Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 3 czerwca, 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9477)

WISŁAZWE 01.06.2015 17:19

[36 kolejka] WISŁA Kraków - ŚLĄSK Wrocław, 3 czerwca, 20:30
 


Wielkimi krokami zbliżamy się do zakończenia piłkarskiego sezonu. W ostatnim meczu przed własną publicznością Biała gwiazda zmierzy się w meczu przyjaźni ze Śląskiem Wrocław. Spotkanie zaplanowano na środę a pierwszy gwizdek zabrzmi o 20:30.
Wisła Kraków ma już tylko iluzoryczne szansę na zajęcie miejsca gwarantującego grę w pucharach europejskich. Aby zająć 4 pozycję koniecznością jest zdobycie w środę trzech punktów i liczenie na potknięcie Lechii w meczu z Legią.. Ale nie będziemy źle życzyć naszym braciom, bo jak widać mają oni wyższe aspirację niż nasi kopacze, którzy robią wszystko, aby zakończyć sezon poza pierwszą czwórką.
Inną sprawą jest fakt, że Wiśle w tym momencie puchary są zwyczajnie nie na rękę, finanse klubu raczej nie udźwigną kolejnych wydatków, skoro pieniędzy nie starcza nawet na bieżące wypłaty dla zawodników, czy negocjowanie nowych kontraktów.

Do kogo należy lub można mieć pretensję o taki stan rzeczy?



To pytanie zadaje sobie wielu kibiców krakowskiego klubu. Wielu znajduję kozła ofiarnego w Robercie Gaszyńskim inni we osobie właściciela klubu. Różnie można to interpretować, pamiętać jednak należy, że rachunek sumienia trzeba zacząć od własnej osoby i swojego zachowania względem ukochanego klubu. Czy ja, jako kibic zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy, aby pomóc wydźwignąć klub z finansowej zapaści?
Pamiętajcie drodzy kibice – to wy stanowicie siłę tego klubu, to wy jesteście motorem napędowym finansów, takimi małymi udziałowcami w tym klubie. To dzięki waszym zakupom w strefie kibica, kasach biletowych – jest szansa na poprawienie naszych finansów. Nie szukajcie winnych dookoła siebie, nie szukajcie wymówek, usprawiedliwień czy innych podobnych rzeczy. Weźcie sprawy w swoje ręce i kupcie bilet na środowe spotkanie już dziś. Bez względu na to, jakie Wisła osiąga w tym sezonie wyniki, czy gra słabo, fatalnie czy ma zwyczajnie pecha.. Pokażmy, kto tak naprawdę stanowi siłę tego klubu i jak wiele zależy od nas samych..

Wisła Kraków to nie tylko mistrzowskie tytuły, zacięte boje w pucharze UEFA, wyczekiwanie na awans w LE, czy pamiętne ‘’3 minuty od piłkarskiego raju’’ to też te mniej przyjemne chwile, kłopoty z licencją, zadłużenie klubu, pechowe ostatnie minuty, niewykorzystane okazje, przegrane Derby. To wszystko zostaje w nasze pamięci, z klubem jest się na dobre i złe i nie da się wymazać tej złej, przykrej części historii, które przyszło nam ostatnio przeżywać. Nie jesteśmy już hegemonem na krajowym podwórku, nie zastanawiamy się przed meczem z Legią czy Jagiellonią czy do przerwy będziemy już prowadzić 3:0 czy 5:0.. Ten czas minął, ale dzięki wsparciu kibiców może wrócić.. Nie dziś, nie jutro, ale w niedalekiej przyszłości.

Niech każdy sobie odpowie na pytanie czy w środowy wieczór zrobi wszystko, aby pojawić się na Reymonta 22. Nie dla Semira Stilicia nie dla Dariusza Dudki. Dla siebie i przede wszystkim dla Wisły! Dla swojego klubu!



WSZYSCY NA MECZ!




