The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 27.05.2015, 20:30
Patrząc na kursy na mecz to skończy się remisowo.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Prezydentowa
Miodek
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.05.2015, 09:17
O wynik trzeba zapytać naszych kopaczy. Końcówkę meczu z Jagą uważam za sabotaż, więc może oni po prostu nie chcą wygrać. Natomiast, jak chcą, to wygramy. Uważam, że jesteśmy lepsi. No, chyba, że sędzia...
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.05.2015, 12:03
Wisła wystosowała przed meczem z Legią oświadczenie dotyczące sędziowania natomiast na lamach PS nie patyczkuje się w tym temacie Zbigniew Koźmińsk - były rzecznik PZPN w cotygodniowym felietoniei:

Cytat:
W 98 minucie meczu Legia - Jagiellonia liga została odarta z nieprzewidywalności, czyli pozbawiona tych aspektów sportowych, które tak kochają kibice i które odróżniają ją od innych dziedzin życia, łatwych do zaszufladkowania. Zrobił to jeden facet, który z premedytacją pozbawił zespół z Białegostoku złudzeń, że sport jest sprawiedliwy. Ten sędziowski nieudacznik - w myśl wyznawanej przez siebie zasady „gospodarzom nawet ściany pomagają” - widząc tendencje głoszone przez usłużne media o legijnej potędze, wpisał się swoim fałszywym gwizdkiem w ten ogólny ton. Jednoznaczna ocena komentatorów oraz sędziowskich ekspertów nie pozostawiła cienia wątpliwości, że decyzja tego żałosnego rozjemcy była jednym wielkim fałszem.

W kolejny szok wpędziła mnie pomeczowa opinia Henninga Berga, który kwestionowaną niemal przez wszystkich decyzję uznał za prawidłową! Tym samym udowodnił, że nazywanie go „trenerem” to gruba przesada. Przecież cechy trenera-wychowawcy to uczciwość i sprawiedliwe oceny; a więc - jak się okazuje - przymioty obce panu Bergowi.




Jak teraz Michał Probierz ma tłumaczyć swoim młodym podopiecznym zasady zawodu, w który wchodzą? Zostawili przecież na boisku serce i zdrowie; byli wspaniale do potyczki przy Łazienkowskiej przygotowani; walczyli z wiarą, że grają o mistrzostwo kraju. I nagle jeden na czarno ubrany typ zabrał im nadzieje i złudzenia, przekazując za pomocą gwizdka: „Nie dla was zaszczyty zarezerwowane dla wielkich”. Zrobił to zresztą nie po raz pierwszy - żeby przypomnieć półfinałowy rewanż w Pucharze Polski. Podobną decyzją boiskową skrzywdził wtedy ambitnych chłopców ze Stargardu Szczecińskiego.

Stała się rzecz okropna: o tytule mistrzowskim zadecydować może facet, którego miejsce powinno być jak najdalej od sportu; a i zainteresować się nim chyba powinni specjaliści z Wrocławia.

W geście oburzenia szybką decyzję podjął prezes PZPN, zawieszając sprawców skandalu. Wszyscy myśleli, że pójdą za tym rozstrzygnięcia niedoraźne i jedynie mydlące oczy, ale kategoryczne: w postaci usunięcia tego typa z grona ludzi rozstrzygających ekstraklasowe boje. A tu szok: zmiana frontu prezesa! Ciekawe, pod czyim wpływem... Czyżby kolejny „legiozależny”?
Zbyszku! Nie bój się legijnej nawałnicy, która opanowała już ekstraklasę i „Ekstraklasę” SA i lada chwila pewnie spróbuje sięgnąć po twój stołek! Środowisko piłkarskie - z Małopolską na czele - na pewno cię obroni!
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.05.2015, 13:46
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Wisła wystosowała przed meczem z Legią oświadczenie dotyczące sędziowania
jakieś źródło?
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.05.2015, 14:00
Tutaj masz:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wazne_decyzje/
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 28.05.2015, 14:42
Hehehehehe....
Legia Warszawa - Wisła Kraków: Szymon Marciniak

http://www.ekstraklasa.org/sedziowie-35-kolejki/9
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.05.2015, 14:57
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Hehehehehe....
Legia Warszawa - Wisła Kraków: Szymon Marciniak
Marciniak ze swoimi asystentami "popisał się" w 9 kolejce w meczu ... Wisła - Legia, gdy uznał metrowego spalonego Sa.

