
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ: | |||
| Wygraną Wisły! |
|
47 | 28,83% |
| Wysoką wygraną Wisły! |
|
116 | 71,17% |
| Głosujących: 163. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Popatrzmy realnie, z tego co pamiętam, żeby wnieść o odwołanie należy uiścić jakąś dość pokaźną sumę ''wpisowego''. Jeżeli wyższa instancja podtrzyma karę to tracimy kasę*
A jak wiadomo ''liczymy'' każdy grosz, więc wątpię aby do takiej akcji doszło. * Jeżeli się mylę to proszę niech ktoś mnie poprawi. Druga sprawa jest taka, że w gruncie rzeczy możemy przestać dopingować przez najbliższe 18 miesięcy ponieważ byle gówno ( w oczach komisji) sprawi, że będziemy musieli zapłacić 50 tys kary. To jest chory kraj i chore przepisy, zresztą chyba nikt nie wie czym kieruje się ta gówniana komisji przydzielając kary na prawo i lewo. Znalazł ktoś stronę poświęconą KL? Taryfikator kar? Czy może jest jakiś rzut monetą? Dla mnie to niepojęte co się odp...ierdala. Wychodzi na to, że kara została przez komisję wydrukowana dużo wcześniej, jakbyśmy do tej sektorówki dołożyli race to pewnie bylibyśmy pierwszym klubem wyrzuconym z ligi za takie coś. Czy wszyscy chcą doprowadzić do kolejnego protestu ultrasów? ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
|
|