Coglin 01.06.2015 19:39

Ch.j, dupa i kamieni kupa - wygramy 3-0 :D

wolfu 01.06.2015 20:33

Śląsk będzie bezradny, też obstawiam 3-0.

filemon 01.06.2015 21:06

Pełna zgoda, wygląda na to, że wygramy 3-0.

Davss875 01.06.2015 21:08

Pewnie remis lub porażka.

WISŁAZWE 01.06.2015 21:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Davss875 (Post 1402653)
Pewnie remis lub porażka.


No. no.. Powiem więcej.
Pewnie remis lub porażka LUB zwycięstwo.. ;)

Albo pewnie albo lub.

santiago_1986 01.06.2015 21:14

Niestety doszło to tego, że wynik meczu trzeba rozpatrywać z punktu widzenia tego, której drużynie bardziej zależy na tym żeby NIE zagrać w LE. Śmierdzi remisem.

silver03 01.06.2015 22:30

3:0 to minimum

Davss875 02.06.2015 02:23

Nie można zagrac taktyka 4 4 2?
Buchalik, Burliga, Glowacki, Guzmics, Jovic

Barrientos, Stilic, Stjepanovic, Guerrier

Brozek, Jankowski

!!IRIVER!! 02.06.2015 07:23

Tak jak się można było spodziewać, wyścig o 4.miejsce to wyścig między ślepym, kulawym, garbatym i niedojebanym umysłowo. Kogo do czego przyporządkujecie - to już Wasza inwencja. W każdym razie stawiam na remis 1:1.

KOMINEK 02.06.2015 08:46

Mnie równie mocno jak wynik interesuje ilu ,,kibicom" bedzie się chciało ruszyć d..... i zobaczyć ostatni raz w sezonie ,,ukochaną Wisłę" .

wislakrakow124 02.06.2015 09:47

Ja jade z Lubelszczyzny na mecz. Jade dla Wisły dla mojego ukochanego klubu. Zal patrzec jak niektorzy kibice z okolic Krakowa(a na pewno jest was wielu nie tylko 10k ludzi co bedzie na meczu) nie wspieraja swojego klubu w tych trudnych momentach. Kazdy kibic jest na wage zlota kazda zlotowka jest potrzebna. Chcemy znowu wielkiej Wisly to pomozmy chodzac na mecze kupujac bilety. Wspierajmy swoj ukochany klub zebysmy sie nie obudzili i przeczytali ze zaczynamy od 4 ligi. WISLA KRAKOW TO NIE TYLKO TYTULY TO PRZEDE WSZYSTKIM WIERNI KIBICE. Pokazmy pilkarskiej Polsce ze nie skladamy broni tylko walczymy o lepsze jutro. Budujmy razem klub o ktorym znowu bedzie glosno w calej Europie bo my jestesmy WISLA KRAKOW nie zadne amici czy koralikowa legiunia tylko WISLA!

dostuffca 02.06.2015 13:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 1402688)
Mnie równie mocno jak wynik interesuje ilu ,,kibicom" bedzie się chciało ruszyć d..... i zobaczyć ostatni raz w sezonie ,,ukochaną Wisłę" .

9945 sprzedane.
8312 na stadionie.

+/- 250.

Festence 02.06.2015 15:23

Wisła Kraków SA ‏@WislaKrakowSA 11 min.11 minut temu
Maciej Sadlok nie wystąpi w meczu z @SlaskWroclawPl

KOMINEK 02.06.2015 17:06

03.06.2015 GODZ 21 00 21°C Odczuwalna 20°C Bezchmurnie - na pogodę nie zrzucicie, na to że jutro trzeba iść do roboty też nie - ostatni mecz w sezonie naprawdę nie dasz rady być ?

WISŁAZWE 03.06.2015 06:42

Kadra na dziś:

BRAMKARZE:
Michał Buchalik
Gerard Bieszczad

OBROŃCY:

Łukasz Burliga
Richard Guzmics
Arkadiusz Głowacki
Boban Jovič
Piotr Żemło

POMOCNICY:

Semir Stilič
Łukasz Garguła
Donald Guerrier
Ostoja Stjepanovič
Maciej Jankowski
Rafał Boguski
Dariusz Dudka
Jean Barrientos
Alan Uryga

NAPASTNICY:

Paweł Brożek
Mariusz Stępiński

L-R 03.06.2015 08:29

Powrót z meczu do Myślenic
 
Cześć,

Będzie ktoś z Was wracał po meczu autem do Myślenic i mógłby zabrać ze sobą jedną osobę?