Legię sprawnie przeprowadził przez półfinał pucharu Polski ze Śląskiem na łazienkowskiej, gdzie nie wyrzucił Dossy za wjazd w nogi Paixao od tyłu, oraz oszczędził Furmana nie pokazując mu drugiej żółtej.

Podsumowując, języczkiem u wagi może być postawa liniowych jęsli to ten sam skład oraz to czy naszym będzie się chciało walczyć o puchary czy postanowią zgasić od razu nadzieje kibiców.

Ale o zgrozo to i tak chyba najlepszy sędzia w ekstraklapie - przynajmniej tak mówią
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.05.2015, 18:45
Kogo by nie wybrali do gwizdania to i tak zawsze by nam nie pasował. Juz nie pi*rdolcie o tym sedziowaniu tylko skupmy sie na grze naszych kopaczy, bo to jest prawdziwy problem.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.05.2015, 19:01
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Kogo by nie wybrali do gwizdania to i tak zawsze by nam nie pasował. Juz nie pi*rdolcie o tym sedziowaniu tylko skupmy sie na grze naszych kopaczy, bo to jest prawdziwy problem.
Oczywiście, że podstawą jest gra naszych milusińskich.
Ale nie zgadzam się z retoryką, aby bagatelizować sprawy sędziowskie. Jeśli rzeźbią nas regularnie w sezonie trzeba o tym pisać i nie bać się mówić o tym głośno. Jeśli chcesz nadstawiać tyłek to Twój wybór, ja na takich Jarzębaków będę pluł profilaktycznie przy każdej okazji bo to co robią to jest sk...stwo
Odpowiedz cytując
mee
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.05.2015, 19:15
Legia lepsza? A w czym? Ciężko cokolwiek obstawić bo każdy wynik jest możliwy, ale niech tam 1:3. I raczej trudno mi uwierzyć w te odpuszczone puchary...
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 28.05.2015, 19:15
Lechowi posędziuje za to Złotek, który zasłynął już wieloma decyzjami na korzyść Legii.
Chcą przewałować tą końcówkę.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 28.05.2015, 19:32
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Lechowi posędziuje za to Złotek, który zasłynął już wieloma decyzjami na korzyść Legii.
Chcą przewałować tą końcówkę.
Złotek to ten, który pozwolił zagrać ręką Żiru w Warszawie oraz puścił akcję na 2-2 ze spalonego.
Mocno sędziowsko obsadzone kluczowe mecze - no ale czasu mało...
Ostatnio edytowane przez shaggy : 28.05.2015 o godz. 19:37.
Odpowiedz cytując
force93TS
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 29.05.2015, 03:35
jeśli przegramy z 7egią to proszę o porażkę z AGD bo kolejnego mistrza warszafki niie zniosę
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 29.05.2015, 06:21
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
ASecond17
Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 29.05.2015, 10:26
Po tych ostatnich meczach jak rollercoaster, gdzie na początku zjeżdżamy w dół, potem w trakcie meczu góra-dół-góra i od 85 do 93 minuty już tylko w dół dla mnie sytuacja jest jasna:

Wygramy, przegramy, ruhał to pies, NASZ TS! Wiem, że chłopaków stać na wszystko w tej nieprzewidywalnej lidze. Trochę ciężej przychodzi tylko dowiezienie prowadzenia do gwizdka, ale może to nie wynika z braku koncentracji, sił, determinacji, jakości tylko jest to działanie z premedytacją. Wg mnie możemy w ostatnich meczach ugrać tak między 2 a 9 punktów, bo czemu niby nie?

