
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#31
|
|
Patrząc na kursy na mecz to skończy się remisowo.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#32
|
|
O wynik trzeba zapytać naszych kopaczy. Końcówkę meczu z Jagą uważam za sabotaż, więc może oni po prostu nie chcą wygrać. Natomiast, jak chcą, to wygramy. Uważam, że jesteśmy lepsi. No, chyba, że sędzia...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#33
|
|
Wisła wystosowała przed meczem z Legią oświadczenie dotyczące sędziowania natomiast na lamach PS nie patyczkuje się w tym temacie Zbigniew Koźmińsk - były rzecznik PZPN w cotygodniowym felietoniei:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#34
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#35
|
![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#36
|
|
Hehehehehe....
Legia Warszawa - Wisła Kraków: Szymon Marciniak http://www.ekstraklasa.org/sedziowie-35-kolejki/9 |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#37
|
|
Marciniak ze swoimi asystentami "popisał się" w 9 kolejce w meczu ... Wisła - Legia, gdy uznał metrowego spalonego Sa.
Legię sprawnie przeprowadził przez półfinał pucharu Polski ze Śląskiem na łazienkowskiej, gdzie nie wyrzucił Dossy za wjazd w nogi Paixao od tyłu, oraz oszczędził Furmana nie pokazując mu drugiej żółtej. Podsumowując, języczkiem u wagi może być postawa liniowych jęsli to ten sam skład oraz to czy naszym będzie się chciało walczyć o puchary czy postanowią zgasić od razu nadzieje kibiców. Ale o zgrozo to i tak chyba najlepszy sędzia w ekstraklapie - przynajmniej tak mówią |
|
|
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#38
|
|
Kogo by nie wybrali do gwizdania to i tak zawsze by nam nie pasował. Juz nie pi*rdolcie o tym sedziowaniu tylko skupmy sie na grze naszych kopaczy, bo to jest prawdziwy problem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#39
|
Ale nie zgadzam się z retoryką, aby bagatelizować sprawy sędziowskie. Jeśli rzeźbią nas regularnie w sezonie trzeba o tym pisać i nie bać się mówić o tym głośno. Jeśli chcesz nadstawiać tyłek to Twój wybór, ja na takich Jarzębaków będę pluł profilaktycznie przy każdej okazji bo to co robią to jest sk...stwo |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#40
|
|
Legia lepsza? A w czym? Ciężko cokolwiek obstawić bo każdy wynik jest możliwy, ale niech tam 1:3. I raczej trudno mi uwierzyć w te odpuszczone puchary...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#41
|
|
Lechowi posędziuje za to Złotek, który zasłynął już wieloma decyzjami na korzyść Legii.
Chcą przewałować tą końcówkę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#42
|
Mocno sędziowsko obsadzone kluczowe mecze - no ale czasu mało...
Ostatnio edytowane przez shaggy : 28.05.2015 o godz. 19:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2011
Offline |
#43
|
|
jeśli przegramy z 7egią to proszę o porażkę z AGD bo kolejnego mistrza warszafki niie zniosę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#44
|
|
Czy wam tu na głowę sufit upadł? Jakie specjalne przegrywanie z Amica ? Rozumiem specjalnie mamy sobie zapewnić możliwość wywieszenia przez Amicę flag z przekreślona gwiazdą na meczach LM (kto wie czy tym razem nie awansuja)? Ja pie.rdole, co za czasy.
