The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 22.05.2015, 06:40
Jaga jest w gazie, pod....iona sprzedanym meczem z z eLką, do tego grają u siebie... nie widzę nas w jasnych kolorach.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 22.05.2015, 07:41
Jeżeli grupa trzymająca władzę w drużynie Wisły ma jaja i resztki szacunku do kibiców, to Jaga w sobotę wieczorem będzie wk....na jeszcze bardziej. Jeżeli pewni zawodnicy nie mają jaj, to skończą jak patałachy. Sorry taki mamy klimat.
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 22.05.2015, 07:44
arti napisał(a):Wyświetl post
Stawiam murek (chyba mają coś takiego?), oddaję 50 strzałów po każdym treningu i po miesiącu mam kilka swoich miejsc z których strzelam aż miło. Tylko musi się chcieć...
Tak, na treningu a w meczu bywa już różnie gdy dochodzą nerwy i fakt, że patrzy na Ciebie 8tys (hihi) ludzi na trybunach i kilkaset tys w TV. Trzeba lat by się tego nauczyć a i najlepszy czasem zawalają wolne.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 22.05.2015, 07:58
1-3, dziękuję
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 22.05.2015, 08:09
Jaga wjedzie na pełnej cracovii w tę grupę zblazowanych gwiazdek po tym co się stało w Warszawie. Niestety ciężko o inne przesłanki niż 3-0. Nie płacą im, im się nie chce - proste. W sumie nawet nie mam żalu do nich o to. Szkoda ze to wszystko naszym kosztem. Dodatkowo wyglądają bardzo słabo fizycznie i 3 mecz w 7 dni może ich tylko dobić. Niestety.

E. Żartowałem będzie 2-2
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.05.2015, 08:17
Ciekawe, czy i kogo z Jagi zawieszą. Stawiam na Drągowskiego, Tarasovsa i kogoś bonusem.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 22.05.2015, 08:18
2:2 po golu Jagi w doliczonym.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 22.05.2015, 08:32
wygramy spokojnie, po to żeby podtrzymac nadzieje i zeby przegrać pozostale mecze i powiedzięć że bylismy tak blisko... przeciez to ekstraklasa
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 22.05.2015, 09:33
Ostatnie mecze z naszej "ekstraklasie "z reguły nie wygrywają faworyci ,w tym widze nasza nadzieje...Oraz fakt ,że lepiej sie gra naszym na wyjazdach (Białystok ,Warszawa, Poznań, Gdańsk - minimum 2 gole w każdym z tych wyjazdów).

Nie powiem nic odkrywczego - stawiam na 2:2
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 22.05.2015, 10:21
Ci którzy obstawiają 2:2 idą na łatwiznę.

Myślicie, że Jaga jest wściekła i pała chęcią pokazania się? Ja sądzę, że już wymięli. A nasi, jak zwykle, zagrają na luziku.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 22.05.2015, 11:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ci którzy obstawiają 2:2 idą na łatwiznę.

