
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia piłkarskiego sezonu. W ostatnim meczu przed własną publicznością Biała gwiazda zmierzy się w meczu przyjaźni ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie zaplanowano na środę a pierwszy gwizdek zabrzmi o 20:30. Wisła Kraków ma już tylko iluzoryczne szansę na zajęcie miejsca gwarantującego grę w pucharach europejskich. Aby zająć 4 pozycję koniecznością jest zdobycie w środę trzech punktów i liczenie na potknięcie Lechii w meczu z Legią.. Ale nie będziemy źle życzyć naszym braciom, bo jak widać mają oni wyższe aspirację niż nasi kopacze, którzy robią wszystko, aby zakończyć sezon poza pierwszą czwórką. Inną sprawą jest fakt, że Wiśle w tym momencie puchary są zwyczajnie nie na rękę, finanse klubu raczej nie udźwigną kolejnych wydatków, skoro pieniędzy nie starcza nawet na bieżące wypłaty dla zawodników, czy negocjowanie nowych kontraktów. Do kogo należy lub można mieć pretensję o taki stan rzeczy? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców krakowskiego klubu. Wielu znajduję kozła ofiarnego w Robercie Gaszyńskim inni we osobie właściciela klubu. Różnie można to interpretować, pamiętać jednak należy, że rachunek sumienia trzeba zacząć od własnej osoby i swojego zachowania względem ukochanego klubu. Czy ja, jako kibic zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy, aby pomóc wydźwignąć klub z finansowej zapaści? Pamiętajcie drodzy kibice – to wy stanowicie siłę tego klubu, to wy jesteście motorem napędowym finansów, takimi małymi udziałowcami w tym klubie. To dzięki waszym zakupom w strefie kibica, kasach biletowych – jest szansa na poprawienie naszych finansów. Nie szukajcie winnych dookoła siebie, nie szukajcie wymówek, usprawiedliwień czy innych podobnych rzeczy. Weźcie sprawy w swoje ręce i kupcie bilet na środowe spotkanie już dziś. Bez względu na to, jakie Wisła osiąga w tym sezonie wyniki, czy gra słabo, fatalnie czy ma zwyczajnie pecha.. Pokażmy, kto tak naprawdę stanowi siłę tego klubu i jak wiele zależy od nas samych.. Wisła Kraków to nie tylko mistrzowskie tytuły, zacięte boje w pucharze UEFA, wyczekiwanie na awans w LE, czy pamiętne ‘’3 minuty od piłkarskiego raju’’ to też te mniej przyjemne chwile, kłopoty z licencją, zadłużenie klubu, pechowe ostatnie minuty, niewykorzystane okazje, przegrane Derby. To wszystko zostaje w nasze pamięci, z klubem jest się na dobre i złe i nie da się wymazać tej złej, przykrej części historii, które przyszło nam ostatnio przeżywać. Nie jesteśmy już hegemonem na krajowym podwórku, nie zastanawiamy się przed meczem z Legią czy Jagiellonią czy do przerwy będziemy już prowadzić 3:0 czy 5:0.. Ten czas minął, ale dzięki wsparciu kibiców może wrócić.. Nie dziś, nie jutro, ale w niedalekiej przyszłości. Niech każdy sobie odpowie na pytanie czy w środowy wieczór zrobi wszystko, aby pojawić się na Reymonta 22. Nie dla Semira Stilicia nie dla Dariusza Dudki. Dla siebie i przede wszystkim dla Wisły! Dla swojego klubu! WSZYSCY NA MECZ! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#2
|
|
Ch.j, dupa i kamieni kupa - wygramy 3-0
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2014
Offline |
#3
|
|
Śląsk będzie bezradny, też obstawiam 3-0.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#4
|
|
Pełna zgoda, wygląda na to, że wygramy 3-0.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#5
|
|
Pewnie remis lub porażka.
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#6
|
|
No. no.. Powiem więcej. Pewnie remis lub porażka LUB zwycięstwo.. Albo pewnie albo lub. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Member
Od: 07.2009
Offline |
#7
|
|
Niestety doszło to tego, że wynik meczu trzeba rozpatrywać z punktu widzenia tego, której drużynie bardziej zależy na tym żeby NIE zagrać w LE. Śmierdzi remisem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
3:0 to minimum
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: UK
Offline |
#9
|
|
Nie można zagrac taktyka 4 4 2?
Buchalik, Burliga, Glowacki, Guzmics, Jovic Barrientos, Stilic, Stjepanovic, Guerrier Brozek, Jankowski |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#10
|
|
Tak jak się można było spodziewać, wyścig o 4.miejsce to wyścig między ślepym, kulawym, garbatym i niedojebanym umysłowo. Kogo do czego przyporządkujecie - to już Wasza inwencja. W każdym razie stawiam na remis 1:1.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#11
|
|
Mnie równie mocno jak wynik interesuje ilu ,,kibicom" bedzie się chciało ruszyć d..... i zobaczyć ostatni raz w sezonie ,,ukochaną Wisłę" .