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Skąd: Prądnik Biały
Offline |
#45
|
|
Po tych ostatnich meczach jak rollercoaster, gdzie na początku zjeżdżamy w dół, potem w trakcie meczu góra-dół-góra i od 85 do 93 minuty już tylko w dół dla mnie sytuacja jest jasna:
Wygramy, przegramy, ruhał to pies, NASZ TS! Wiem, że chłopaków stać na wszystko w tej nieprzewidywalnej lidze. Trochę ciężej przychodzi tylko dowiezienie prowadzenia do gwizdka, ale może to nie wynika z braku koncentracji, sił, determinacji, jakości tylko jest to działanie z premedytacją. Wg mnie możemy w ostatnich meczach ugrać tak między 2 a 9 punktów, bo czemu niby nie? 2:1 dla Wisły, choć ze świadomością że 0:4 jest równie możliwe, zobaczymy jak się mecz ułoży. ![]()
Pojęcie, którego wy nie znacie. Dzisiaj wrogu, wczoraj bracie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2014
Offline |
#46
|
Też nienawidzę 7egłej, ale bez przesady. Żeby podłożyć się sprzedawczykowi z poznania, który sprzedał klubik za kuchenki? No bez jaj. A co do meczu. Kolejny raz ten pseudo trener berg się kompromituje. Cały kraj widzi wałki, a ten twardo twierdzi, że sędziowie im przeskadzają i ich krzywdzą. Kolejny warszawski paranoik. Niestety, ale ludzie w 7egii nie mają honoru co pokazali już nie raz. Zwycięstwo jest możliwe, ale niestety znów legia ma jednego ze swoich lepszych rozgrywających z gwizdkiem więc będzie ciężko. Trzeba przyznać, że akcja klubu z oświadczeniem na plus, ale jednocześnie podrażnili pzpn, który pewnie będzie chciał ustawić Wisłe do pionu i pokazać kto rządzi tą sprzedajną ligą. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#47
|
|
Cytat:
Mam nadzieję, że w niedzielę będzie się Berg tłumaczył z porażki oczywiście tym że znowu ich skrzywdzono. Ktoś tu wysunął pomysł, żeby podłożyć się Amice w przypadku porażki z Ległą - mam nadzieję, ze ten ktoś albo się nie wyspał albo zażył jakieś specyfiki. Należy pamiętać,że przydupasami amikorza są pasiaste damy... |
||
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#48
|
|
Ale szkoda tutaj o tym pisać...
Możemy to jedynie podsumować raz na zawsze... Berg to najbardziej jebniety trener od wielu lat w polskiej pilce kopanej... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#49
|
Nikt tu Amice nie kibicuje , mysle ze niektorzy wola Amike na MP bo do LM i tak nie wejda bo sa za slabi , a jakis mega transferow tam nikt nie przewiduje , a 7egia juz jest obrzydliwie bogata ( jak na polskie warunki) a po jakims fuksie w eliminacjach ( ma niezle te wspolczynniki po ostatnich pucharach ) gdyby zgarnela jeszcze duza pule mln euro
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 29.05.2015 o godz. 11:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#50
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#51
|
|
Oczywiście - dlatego najlepiej jakby Wisła pokonała w niedzielę Legię, Kuchenkorz wygrał 2 kolejne mecze i do spotkania z Wisłą przystąpił w glorii Mistrza Polski.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#52
|
|
Proponuję przykleić do tego tematu ankietę:
Cytat:
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: niestety już nie Kraków
Offline |
#53
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#54
|
|
Ja bym dodał jeszcze, czerwoną kartkę dla Głowackiego w 5 min. meczu i nieuznanie prawidłowej bramki dla Wisły.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2012
Offline |
#55
|
|
spalony już był, piłka na aucie też, a ręką mieliśmy do czynienia w ostatnim meczu, więc chyba czas na karnego?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#56
|
|
A może Marciniak w 97 minucie "przypadkiem" po rykoszecie sam skieruje piłkę do bramki Wisły? - Tego też jeszcze nie grali
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#57
|
|
W większości spotkań w grupie mistrzowskiej jesteśmy kelnerami wiec taki wynik bralbym w ciemno.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: STA
Offline |
#58
|
|
Mi się marzy wygrana z Legią w 93 minucie. Gola strzela Brożek po 2 metrowym spalonym.
![]()
http://www.youtube.com/watch?v=-shF8y5ud0Q - obejrzyj Wiślaku, zapewniam że banan pojawi się na twych ustach
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#59
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#60
|
|
Na niedziele można próbować:
Paweł Brożek - over 4,5 spalonych bramka po 90 minucie - tak rzut karny dla Legii Warszawa - tak Wisła Kraków - czerwona kartka - tak ![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|