2:1 dla Wisły, choć ze świadomością że 0:4 jest równie możliwe, zobaczymy jak się mecz ułoży.
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
Odpowiedz cytując
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 29.05.2015, 10:31
fialo napisał(a):Wyświetl post
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.
Niestety, ale takie czasy nastały. Powoli staje się to co u pasiastych sąsiadek jest normą. Czyli bardziej chce się zaszkodzić innym niż pomóc swoim. I to jest przykre.
Też nienawidzę 7egłej, ale bez przesady. Żeby podłożyć się sprzedawczykowi z poznania, który sprzedał klubik za kuchenki? No bez jaj.

A co do meczu. Kolejny raz ten pseudo trener berg się kompromituje. Cały kraj widzi wałki, a ten twardo twierdzi, że sędziowie im przeskadzają i ich krzywdzą. Kolejny warszawski paranoik. Niestety, ale ludzie w 7egii nie mają honoru co pokazali już nie raz.

Zwycięstwo jest możliwe, ale niestety znów legia ma jednego ze swoich lepszych rozgrywających z gwizdkiem więc będzie ciężko. Trzeba przyznać, że akcja klubu z oświadczeniem na plus, ale jednocześnie podrażnili pzpn, który pewnie będzie chciał ustawić Wisłe do pionu i pokazać kto rządzi tą sprzedajną ligą.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 29.05.2015, 11:15
TS&ZKS napisał(a):Wyświetl post
A co do meczu. Kolejny raz ten pseudo trener berg się kompromituje. Cały kraj widzi wałki, a ten twardo twierdzi, że sędziowie im przeskadzają i ich krzywdzą. Kolejny warszawski paranoik. Niestety, ale ludzie w 7egii nie mają honoru co pokazali już nie raz.
Zacytujmy więc paranoika Berga:
Cytat:
- Pojedynek z Wisłą będzie sędziował bardzo dobry arbiter, który ma doświadczenie w rozgrywkach europejskich. Dobrze, że pozwala na bardziej fizyczną grę. Myślę, że jest to jeden z najlepszych polskich sędziów. Na razie skupiamy się tylko na sobie i na tym, jak mamy zagrać - twierdzi przed niedzielnym starciem z Wisłą Kraków Henning Berg.

- Ważnym jest, aby sędziowie dobrze wykonywali swoje zadania, chociaż ich praca nie należy do łatwych. Czasami zdarzają im się błędy - tak samo jak trenerom i piłkarzom. Kontrowersje w meczu z Jagiellonią nie były uzasadnione. Nie rozumiem dlaczego wszyscy są rozczarowani, przecież arbiter podjął wówczas bardzo dobre decyzje. Nie rozumiem, dlaczego wszyscy teraz o tym dyskutują. My w przeszłości byliśmy kilkakrotnie krzywdzeni przez sędziów - dodaje szkoleniowiec mistrzów Polski.
Czy to wymaga komentarza - chyba nie.
Mam nadzieję, że w niedzielę będzie się Berg tłumaczył z porażki oczywiście tym że znowu ich skrzywdzono.

Ktoś tu wysunął pomysł, żeby podłożyć się Amice w przypadku porażki z Ległą - mam nadzieję, ze ten ktoś albo się nie wyspał albo zażył jakieś specyfiki. Należy pamiętać,że przydupasami amikorza są pasiaste damy...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 29.05.2015, 11:22
Ale szkoda tutaj o tym pisać...
Możemy to jedynie podsumować raz na zawsze...
Berg to najbardziej jebniety trener od wielu lat w polskiej pilce kopanej...
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 29.05.2015, 11:36
fialo napisał(a):Wyświetl post
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.

Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro ? nie za duzy ten zastrzyk pieniedzy dla LetFootballWinow ? ...mysle ze tu nic nie ma wspolnego z kibicowaniem czy lubieniem Amiki , po prostu CHYBA to mniejsze zlo ( chodzi mi o finanse i perspektywe dalszych lat w polskiej pilce)
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 29.05.2015 o godz. 11:38.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 29.05.2015, 11:55
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro ? nie za duzy ten zastrzyk pieniedzy dla LetFootballWinow ? ...mysle ze tu nic nie ma wspolnego z kibicowaniem czy lubieniem Amiki , po prostu CHYBA to mniejsze zlo ( chodzi mi o finanse i perspektywe dalszych lat w polskiej pilce)
Oczywiście teoretycznie lepiej aby to kuchenki zdobyły MP. Tylko nie akceptuję takiego myślenia że w ostatniej kolejce w meczu Lech - Wisła kibicujemy kuchenkom.
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 29.05.2015, 12:19
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście teoretycznie lepiej aby to kuchenki zdobyły MP. Tylko nie akceptuję takiego myślenia że w ostatniej kolejce w meczu Lech - Wisła kibicujemy kuchenkom.
Oczywiście - dlatego najlepiej jakby Wisła pokonała w niedzielę Legię, Kuchenkorz wygrał 2 kolejne mecze i do spotkania z Wisłą przystąpił w glorii Mistrza Polski.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 29.05.2015, 12:29
Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:
Cytat:
W jaki sposób gospodarze zdobędą bramkę?

- ze spalonego
- po niesłusznym karnym
- po niesłusznym wolnym
- po zagraniu ręką
- po tym jak piłka opuści boisko, a sędzie każe kontynuować gre
- sędzia osobiście wniesie piłkę do bramki
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
Gero
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 29.05.2015, 12:36
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:
Jeszcze pozostaje opcja weryfikacji wyniku na walkower dla 7eglej ( patrz w przypadku remisu lub ewentualnej przegranej)
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 29.05.2015, 13:09
Ja bym dodał jeszcze, czerwoną kartkę dla Głowackiego w 5 min. meczu i nieuznanie prawidłowej bramki dla Wisły.
Odpowiedz cytując
Festence
Senior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 29.05.2015, 14:10
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:
ze spalonego
- po niesłusznym karnym
- po niesłusznym wolnym
- po zagraniu ręką
- po tym jak piłka opuści boisko, a sędzie każe kontynuować gre
- sędzia osobiście wniesie piłkę do bramki
spalony już był, piłka na aucie też, a ręką mieliśmy do czynienia w ostatnim meczu, więc chyba czas na karnego?
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 29.05.2015, 14:27
A może Marciniak w 97 minucie "przypadkiem" po rykoszecie sam skieruje piłkę do bramki Wisły? - Tego też jeszcze nie grali
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 29.05.2015, 14:28
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Patrząc na kursy na mecz to skończy się remisowo.
W większości spotkań w grupie mistrzowskiej jesteśmy kelnerami wiec taki wynik bralbym w ciemno.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
arth_ur
Senior Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: STA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 29.05.2015, 15:18
Mi się marzy wygrana z Legią w 93 minucie. Gola strzela Brożek po 2 metrowym spalonym.
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 29.05.2015, 16:37
arth_ur napisał(a):Wyświetl post
Mi się marzy wygrana z Legią w 93 minucie. Gola strzela Brożek po 2 metrowym spalonym.
Jemu to już metr przed obrońcami Legii będą gwizdać spalone jak dotknie piłki. W Warszawie nie wystarczyło 0,67 m przed obrońcą i gwizdnęli mu spalonego.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 29.05.2015, 17:04
Na niedziele można próbować:

Paweł Brożek - over 4,5 spalonych
bramka po 90 minucie - tak
rzut karny dla Legii Warszawa - tak
Wisła Kraków - czerwona kartka - tak

WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:13.