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#12
|
|
Ja jade z Lubelszczyzny na mecz. Jade dla Wisły dla mojego ukochanego klubu. Zal patrzec jak niektorzy kibice z okolic Krakowa(a na pewno jest was wielu nie tylko 10k ludzi co bedzie na meczu) nie wspieraja swojego klubu w tych trudnych momentach. Kazdy kibic jest na wage zlota kazda zlotowka jest potrzebna. Chcemy znowu wielkiej Wisly to pomozmy chodzac na mecze kupujac bilety. Wspierajmy swoj ukochany klub zebysmy sie nie obudzili i przeczytali ze zaczynamy od 4 ligi. WISLA KRAKOW TO NIE TYLKO TYTULY TO PRZEDE WSZYSTKIM WIERNI KIBICE. Pokazmy pilkarskiej Polsce ze nie skladamy broni tylko walczymy o lepsze jutro. Budujmy razem klub o ktorym znowu bedzie glosno w calej Europie bo my jestesmy WISLA KRAKOW nie zadne amici czy koralikowa legiunia tylko WISLA!
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline |
#13
|
8312 na stadionie. +/- 250. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#14
|
|
Wisła Kraków SA @WislaKrakowSA 11 min.11 minut temu
Maciej Sadlok nie wystąpi w meczu z @SlaskWroclawPl |
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#15
|
|
03.06.2015 GODZ 21 00 21°C Odczuwalna 20°C Bezchmurnie - na pogodę nie zrzucicie, na to że jutro trzeba iść do roboty też nie - ostatni mecz w sezonie naprawdę nie dasz rady być ?
![]()
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#16
|
|
Kadra na dziś:
BRAMKARZE: Michał Buchalik Gerard Bieszczad OBROŃCY: Łukasz Burliga Richard Guzmics Arkadiusz Głowacki Boban Jovič Piotr Żemło POMOCNICY: Semir Stilič Łukasz Garguła Donald Guerrier Ostoja Stjepanovič Maciej Jankowski Rafał Boguski Dariusz Dudka Jean Barrientos Alan Uryga NAPASTNICY: Paweł Brożek Mariusz Stępiński ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2008
Offline |
#17
|
|
Cześć,
Będzie ktoś z Was wracał po meczu autem do Myślenic i mógłby zabrać ze sobą jedną osobę? Pozdrawiam, LR |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#18
|
|
ech.. co tu dużo mówić? gramy do końca... i tyle, zostały 4 dni i wszystko będzie jasne!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#19
|
|
"I nawet jeśli będzie źle, MY nigdy nie poddamy się!".
A co do wyniku... naiwnie liczę na efektowne, pewne zwycięstwo w ostatnim meczu na przed własną publicznością. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#20
|
|
znowu zrobiłekm klub w uja...
kupiłem bilet i nie jade... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#21
|
|
Wszyscy poza Arkiem wypier.dalac!
dziekuje, dobranoc ![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Offline |
#22
|
|
Nadal glaskajcie Kazia. szacunek do niego mam wielki ale trenerem jest slabym. Jaki ma bilans po Smudzie? Jesli my na slaby Slask wychodzimy 3 defensywnymi pomocnikami to ja nie chce wiedziec jak zagramy z Lechem. Ostoja na ataku? Zenada. Zero stabilizacji skladu. Co mecz to wygibasy . Nie wiedzialem ze to kiedys powiem ale chyba zatrsknilem za Smuda
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#23
|
|
Grający jeszcze większa pytę od Nas Śląsk wygrywa po jednej klarownej sytuacji (chociaż na dobrą sprawę akcja powinna być skasowana jak nie przez Burligę to Buchalika)... krew człowieka zalewa.
Semir niech już lepiej idzie tam, gdzie płacą na czas, może odnajdzie nową motywację do gry w piłkę. Najgorsze jest to, że pewnie zwolnią Kazka, którego też już powoli zaczyna krew zalewać jak widzi, co wyprawiają nasze gwiazdki. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia
Offline |
#24
|
|
Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(
![]()
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło? |
|
|
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#25
|
|
Stilic WON!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#26
|
|
A przecież to on skomentował kiedyś plany nowego prezesa, że tych pucharów nie widzi ...
Można się więc było spodziewać... ale i tak nieźle się musieli natrudzić, żebysmy tych pucharów nie zobaczyli. ![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#27
|
|
ILOŚĆ CELNYCH STRZAŁÓW NA BRAMKE WYNOSI ZErO
![]()
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
- 1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A. Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek Paweł Brożek za 246/ 110 bramek Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Offline |
#28
|
|
to wina Moskala że w Stilic zajebał tak z 5 meczów (mniej więcej ) licząc słupki poprzeczki i dzisiejszą sytuacje ?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2013
Offline |
#29
|
|
Dlaczego nie puścili po meczu ?
https://www.youtube.com/watch?v=VYpd-2buQc0 ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#30
|
|
Zagrali piętnaście minut dla skautów a potem już tylko "walczyli" o puchary.
Śmierdziało ustawką na kilometr. Rzygać się chce. Stlić zaliczył dziś najbardziej spektakularną pomeczową ucieczkę do szatni od czasu żwawego marszu Sobola w kierunku pawilonu medialnego. Z punktu widzenia sportowego Wisła potrzebuje nowego otwarcia. Wprowadzenia zawodników głodnych sukcesów zamiast zasłużonych gwiazd dogorywających przed emeryturą. Potrzebuje zmiany pokoleniowej. Tylko kto, jak i za co ma to zrobić ? |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|