Don Donson napisał(a):

Salon juz pitoli.
malenczuk, poniedzialek, holdys...
Jaka piekna katastrofa.
brawo PL
|
Gdzie? Chce poczytać
Cytat:
Pierwsze primo: nie wierzyłem. Na początku kampanii na tym forum zapuściłem post że AD ma szansę wygrać te wybory mnie więcej takie same jak Żyd na to aby przeżyć w Oświęcimiu. Myliłem się okrutnie. Szacun dla kerima który od początku twierdził że Andrzej wygra. Wiara czyni cuda. Moje pięć.
2. Szacun dla was dzieciaki! Z analizy wstępnych wyników wynika że AD wygrał przede wszystkim dlatego że jego poparcie w grupie wiekowej 19-29 lat było o 50% wyższe niż dla komoruskiego. To jest wasza zasługa i wasze zwycięstwo! Jestem przekonany że nie pożałujecie tej decyzji. Wygląda na to że za waszą sprawą udało się nareszcie przełamać klątwę ubeckich mediów krępującą waszych rodziców i starszych braci. Polska ma przyszłość!
|
To prawda. Już kiedyś się nad tym zastanawiałem, czy ten internet będzie odtrutką na tą orwellowską wizję świata. Może jednak nie będzie tak źle?