The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 16.05.2015, 08:14
Jak się laik zabiera za oceny to trudno się spodziewać, że cokolwiek zrozumie. A sprawa jest prosta. Po zachowaniu w nawet jednej sytuacji można ocenić czy ktoś wie o co chodzi czy nie wie. Abstrahując od efektu tego zachowania. Żeby Boguski mógł strzelić pierwszą bramkę musiał odpowiednio się ustawić i wiedzieć jak w takiej sytuacji należy strzelić. Nawet gdyby nie trafił i tak ta sytuacja dowodzi jego klasy. W szerokim tego słowa znaczeniu.

A, że krowa nigdy nie zmienia zdania to jej niewątpliwy przywilej. Bo przecież trudno przyznać się do bredni.

ps. Barientos swoim zachowaniem udowodnił tylko że jest niedojrzały. Dużo brakło żeby zmarnował patelnię wypracowaną przez cały zespół? Tak się gra na podwórku.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 16.05.2015, 08:18
Buchalik jakby stal w miejscu z wyprostowanymi do gory gornymi konczynami to by sie nawet ruszac nie musial a by obronil. Zachowaj choc resztki obiektywizmu. Poza tym jego gra na przedpolu a raczej jej brak wola o pomste do nieba. Wychodzi na metr pozniej sie cofa albo wcale nie wychodzi. Suma sumarum kazde dosrodkowanie w okolice "piatki" z Buchalikiem w bramce to duze zagrozenie bo do nich praktycznie nie wychodzi. Ogolnie jest chujowym bramkarzem i w sumie nie ma sensu nad tym filozofowac nawet.

Drozd dobrze odleciales. Widac po tym co piszesz, ze w pilke w zyciu nie grales.
Powód: jzs
Ostatnio edytowane przez wiesniak842 : 16.05.2015 o godz. 08:21.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 16.05.2015, 08:27
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Jak się laik zabiera za oceny to trudno się spodziewać, że cokolwiek zrozumie. A sprawa jest prosta. Po zachowaniu w nawet jednej sytuacji można ocenić czy ktoś wie o co chodzi czy nie wie. Abstrahując od efektu tego zachowania. Żeby Boguski mógł strzelić pierwszą bramkę musiał odpowiednio się ustawić i wiedzieć jak w takiej sytuacji należy strzelić. Nawet gdyby nie trafił i tak ta sytuacja dowodzi jego klasy. W szerokim tego słowa znaczeniu.

A, że krowa nigdy nie zmienia zdania to jej niewątpliwy przywilej. Bo przecież trudno przyznać się do bredni.

ps. Barientos swoim zachowaniem udowodnił tylko że jest niedojrzały. Dużo brakło żeby zmarnował patelnię wypracowaną przez cały zespół? Tak się gra na podwórku.
Ale ....a nie zmarnowal i miał szczęście wiec przestan pisać bzdury...
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 16.05.2015, 08:41
Mnie podobają się dwie rzeczy
1) wku...nie Moskala po meczu za pierwszą połowę - oznacza że faktycznie zależy mu na zdobycie jak najwyższego miejsca i wie że jest na to potencjał.

2) piłkarzom tym co walczą o miejsce w pierwszej jedenastce naprawdę chce się grać.

Barientos zachował się cudownie nieodpowiedzialnie ale bramka jest przepiękna i wcale nie przypadkowa cała akcja przecudna.

Ta bramka może dać mu dużo pewności której mu najbardziej chyba brakuje.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 16.05.2015, 08:42
Naprawdę nie dasz radę być w środę na meczu . Nie dasz rady załatwić transportu, zamienić się w pracy. Naprawdę nie dasz rady przyjechać?
Odpowiedz cytując
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 16.05.2015, 09:20
Drozd jesteś nie konsekwentny. Chwalisz Boguskiego za ustawienie i technikę a jedziesz po Barrientosie że tak się gra na podwórku. Bez jaj - gol był przepiękny i nie przypadkowy. Cała akcja była świetna ale to co zrobił Jean było kosmiczne. Nie wielu jest piłkarzy którzy zagraliby podobnie. W naszej lidze chyba takich nie ma.
c.d.n.
Odpowiedz cytując
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 16.05.2015, 09:24
Jović stylem gry przypomina mi Lahma.Z jego potencjałem może warto go na skrzydłowego przekwalifikować ?
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 16.05.2015, 09:44
Hmm, śmierdzi mi tu zwolnieniem Moskala. Cupiał jak zobaczył po ostatniej kolejce, że brakowało nam 5 pkt do 1 miejsca pewnie wymyślił sobie, że na mistrza idziemy. A tu wtopa, dlatego Moskal taki wkur.wiony.

