The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Quaresma
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.02.2015, 13:14
Ci którzy piszą o zwolnieniu Smudy niech się pukną w cymbał. Podejrzewam, że wyczynami z boiska naszych skórokopów był bardziej poirytowany niż my sami, wystarczyło dosłownie na minutę oderwać się od dopingu, meczu i skupić na nim uwagę. Myślałem, że rękami odgania stado szerszeni wokół siebie. To nie jego wina, że nieodpowiedni ludzie sprowadzili mu dwóch czarnoskórych impotentów umysłowych na skrzydła. Z tą kadrą, z tymi finansami klubu to jest niewiarygodny cud, że jesteśmy na 5-tym miejscu dwa kroki za pucharami. Zamiast kupować takich skrzydłowych na targu w Mogadiszu za srebrniki, to szukać młodych chłopaków po 3-ligach...

Druga sprawa, jak to jest możliwe, że ponad 700 tysięczne miasto z pierdyliardem "pipidówek dolnych" wokół siebie zbiera... 9-tysięczną frekwencje. Załamka. Słaby poziom sportowy? Późna pora meczu? Stosunek cena biletu do jakości wydarzenia... To chyba główne czynniki. A janusze boją się chodzić na mecze, bo w mediach gdzie się nie obejrzymy słychać o wulgarności na stadionach, zadymach, maczetach etc... a szkoda, bo to januszowe bilety są najdroższe i to te bilety nakręcają finanse klubu. Bo nie ukrywajmy, jeden normalny bilet na A to trzy ulgowe z C.
Byłem zmuszony kupić bilet przed meczem drugi raz w życiu, bo do końca nie pewny transportu. Mieszkam z kumplami 40 km od krk i busem o tej godzinie nie da się wrócić, a auto kolega załatwił na ostatnią chwile. Ludzie, jak macie pewność, że będziecie na meczu to na litość boską, kupujcie te bilety wcześniej.

Słabo działa też marketing klubu. Najciekawiej działa w tej kwestii moim zdaniem Lechia. Wystarczy poobserwować chwilę ich fanpage na Facebooku. I mimo słabego poziomu sportowego (póki co) to frekwencja stoi na niezłym poziomie (jak na ekstraklasę oczywiście....) i pewnie będzie rosła. No a u nas... ktoś już wspominał kto zachęca nas do wyrobu karty kibica (która swoją drogą jest poronionym pomysłem).
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:06.