Myślicie, że Jaga jest wściekła i pała chęcią pokazania się? Ja sądzę, że już wymięli. A nasi, jak zwykle, zagrają na luziku.
Jeśli będziemy mieli do czynienia ze scenariuszem, że to Jaga musi atakować, a z naszej strony nie będzie żadnych farfocli w defensywie, jestem spokojny o wynik. W sytuacji, gdy będą mogli grać z kontry, a to my będziemy zmuszeni do prowadzenia gry... mamy niewielkie szanse choćby na remis.
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.05.2015, 11:19
Jak mam być szczery to nasze kontry wyglądają fatalnie, ich tempo jest tak zawrotne, że Serge Branco i Jan Frederiksen by zdążyli nie tylko wrócić, ale i je powstrzymać
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 22.05.2015, 12:26
Nie wiadomo jakiego meczu mozemy sie spodziewac. Mozemy wygrac jak i przegrac tracac bramke w 94 minucie. Ta druzyna jest nieprzewidywalna.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 22.05.2015, 13:20
filemon napisał(a):Wyświetl post
Jak mam być szczery to nasze kontry wyglądają fatalnie, ich tempo jest tak zawrotne, że Serge Branco i Jan Frederiksen by zdążyli nie tylko wrócić, ale i je powstrzymać
Musimy na nie liczyć, bo atak pozycyjny przeciwko takim drużynom jak Jaga wychodzi nam jeszcze słabiej niż kontry.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.05.2015, 14:28
Też myślę, że Jaga będzie maksymalnie zmotywowana i odbije sobie na nas, to co nie udało jej się w meczu z Legią. A dodając do tego olewactwo Wiślaków to niestety prognozy nie są optymistyczne. Jedyna nadzieja w tym, że w tej lidze wszystko jest możliwe.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 22.05.2015, 14:42
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Też myślę, że Jaga będzie maksymalnie zmotywowana i odbije sobie na nas, to co nie udało jej się w meczu z Legią. A dodając do tego olewactwo Wiślaków to niestety prognozy nie są optymistyczne. Jedyna nadzieja w tym, że w tej lidze wszystko jest możliwe.
Nie sądzę, żeby ktokolwiek cokolwiek olewał. Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale nasi piłkarze prezentują właśnie taką "jakość". Zarówno na poziomie umiejętności, jak i mentalnie oraz fizycznie. To dlatego grają za psie pieniądze w klubie, który płaci z pięciomiesięcznym opóźnieniem. Czasami, kiedy wszystko zaczyna grać, mają przebłyski, ale jak pokazują ostatnie lata, kilku zmienionych trenerów, te momenty fajnej gry, to wszystko, co można z nich wykrzesać. No i robią się coraz starsi i na pewno nie lepsi.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 22.05.2015, 17:22
wiecie może kto z piłkarzy Jagiellonii na pewno nie zagra przeciwko Wiśle w sobotę?
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.05.2015, 17:25
Przede wszystkim nie mamy zmienników. Przeanalizujcie dawne ławki rezerwowych. W obecnym zespole zawodnicy z nich byliby gwiazdami.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 22.05.2015, 17:48
Jeśli Jaga walczy na serio o jak najlepsze miejsce i nie mają nic przeciwko pucharom to wiadomo, że tego nie wygramy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 23.05.2015, 01:12
Krótko - będzie w........
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Rafal-SWL
Senior Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 23.05.2015, 07:10
mam dobre przeczucie


Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 23.05.2015, 07:41
Po ostatnim spotkaniu jakoś w ogóle nie mam ciśnienia na wynik dzisiejszego meczu... mam tylko nadzieję, że w środku zobaczę Ostoje zamiast Urygi...
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 23.05.2015, 09:27
Jaga bedzie wkurzona ale po 15min juz o tym zapomną wiec jeśli na początku nie stracimy gola to szansa będzie rosła.

http://sport.wp.pl/kat,1740,title,Mo...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 23.05.2015 o godz. 10:34.
Odpowiedz cytując
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 23.05.2015, 10:58
Przeplatamy mecze frajerskie z meczami świetnymi, takze teraz z Jagą pewnie wygramy
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 23.05.2015, 11:44
Ja bym powiedział inaczej. Jeden mecz świetny - z Górnikiem, jeden średni - z Lechia, jeden do dupy z Pogonią. To wypadałoby teraz zagrać świetny? Może nie strzelając tyłu bramek ale chcociaz w dobrym stylu 1-0 wygrać
Odpowiedz cytując
mtk
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 23.05.2015, 17:23
Jak będzie w....iona. Strach się bać galaktycznej Jagi. To Wisła powinna być w....iona po tym, jak nas z tą szmatą ostatnio przekręcili. 1-3
A niechaj narodowie wżdy postronni znają, iż Polacy nie gęsi, iż swój język mają.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując
dmc
Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 23.05.2015, 18:27
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Ja bym powiedział inaczej. Jeden mecz świetny - z Górnikiem, jeden średni - z Lechia, jeden do dupy z Pogonią. To wypadałoby teraz zagrać świetny? Może nie strzelając tyłu bramek ale chcociaz w dobrym stylu 1-0 wygrać


0:1 z ręcznikiem w bramce to ciężko będzie.
Odpowiedz cytując
AdrianoZKS
Member
 
Od: 03.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 23.05.2015, 18:40
Mówisz o Miśkiewiczu?

Moskal nieźle zaszachował i... cóż, mam nadzieję, że Jaga się zaskoczy, zbyt wielkich oczekiwań co do meczu nie mam. Ale w końcu to normalne ustawienie obrony, Burliga na prawej, Guzmics i Głowacki w środku, Sadlok na lewej.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 23.05.2015, 18:51
Po tym meczu można oczekiwać wszystkiego: sromotnego wpie***u, fantastycznej wygranej po hatricku Stępińskiego, pokazu kopania sie po czołach i wyniku 0-0.

Wg. random.org (roll 1-3) będzie 2, czyli hattrick Stępińskiego.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 23.05.2015, 18:53
2:1 dla nas,nasza liga jest na żałosnym poziomie,każdy może wygrać z każdym dlatego nabuzowana Jagiellonia za bardzo się zepnie,a my tym razem spokojem i konsekwencją wyjdziemy zwycięsko.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:21.