Heh, oczywiście żart.

A na poważnie. Drozd. Gdyby nie takie zagrania jak Barrientosa, które określiłeś podwórkowym graniem, nie byłoby w tym momencie na świecie Messich, Ronaldo, Neymarów itp. itd. Nie porównuję go do tych piłkarzy, ale to co zrobił, chętnie powtórzyłby Messi, który byłby wychwalany pod niebiosa przez cały świat. Nie udałoby mu się, to zjeba. Udało mu się jednak, więc należą się brawa i szacunek dla jego umiejętności. Oczywiście opisuję tylko tę jedyną akcję, w której strzelił bramkę. Bez niej byłby słaby występ.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 16.05.2015, 10:25
Kolejny remis 2-2 , tak samo jak z Legia i Jagiellonią nie potrafimy dowieźć zwycięstwa do końca . Jak się chce grac w pucharach to takie mecze trzeba wygrywać.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 16.05.2015, 10:29
siemstein napisał(a):Wyświetl post
A na poważnie. Drozd. Gdyby nie takie zagrania jak Barrientosa, które określiłeś podwórkowym graniem, nie byłoby w tym momencie na świecie Messich, Ronaldo, Neymarów itp. itd.
Abstrahując od tego, że widzowie przychodzą na stadion właśnie dla takich sytuacji.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 16.05.2015, 11:40
http://www.reddit.com/r/soccer/comme..._amazing_goal/

Gol Barrientosa poszedł w świat
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 16.05.2015, 12:01
@Drozd

Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miałby tu żadnej racji bytu.

Błysnął dwa razy w meczach z bardzo słabym Górnikiem i chyba niewiele lepszą Lechią. Naprawdę nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Ostatnio edytowane przez Patryko : 16.05.2015 o godz. 12:32.
Odpowiedz cytując
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 16.05.2015, 12:05
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Drozd

Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miał by tu żadnej racji bytu.
Być możę ale patrząc na ostanie mecze ... rodzi nam sie taka mała krakowska 'Barcelona'. Gra z klepki, techniczne gole. I do takiej koncepcji akurat Boguski pasuje.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 16.05.2015, 13:05
Patryko napisał(a):Wyświetl post
@Drozd

Bardzo się cieszę, że Boguskiemu wyszły ostatnie mecze. Niemniej jednak dalej uważam, że jest to po prostu słaby piłkarz, który w normalnej sytuacji finansowej klubu nie miałby tu żadnej racji bytu.

Błysnął dwa razy w meczach z bardzo słabym Górnikiem i chyba niewiele lepszą Lechią. Naprawdę nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Nie powiedziałbym, że Lechia była słaba. Przypomnę, że nie przegrali u siebie meczu od 7 grudnia. A w tym roku nie stracili nawet bramki. Legia tam przegrała i liczę na to, że znów przegra.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 16.05.2015, 13:06
Sfrajerzyliśmy się jak zwykle i tyle w temacie. Krewa człowieka zalewa, że X mecz w sezonie remisujemy lub przejebiemy z powodu własnej nieudolności.

Druga połowa coś pięknego. Jest szansa,że Barrientos w końcu odpali i nie podzieli losu Riosa.Ten też pamiętam na treningach to była petarda nie z tej ziemi ,a w meczach cień samego siebie.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 16.05.2015, 13:09
"Slaba Lechia" hehe.
Skandal, ze ktos kto sprzedaje 4 lokcie w twarz w jednym meczu, konczy mecz na placu gry.
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 16.05.2015, 13:31
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
"Slaba Lechia" hehe.
Skandal, ze ktos kto sprzedaje 4 lokcie w twarz w jednym meczu, konczy mecz na placu gry.
Finansowo wydajecie się mocni, piłkarsko to nadal bardzo średnio wygląda. Tak naprawdę to nie widzę u Was piłkarza, który wygryzłby któregoś z naszej pierwszej jedenastki.

4 łokcie w twarz Lepiej pogadajcie z tymi Waszymi Makuszewskimi, bo z takimi grojkami to wychodzicie na największych płaczków ligi
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 16.05.2015, 13:38
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
"Slaba Lechia" hehe.
Skandal, ze ktos kto sprzedaje 4 lokcie w twarz w jednym meczu, konczy mecz na placu gry.
Może nie dyskutujmy kto co sprzedaje...
Widzac frajerstwo i placzliwosc Waszego wielkiego Sebka to szlag mnie trafia...
Gdyby tacy frajerzy grali w Wiśle to dziekuje...
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 16.05.2015, 13:53
Odstawiając na bok kwestie wygranych/przegranych to Lechia prezentuje się słabo. Niby wszystko mają, ale zespołowi brakuje mocy/charakteru/stylu.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 16.05.2015, 13:56
Fakt jest taki, że u nas piłkarze z jajami i Boguś są. No i Paweł, któremu zdarza się symulka Mila, Makuszewski czy Nazario są tacy delikatni jak 3-letnie dziecko, ledwie kontakt i już na ziemi. A taki Jović, też niespecjalnie fizyczny jakoś umie trzymać pion w stykowych sytuacjach.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 16.05.2015, 14:32
jak mieliśmy wygrać grając bez skrzydłowych...

Druga sprawa jaka mi się przypomniała to leżą u nas kontry, praktycznie każde podanie zamiast przyspieszać akcje to ją opóźnia, dochodzą do tego błędy w przyjęciu, brylują w tym Garguła i Boguski.

Wszyscy na mecz w środę !
Ostatnio edytowane przez South : 16.05.2015 o godz. 14:56.
Odpowiedz cytując
Vuko
Senior Member
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 16.05.2015, 15:48
Co do Barrientosa chętnie zobaczyłby go w środku ze Stilicem od początku meczu, bo na skrzydło to on chyba za wolny jest.
Odpowiedz cytując
wislakrakow124
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 16.05.2015, 16:06
Lukasz G. zagral strasznie slaba polowe. Dobrze ze Moskal tez widzial ze nadaje sie do zmiany. Mial on jakies dobre zagranie? Zwalnial akcje Wisly niesamowicie.
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 16.05.2015, 17:21
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Boguskiemu wyjdzie dobry mecz, czasami dwa lub trzy, raz na dwa trzy lata.
Właściwie to nawet nie jest kwestia meczu tylko kilku dobrych zagrań w nim, tak jak wczoraj.

Nie zmienia to oceny tego zawodnika. Nie wiem jakim cudem przedłużono z nim kontrakt.
Ja po prostu myślę, że jesteś zwykłym laikiem, więc wjeżdżał na Ciebie nie będę

Gość zawsze daje z siebie wszystko, jest bardzo ruchliwy, co sprawia, że nie tylko jest często pod grą, ale stwarza okazje kolegom. Istnieje coś takiego jak gra bez piłki i Rafał jest piłkarzem godnym naśladowania w swoim zachowaniu na boisku. Inna sprawa to gra z piłką, Rafał praktycznie po ponad 2 letniej absencji nigdy nie powrócił do swojej optymalnej formy.

Facet ma kawał serca i olbrzymią siłę woli, bo wielu by się po prostu złamało i poddało, po tym ile on spędził w gabinetach lekarskich. Ostatnio z resztą coś jakby drgnęło i Rafał gra dużo lepiej. Przypomina tego chłopaka z dawnych czasów, którego uważałem w owym czasie za naszego najlepszego piłkarza (właśnie jego, a nie Pawła). Trzymam kciuki, że podtrzyma passę i nawiąże do dawnych czasów. A nawet jeśli nie, to nadal uważam, że Rafał to są płuca Wisły i bez niego na boisku gramy dużo gorzej. Widzisz mały obrazek, a nie potrafisz się skupić na całości niestety.

Tyle w temacie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 16.05.2015 o godz. 17:26.
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 16.05.2015, 17:25
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Finansowo wydajecie się mocni, piłkarsko to nadal bardzo średnio wygląda. Tak naprawdę to nie widzę u Was piłkarza, który wygryzłby któregoś z naszej pierwszej jedenastki.

4 łokcie w twarz Lepiej pogadajcie z tymi Waszymi Makuszewskimi, bo z takimi grojkami to wychodzicie na największych płaczków ligi
Makuszewski z miejsca by wskoczył do 11ki Wisły w mojej opinii najlepszy skrzydłowy ligi.

Kadry porównywalne, mecz wyjazdowy 2-2 z Lechią to dobry wynik, a tu marudzenie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 16.05.2015, 17:48
lazy napisał(a):Wyświetl post
Drozd jesteś nie konsekwentny. Chwalisz Boguskiego za ustawienie i technikę a jedziesz po Barrientosie że tak się gra na podwórku. Bez jaj - gol był przepiękny i nie przypadkowy. Cała akcja była świetna ale to co zrobił Jean było kosmiczne. Nie wielu jest piłkarzy którzy zagraliby podobnie. W naszej lidze chyba takich nie ma.

