Szymon Marciniak z Płocka. Nasza drużyna pokazała, że potrafi wygrywać w Poznaniu w tym sezonie, na początku rozgrywek Wiślacy pokonali Lecha 3:2. Zmiany, zmiany, zmiany. Dla wielu zawodników niedzielne spotkanie może być ostatnim spotkaniem rozegranym w barwach Wisły. Wciąż nowych umów z klubem nie podpisali: Garguła, Dudka czy Stilić, który najprawdopodobniej opuści Kraków. W kuluarach coraz głośniej mówi się o zmianie na stanowisku szkoleniowca pierwszej drużyny. Wśród kandydatów wymienia się m.in Leszka Ojrzyńskiego ale być może brana będzie również opcja zagranicznego szkoleniowca. Kiedy sezon piłkarski się zakończy emocje jeszcze długo nie opadaną. Zacznie się czas wytężonej pracy naszego zarządu, rozmowy z piłkarzami, nowe kontrakty, szukanie ewentualnych wzmocnień. Jak to wszystko się zakończy czas pokaże. Ale żadnych symptomów znaczącej poprawy na tą chwilę nie ma. Wisła była i jest uzależniona od kaprysy właściciela, jeżeli ten znowu zamarzy sobie zdobycie mistrzostwa kraju to odpowiednie środki się znajdą na pewno. Temat okrojony z braku czasu. Jeżeli ktoś chętny może coś dopisać :) Zapraszam do dyskusji. |
Jedziemy po wiperdul. O czym tutaj dyskutować?
|
Cytat:
|
Przegramy 1-0 w 90 minucie Semirek trafi do własnej bramki od tak bo sentyment pozostał do Amiki
|
Wisła Kraków SA @WislaKrakowSA 12 min.12 minut temu
Wisła do Poznania jedzie bez: Miśkiewicza, Sadloka, Dudki, Urygi i Sarkiego |
Fajnie by był jakbyśmy wygrali. Żeby 40 tyś. pyr się zagotowało a żydkom pejsy wyprostowało.
Pomarzyć zawsze można. Patrząc co reprezentują ostatnio nasi kopacze, będzie masakra. A może... :D |
Cytat:
Za Mariusza J. |
Odwet za Mariusza, tylko zwycięstwo!
|
Sprawić, żeby mrożące się już w szatni pyr szampany powędrowały do kibla to byłoby naprawdę coś! :)
Dokładnie, odwet za przedostatnia kolejkę 2009/2010 |
z jednej strony odwet za Jopa, z drugiej - pomoc w zdobyciu mistrzostwa dla Legii.. ciężki orzech..
|
Marcinnnn Kamiński, aleaoooo? :gp:
|
Sezon chujowy po raz kolejny. Ale nie marze o niczym innym - 40 tysięcy amicowych sprzedawczyków ze łzami w oczach patrzy jak im "majster" ucieka.
Mariusz Jop kur.wy pamietamy ! |
Kto nie życzy Wiśle wygranej ten parchaty, śmierdzący czosnkiem żyd.
|
Żadnych sentymentów - pomścić Jopa - https://www.youtube.com/watch?v=jV1Tiw4pGF8
|
TYLKO ZWYCIĘSTWO !
Powtórka Mariusza Jopa w wykonaniu piłkarza Amiki mile widziana ;) |
Zróbmy to co z Bełchatowem w 2006/07, pomścijmy 2010! Tylko zwycięstwo!
|
Wali mnie kto bedzie Mistrzem Polski ale trzeba sobie szczerze powiedziec, ze remis w tym meczu graniczy z cudem po tym co pokazujemy a raczej czego nie pokazujemy ostatnio
|
Jeżeli nie będzie sabotażystów, to wszystko jest możliwe. Stilic już dwa mecze przesrał i tylko naiwniak może myśleć że to były przypadki. Z Legią nie podał Brożkowi do pustaka w pierwszej połowie, powtórzył manewr w drugiej. O czym tu gadać i jeszcze ma pretensje że siedzi na ławie gwiazdeczka zasrana...
|
Liczę, że Stilić jebnie ze dwie bramki z dedykacją dla Legii
|
Cytat:
W dupie mam kto zdobędzie tego mistrza, WISŁA MA WYGRAĆ w KAŻDYM meczu nie ważne z KIM :tsw_raca:MARIUSZ JOP:tsw_raca: |
Wątpię żebyśmy chcieli zrobić krzywdę Skorży, a więc max remis (tak postawiłem w konkursie).
|
Żadnego podkładania, mistrz ma się rozstrzygnąć na boisku!
Zresztą Legia może stara k... ale w czym niby Lech lepszy? Może Lechowi nie pomagają tak sędziowie jak Legii, ale to Lech nam zabrał mistrzostwo i mecze z nimi kojarzą mi się z laniem nas na boisku, więc liczę, że tym razem nasi odkręcą kurek i zagotują pyry. Najlepiej w 90 minucie : ) |
Cytat:
|
Cytat:
Kto zdobędzie MP? oczywiście tak źle i tak niedobrze... Czy po 1982 (nasz mecz ze Śląskiem) była taka sytuacja, że niezainteresowana drużyna zmieniła w ostatniej kolejce sytuację na miejscach 1-2? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Jednak gdyby nie Jop to mogliby nam... Zresztą to już oczywiście nieważne. Wiadomo, że my kibice zawsze chcemy wygranej, a co siedzi tym razem w głowach kopaczy??? |
To byłaby wielka sprawa pozbawić niemal pewnego mistrzostwa Lecha. W dodatku na jego własnym stadionie.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl