
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Przejebalismy z najgorsza druzyna ligii (!), ktora stanowi jakis egzotyczny zlepek no-nameow z calego swiata (!!), ktora nie wygrala w tym sezonie na wyjezdzie (!!!), grajacym przez duza czesc meczu w 10 (!!!!), a Franio nam mowi, ze to wszystko kwestia FARTA? Franio, rezerwuj sobie samolot do Raichu, nie wyobrażam sobie sytuacji, w której nasz trenerski geniusz, posiadacz najlepszego nosa w futbolu, Smuda Franciszek nie zostanie dyscyplinarnie wy.......ony.
Slowo o pilkarzykach. Czekam na posty s1meone i podobnych mu znawcow futbolu, jaki to wspanialy mecz zagralismy, jak chodzila pilka, jakim Buchalik jest wspanialym bramkarzem i wcale nie puszcza wszystkiego co leci w bramkę, a Jankowski swietnie gra tylem do bramki i jest niesamowicie silny. Skoro Głowacki mowi, ze chocbysmy grali dwie doby to i tak by nic nie wpadlo, a Franiu mowi nam ze to "tylko kwestia szczescia", to jedyne wyjscie to wyjebanie Frania na zbity pysk. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
|
|