The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 21.02.2015, 11:48
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Tak słabego piłkarza jak Maciej Jankowski (regularnie grającego) dawno nie było.

W Ruchu na przestrzeni ostatnich miesięcy nic nie grał, a tu Wisła dała mu trzyletni kontrakt. Pytam się na jakiej podstawie?

Jankowski to sztucznie wykreowany piłkarzyk przez Profusa i warszawskich dziennikarzy (słynne artykuły w których dziennikarze pisali, że West Ham ma dać za Jankowskiego kilkanaście mln zł, a wcześniej dali mu tytuł odkrycia roku). Był za słaby, żeby w jego ukochanej Legii zaistnieć.

Zapowiada się, że będzie kolejnym niewypałem, który dostał kilkuletni kontrakt i będzie parodiował grę.

Na przestrzeni całego sezonu, Jankowski jest najgorszym piłkarzem Wisły z tych regularnie grających.

Z jego gry nic dobrego nie wynika. Od początku był to transfer podejrzany i wynikał z dziwnych zażyłości między Wisłą, a Ruchem.

O ile z gry duetu Sarki & Guerrier jest czasem jakieś zagrożenie (druga połowa), bo po ich wejściu było ożywienie i coś tam było, to Jankowski był niewidoczny.

Wydawało się mimo wszystko, że dla Jankowskiego Wisła to ostatni dzwonek w karierze, a tu nic.

Dokladnie! Mimo sympatii do Mariusza, gosc jest slaby. W decydujacych momentach potyka sie o swoje nogi albo gubi pilke. Jankowski kompletnie niewidoczny. Duet Sarki Donald robili wiecej wiatru. Mam nadzieje, ze Klub odwola sie od kartki i wyjda w podstawowym skladzie.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.