Pozdrawiam,
LR

ArturBarlinek 03.06.2015 09:14

ech.. co tu dużo mówić? gramy do końca... i tyle, zostały 4 dni i wszystko będzie jasne!

Mario Nh 03.06.2015 12:59

"I nawet jeśli będzie źle, MY nigdy nie poddamy się!".

A co do wyniku... naiwnie liczę na efektowne, pewne zwycięstwo w ostatnim meczu na przed własną publicznością.

St Yabol 03.06.2015 13:31

znowu zrobiłekm klub w uja...
kupiłem bilet i nie jade...

bridgeburner 03.06.2015 21:31

Wszyscy poza Arkiem wypier.dalac!
dziekuje, dobranoc

daniello1987 03.06.2015 21:38

Nadal glaskajcie Kazia. szacunek do niego mam wielki ale trenerem jest slabym. Jaki ma bilans po Smudzie? Jesli my na slaby Slask wychodzimy 3 defensywnymi pomocnikami to ja nie chce wiedziec jak zagramy z Lechem. Ostoja na ataku? Zenada. Zero stabilizacji skladu. Co mecz to wygibasy . Nie wiedzialem ze to kiedys powiem ale chyba zatrsknilem za Smuda

Patryko 03.06.2015 21:41

Grający jeszcze większa pytę od Nas Śląsk wygrywa po jednej klarownej sytuacji (chociaż na dobrą sprawę akcja powinna być skasowana jak nie przez Burligę to Buchalika)... krew człowieka zalewa.

Semir niech już lepiej idzie tam, gdzie płacą na czas, może odnajdzie nową motywację do gry w piłkę.
Najgorsze jest to, że pewnie zwolnią Kazka, którego też już powoli zaczyna krew zalewać jak widzi, co wyprawiają nasze gwiazdki.

radek2323 03.06.2015 21:59

Lepiej ze nas nie ma w tych pucharach wstyd by był jak nic. Martwmy sie o następny sezon szykuje sie walka o utrzymanie niestety ... Boże jak ten klub upadł płakać sie chce ..... :(

qqq_b 03.06.2015 22:00

Stilic WON!

universe 03.06.2015 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bridgeburner (Post 1402921)
Wszyscy poza Arkiem wypier.dalac!
dziekuje, dobranoc

A przecież to on skomentował kiedyś plany nowego prezesa, że tych pucharów nie widzi ...

Można się więc było spodziewać... ale i tak nieźle się musieli natrudzić, żebysmy tych pucharów nie zobaczyli.

anthony09 03.06.2015 22:16

ILOŚĆ CELNYCH STRZAŁÓW NA BRAMKE WYNOSI ZErO

South 03.06.2015 22:18

to wina Moskala że w Stilic zajebał tak z 5 meczów (mniej więcej ) licząc słupki poprzeczki i dzisiejszą sytuacje ?

nairda116 03.06.2015 22:20

Dlaczego nie puścili po meczu ?
https://www.youtube.com/watch?v=VYpd-2buQc0

Elefant 03.06.2015 22:21

Zagrali piętnaście minut dla skautów a potem już tylko "walczyli" o puchary.
Śmierdziało ustawką na kilometr.
Rzygać się chce.

Stlić zaliczył dziś najbardziej spektakularną pomeczową ucieczkę do szatni od czasu żwawego marszu Sobola w kierunku pawilonu medialnego.

Z punktu widzenia sportowego Wisła potrzebuje nowego otwarcia. Wprowadzenia zawodników głodnych sukcesów zamiast zasłużonych gwiazd dogorywających przed emeryturą.
Potrzebuje zmiany pokoleniowej.
Tylko kto, jak i za co ma to zrobić ?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl