silver03 napisał(a):

|
Najlepszy na boisku, miał kilka fantastycznych przebłysków, brakło tylko szczęścia przy ostatnich podaniach, żeby partnerzy je wykorzystali, ogólnie występ na duży plus.
|
Wczoraj odbył się jeszcze jakiś kolejny mecz? Coś przegapiłem chyba bo wyszedłem po tym pierwszym.
Niestety ale Stilic wczoraj grał żałośnie. W zasadzie tylko do Głowy i Buchalika nie można się przyczepić. No może ewentualnie jeszcze do wyśmiewanego powszechnie Boguskiego, który owszem aktualnie grać nie umie ale przynajmniej biega jak Forrest Gump i stale coś w środku przechwytuje.
W sumie to przecież nie ma się czym emocjonować. Mamy klasycznego "wiosennego" Smudę. Teraz pozostaje pytanie: rozkręcą się za parę kolejek ( co paradoksalnie może być idealne do zajęcia jakiegoś przyzwoitego miejsca na koniec) czy będą się już tak kopać po czołach do samego końca?