The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
Wygraną Wisły! 47 28,83%
Wysoką wygraną Wisły! 116 71,17%
Głosujących: 163. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.03.2015, 21:23
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Juz pomijajac cala komedie z tymi karami to czemu cioty z komisji nie doj.eebaly sie wywieszonej szmacie o zmarlym kibicu w sektorze cracovii
będziemy sprawiedlliwości teraz szukać, na zasadzie jak my, to i doje.bać drugim?
Nie ważne czemu oni nie dostali, przecież wiadomo, że z tymi karami to jest wszystko pic na wodę, loteria itd, chodzi przecież o gnębienie klubów przy okazji kibiców. Za to powinny wziąć się organy prawne a kluby powinny zrobić jakiś protest bądź bojkot tych kar i w dupie je mieć. Bo co wtedy ta KL zrobi? Do sądu nie poda, bo działa bezprawnie, więc każdy sąd ich uje.bie. Pasowało by z tym zrobić jakiś porządek powoli a nie ryczeć, że inni nie dostali... Jeśli klub nie zaprotestuje przeciwko temu faszystowskiemu zakazowi dla 6 tys ludzi to na następne derby przyłączam się do tych 6 tys zakazowiczów

hubert.fan napisał(a):Wyświetl post
Czyli było spokojnie a kara największa w historii Derbów ....




Jest szansa odwołania się od tej decyzji Komisji Ligi ?

]
Ja się zastanawiam się czy aby ich po prostu nie olać... no bo jakie konsekwencje będą, jak klub wpuści kibiców na derby? Te 50 tys to w zawieszeniu... też olać

Cytat:
Jakim prawem nam dowalają 50 tysięcy a Amica dostaje tylko 10 tysięcy
Tu nie ma prawa, tu jest bezprawie - o to chodzi
Ostatnio edytowane przez palikot : 25.03.2015 o godz. 21:27.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:03.