Chciałem tylko zauważyć, że prostszym i zdaje się skuteczniejszym sposobem było strzelić z pierwszej piłki. To był dziesiąty metr na środku bramki. Rozumiem, że trudno mówić o skuteczności skoro bramka i tak padła, ale Barrientos z piłką odwrócił się tyłem do bramki sześć metrów od niej to przyznasz niecodzienne zachowanie. Myślisz, że jakby stoperem był Głowa to bramka by padła? Po prostu obrońcom w wyniku wcześniejszej akcji zaczęły puszczać nerwy i rzucali się jak ryby wyjęte z wody. Zostali zwyczajnie rozklepani. Gdyby ta akcja została zakończona soczystym walnięciem byłaby nie mniej galaktyczna

Oczywiście Barrientos zrobił to z pełną kontrolą i faktycznie podobnych możliwości w naszej lidze trudno szukać. Ma szybką nogę i jest zwrotny. Niestety, a może na szczęście także postrzelony i lubi mieć piłkę przy nodze. Widać, że się stara uważam że może być ważną częścią zespołu. Oby ta bramka dała mu pewności i świadomość, że w Krakowie już wiedzą na co go stać i teraz pozostaje to przeświadczenie podtrzymywać dobrą zespołową grą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 16.05.2015, 17:50
@s1mone Czasami mnie RB9 irytuje tym, że nie umie podać celnie wczoraj piłkę oddał bezcen albo podaje do rywala ^^
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 16.05.2015, 17:57
Mnie też często tym wkurzał i zagrał wiele słabszych meczy w Wiśle. Nie przeczę.

Często jednak ta krytyka względem niego była przesadzona. Rafał w obecnej dyspozycji jest nie tylko ważnym ogniwem, ale jednym z kluczowych graczy. Ja mu życzę jak najlepiej w przeciwieństwie do forumowych znawców.
Odpowiedz cytując
Juzio
Junior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 16.05.2015, 18:45
wiertar napisał(a):Wyświetl post
fakt Buchalik mogł wybronić strzał niemca....
to żaden niemiec tylko austriak a tak btw, zastanówmy się co byśmy pisali gdyby ta piętka Barrientosa przeszla tak z 40 cm dalej. Wtedy wszyscy by krzyczeli że spier...lił super akcje. Bo mi się wydaje że on się zwyczajnie ratował, choć troche lekkomyslnie. Wisełka nas rozklepała cudowną akcją a gość się na końcu zamotał. No ale na jego szczęście finalnie wyszła z tego fajna bramka po bardzo fajnej kombinacyjnej akcji. Czy Lechia jest słaba? Super mocna nie ale słaba też nie. Wisła wcale nie wyglądała jakoś lepiej a należy jednak oceniać zespoły przez pryzmat całego spotkania a nie 25 minut szturmowania bramki. My też mieliśmy okazje, też stwarzaliśmy sytuacje, zwłaszcza skrzydłami. Tylko Lechia niestety czasem tak ma że jak się cofnie to przeciwnik może przez jakiś czas zamknąć nas w "hokejowy zamek". To na pewno jest do poprawienia. Więcej pewności siebie i spokój przy wyprowadzeniu piłki. Ja uważam że Lechia za dużo sił włożyła w pierwszą połowę. Może nie przekładało się to bezpośrednio na sytuacje bramkowe ale sam patrząc z trybun byłem zdziwiony jak wielki jest z naszej strony pressing, jak dużo biegania. Nawet o dziwo u Mili. To sprawiło że w ostatnich 20 minutach zwyczajnie padli z sił, dlatego Wisełka mogła troszkę bardziej poszaleć. No i dzisiaj słabo zagrał Budziłek. Chłop jest przyspawany do bramki, nawet na 5-7 metr nie wychodzi do dośrodkowań...
Biało-zielone pozdrowienia
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 16.05.2015, 18:55
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Chciałem tylko zauważyć, że prostszym i zdaje się skuteczniejszym sposobem było strzelić z pierwszej piłki. To był dziesiąty metr na środku bramki. Rozumiem, że trudno mówić o skuteczności skoro bramka i tak padła, ale Barrientos z piłką odwrócił się tyłem do bramki sześć metrów od niej to przyznasz niecodzienne zachowanie.
Przyjrzałem się całej akcji jeszcze raz... Barrientos wbiegając w pole dostał piłkę delikatnie za plecy (lub zabiegł się zbytnio do przodu) przez co strzał z pierwszej był dość problematyczny i nie koniecznie musiałby się zakończyć bramką. Także piłka, którą dostał nie była wcale taka prosta, ale wyszedł z tego świetnie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:40.