
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#31
|
Ale jakiś samobój z główki na 0-1 w końcówce meczu byłby sprawiedliwością dziejową |
|
|
|
Junior Member
Od: 08.2013
Offline |
#32
|
|
Nie sądzę by piłkarze w tej ostatniej kolejce jakoś się się rzucili na Amicę, pewnie myślami są na urlopach. Chciałabym się mylić
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#33
|
|
|
|
|
Koneser
Od: 07.2009
Skąd: Wschód
Offline |
#34
|
|
Nie patrzeć na nikogo i grać o zwycięstwo. O to tylko proszę zawodników.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#35
|
|
Jaka jest 18 meczowa? Wie ktoś może?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#36
|
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#37
|
|
mam nadzieje że wkońcu o Wiśle będzie coś pozytywnego i że wygramy w Poznaniu z tymi pyrusami! Mam gdzieś kto będzie mistrzem chce żeby Wisła się nie podkładała !
0-1 90+4 Brożek ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: R 22
Offline |
#38
|
|
Zwycięstwo w 90 minucie sprawiłoby ,że ten sezon nie był do końca stracony a sprawiedliwości stało by się zadość. Ale znając życie dostaniemy ze 3 brameczki w plecy.
![]()
"Wierność Jest Istotą Naszego Honoru..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#39
|
|
Tylko zwycięstwo!!! To jest Wisła Kraków!!!!
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2013
Offline |
#40
|
|
Mam nadzieję że po tym meczu drodzy forumowicze zejdą na ziemię
![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#41
|
|
Ale podziwiam jak 70% kolegow z forum .......i głupoty
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#42
|
|
W tej kolejce chcę wygranej Wisły i przegranej 7egii. Dziękuję za uwagę.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2015
Offline |
#43
|
|
Ja licze na Naszych i wierze, że wygramy !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
|
Jeszcze ostatni mecz odbębnić i fajrant wakacje!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#45
|
|
Parodyści! Boguski potyka się o własne nogi po błędzie obrony Lecha, a potem Brożek dostaje piłę na strzał toteż myślał i myślał aż mu piłka uciekła
|
|
|
|
semper fi
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC
Offline |
#46
|
|
To wina trenera że się Boguski potyka !!!
![]() ![]()
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#47
|
Kazek coś się tam wydziera może zmienił taktykę i zamiast dobrego Tatusia mamy zgreda - Dziadka Smudę |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#48
|
|
no i mamy remis, do przewidzenia, niestety nasi pojechali tam odbębnić mecz i teraz już mogą pisać do swoich foczek, że czas na wczasy na kanarach...
Oglądając dzisiaj to spotkanie, zauważyłem, że Kazek za wszelką cenę chciał wygrać tylko nie kopacze, a ten pseudopiłkarz - sprzedawczyk Garguła niech się więcej na R22 nie pokazuje! Po wejściu nawet mu się za bardzo biegać nie chciało:/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#49
|
|
Buchalik - dramatyczne zachowanie w piątce jak na bramkarza
Stilić - hamulcowy Boguski - problemy motoryczne Główka Burligi w ostatniej akcji meczu... ja nie wiem co on tam chciał zrobić, ale na pewno nie trafić w piłkę. Gra piłkarzy taka, jakby nie chcieli przypadkiem zrobić krzywdy Lechowi. Mistrz Polski słaby jak nigdy. |
|
|
|
Guest
|
#50
|
|
Wreszcie koniec kolejnego ch.ujowego sezonu, 6 tygodni odpoczynku przed kolejnym, który na dziś nie zapowiada się lepszy, a wręcz przeciwnie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#51
|
|
Walczyli, ale znów czegoś zabrakło. Szkoda.
Brożek i Buchalik to się nadają, ale do Piasta Gliwice... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#52
|
|
ktoś go wystawia, ktoś z nim kontrakt przedłuża.. nie pierwszy i nie ostatni klops Boguskiego
nie mam zasadniczo nic do gościa (są gorsi w zespole i którzy zarabiają większą kasę), ale promując przeciętność, będziemy cały czas przeciętni i obyło się bez niespodzianki, a my przynajmniej kończymy z twarzą i 6 miejscem... teraz w rękach działaczy, czy tkwimy dalej w maraźmie czy próbujemy gonić czołówkę |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Ten mecz jak wiele innych pokazał jak niewiele stosunkowo brakuje.
W przypadku Wisły i jej sytuacji aż 3-4 transfery. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#54
|
|
A pamiętacie jak trąbiono o słabości Mistrza Polski, kiedy to my go zdobywaliśmy w 2011 mając tyle samo punktów, co Legia teraz po zasadniczym? I jakoś nie ma płaczów w mediach jaka to słaba drużyna wygrała MP (kuchenki miały jeszcze o 2 pkty mniej).
Szkoda, że nie udało im się zepsuć święta, ale pewnie zrobi to jakiś Żalgiris, albo inna Levadia udowodni wyższość nad maćkowym zmysłem taktycznym. Dobrze, że ten sezon się skończył. Co do samego meczu zaś, to najsłabszy dziś był Stilić. Jego gra dziś to sabotaż i powinien zostać zmieniony w 60 minucie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#55
|
|
Ja na koniec sezonu powiem tyle, póki będziemy mieli takich piłkarzy jak Jankowski, Guerrier, którzy mentalnie są w B klasie, to póty o czymś więcej niż 6 miejsce możemy sobie pomarzyć. Ja obserwowałem dziś grę Jankowskiego... on w defensywie chodzi po boisku i nie kryje, to przez takich jak on tracimy głupie bramki(nie wszystkie oczywiście), bo nie ma doskoku i przerwania akcji w odpowiednim momencie, nie mamy gościa na defensywnego pomocnika, potem mamy problemy w środku, bo Głowa i Guzmics muszą asekurować inne strefy.
Według mnie w tym sezonie ciężko wskazać plus. Ja mogę wyróżnić tylko dwóch zawodników za równą grę: To klasycznie Głowacki i Buchalik. Grali najrówniej, bez klopsów, czasem drobne błędy się zdarzały, ale rzadko. Na wielki minus Jankowski, Boguski, Guerrier i Dudka. Bardzo słaby sezon tych zawodników pomijając, że niektórzy z nich mieli okresy 3-4 meczy, że wychodzili ponad linię bazową, ale sezon ma 37 kolejek. Brożka bym rozgrzeszył, bo widać że on gra z kontuzją uda. Za to szacun. ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#56
|
|
Bądź co bądź klasa...
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#57
|
|
Brawo piłkarze pajacyki!!! od jutra macie wolne tak wolne!! możecie spać do 10 chodzić po galeriach i co jeszcze dusza zażyczy!
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Guest
|
#58
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|

|
||||||
![]() |
|
|