The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 30.01.2015, 18:48
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Rojewski to zdecydowanie odkrycie mistrzostw i zawodnik, który robi różnicę. Ma większy repertuar zagrań od Jaszki, a do tego gra zdecydowanie odważniej od Bartka. Połowę kar rywali wywalczyliśmy dzięki Rojewskiemu.

PS. Krzyśka Lijewskiego to można powiedzieć, że nie ma na tych mistrzostwach
Jeżeli Rojewski to odkrycie mistrzostw to nie mam pytań . Obejrzyjcie sobie wszystkie Nasz mecze uważnie skupiąjąc się tylko na Nim - najgorszy zawodnik Polski . Porównanie go do Jureckich to kpina. Co z tego że chłop czasem ma fajną akcję skoro w pozostałych sabotuje grę?

Dziś zabrakło u Nas bramkarza - ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli swojego dnia . Rojewski i sędziowie to drugorzędne przyczyny porażki.


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 30.01.2015, 18:49
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Przejście Markovica ewidentne, ale tak samo ewidentnie puszczone dwie akcje "Malarzowi" przez naszych obrońców.
Oczywiście - wiesz jednak co by było, gdyby "Malarza" zatrzymali?
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 30.01.2015, 18:51
Gdyby zatrzymali w tych akcjach, albo wcześniej lepiej grali w obronie to sędziowie mogliby dojść do głosu, ale nie daliśmy im za bardzo okazji

TSWojtas napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli Rojewski to odkrycie mistrzostw to nie mam pytań . Obejrzyjcie sobie wszystkie Nasz mecze uważnie skupiąjąc się tylko na Nim - najgorszy zawodnik Polski . Porównanie go do Jureckich to kpina. Co z tego że chłop czasem ma fajną akcję skoro w pozostałych sabotuje grę?

Dziś zabrakło u Nas bramkarza - ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli swojego dnia . Rojewski i sędziowie to drugorzędne przyczyny porażki.
Do do Andrzeja Rojewskiego to dzisiaj wypadł rzeczywiście słabo, ale w poprzednich meczach był liderem zespołu. Jeden mecz niczego nie zmienia w tym kontekście.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 30.01.2015, 18:52
Gdyby nie kary z dupy na początku, być może nie balibyśmy się zatrzymywać rywali w takich sytuacjach i dalibyśmy wtedy sędziom okazję do wykazania się
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 30.01.2015, 18:53
Nie wiemy co by było, ale mimo tych kar prowadziliśmy dość łatwo w pierwszej połowie, a w ostatnich 10 minutach okrutnie zaczęliśmy obijać Sarica w środek bramki. Tego sędziowie nam nie kazali raczej
Odpowiedz cytując
TSWojtas
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2005
Skąd: NBZ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 30.01.2015, 18:54
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Gdyby zatrzymali w tych akcjach, albo wcześniej lepiej grali w obronie to sędziowie mogliby dojść do głosu, ale nie daliśmy im za bardzo okazji


Do do Andrzeja Rojewskiego to dzisiaj wypadł rzeczywiście słabo, ale w poprzednich meczach był liderem zespołu. Jeden mecz niczego nie zmienia w tym kontekście.
To tak jak w Wiśle liderem jest Boguski


aleksander buksa - prostytutka bez Honoru
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 30.01.2015, 18:55
Jasne, że tak - gdybam sobie bo za cholerę nie potrafię pojąć, co sprawiło że graliśmy tak mało agresywnie w obronie. Każdy, kto w ręczną troszkę grał widział, że to wręcz nienormalne. Jakby się obawiali czegoś - może własnie te kary na początku tak zadziałały.

emj10 napisał(a):Wyświetl post
Do do Andrzeja Rojewskiego to dzisiaj wypadł rzeczywiście słabo, ale w poprzednich meczach był liderem zespołu. Jeden mecz niczego nie zmienia w tym kontekście.

W żadnym razie, to dla mnie najsłabsze ogniwo razem ze skrzydłowymi naszej reprezentacji. Tylko mecz z Rosją grał jako tako (w ofensywnie, a jego straty to dramat...).
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 30.01.2015 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 30.01.2015, 18:56
Bardziej doświadczeni ode mnie w szczypiorniaka (jakieś tam sukcesy w juniorach i dwa sezony w III lidze) też pozytywnie wypowiadali się o grze Andrzeja, więc pozwól, że pozostanę przy swoim zdaniu.

serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
W żadnym razie, to dla mnie najsłabsze ogniwo razem ze skrzydłowymi naszej reprezentacji. Tylko mecz z Rosją grał jako tako (i to w ofensywnie, bo jego starty to dramat...).
Patrząc w kontekście tego co dawał Bartek Jaszka na ostatnich imprezach to zdecydowanie wybieram Rojewskiego. Lijka oczywiście on nie zastąpi, bo to nie ten kaliber.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 30.01.2015 o godz. 18:59.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 30.01.2015, 19:02
Przecież Jaszka to typowy środkowy rozgrywający... Trochę grałem za łebka (Chrzanów to miasteczko szczypiorniaka), wielu znajomych gra bądź grało w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce i z kim bym nie gadał, marudzą na Rojewskiego...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 30.01.2015, 19:07
Reprezentacja Kataru jest całkowitym zabiciem sensu sportu ....
I wcale nie pisze tego dlatego ze przegraliśmy..
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 30.01.2015, 19:14
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Przecież Jaszka to typowy środkowy rozgrywający... Trochę grałem za łebka (Chrzanów to miasteczko szczypiorniaka), wielu znajomych gra bądź grało w najwyższej klasie rozgrywek w Polsce i z kim bym nie gadał, marudzą na Rojewskiego...
Tyle, że my faktycznie na tej imprezie graliśmy bez środkowego rozgrywającego. Mieliśmy sztandarową trójkę do rozegrania, czyli M. Jureckiego, M. Jurkiewicza i właśnie A. Rojewskiego. Przez pryzmat całej imprezy trzeba powiedzieć, że spisali się dobrze, a do tego w dwóch, czy trzech meczach kilka punktów dołożył Bielecki.

Rojewski grał niby w zastępstwie Lijka, ale też jakby zastąpił Bartka Jaszkę, który wypadł z rotacji. Brakowało de facto czwartego klepacza, bo nie ma co ukrywać Bielecki do tego już się nie nadaje.
Odpowiedz cytując
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 30.01.2015, 19:19
Zabrakło trochę szczęścia, praktycznie wszystko co Szmal obronił (a i tak było tego mało) przechwytywali Katarczycy i rzucali po dobitce. W bramce też ani Szmal ani Wyszomirski nie mieli dziś dnia. W obronie dziś słabo zagraliśmy, zawsze przeciwnik znalazł jakąś dziurę i wychodzili sam na sam. O sędziach nie ma co pisać bo wiadome było, że nie będą obiektywni. Mieliśmy słabszy dzień i tyle, zdarza się. Oby wygrali mecz o brąz i będzie pięknie.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 30.01.2015, 19:26
Określenie ....y co do drużyny przeciwnej chyba nigdy nie było tak adekwatne ale kurcze nie zgadzam się, że sędziowie wypaczyli wynik tego meczu.
Zagraliśmy tragicznie w obronie, prostytutki z latwością dochodziły do czystych pozycji.
Do tego łysy alfons pokazał parę niesamowitych strzałów, a nasi bramkarze nie pomogli nic.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 30.01.2015 o godz. 19:30.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 30.01.2015, 19:26
Mam nadzieję, że w finale się po nich Francuzi ostro przejada i wgniotą ich w parkiet.

dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Określenie ....y co do drużyny przeciwnej chyba nigdy nie było tak adekwatne ale kurcze nie zgadzam się, że sędziowie wypaczyli wynik tego meczu.
Zagraliśmy tragicznie w obronie, prostytutki z latwością dochodziły do czystych pozycji.
Do tego łysy alfons pokazał parę niesamowitych strzałów. Nasi bramkarze nie pomogli.
Niby tak ale pod koniec meczu wynik był na styku i jedna decyzja mogła zdecydować. A przychodzi mi do głowy sytuacja gdy mieliśmy 2 bramki straty chyba 4 minuty przed końcem i "katarczyk" ewidentnie podparł rzut. I sędzia nie mógł tego nie widzieć.
Ostatnio edytowane przez ciacho : 30.01.2015 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 30.01.2015, 19:29
Nie oszukujmy się. Francuzi zrobią im dziecko.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 30.01.2015, 19:32
Powinni, choć boję się, że Karabatic i sk-a mocno się podpalą. Oni jak są nakręceni to łapią minuty za minutami.
Odpowiedz cytując
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 30.01.2015, 19:55
Statystyki bramkarzy: Szmal-4/26,Wyszomirski totalnie 0. Jak oni ku&%a chcieli wygrać?
Ja wiem, że sedziowie dali karnego z dupy, że od czapy zaliczyli gola po przejściu, że nieobiektywnie karali. Ale najwiecej goli traciliśmy grając w komplecie i w przewadze! Te wbiegnięcia na koło Katarczyka mnie irytowały....
Po porstu nie da się zagrać dwóch perfekcyjnych meczy. A ten z Chorwatami takim był w mojej ocenie.
Ale i tak brawa za conajmniej 4. miejsce i dzięki za emocje.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 30.01.2015, 20:07
Cieniem na pilke reczna pada sytuacja z Katarem, ktory w ostatnich latach zajmował miejsca odpowiednio 16,21,23,20 a nagle w 2015 roku dochodzi do Finału? Zakpili sobie z tego sportu tylko dlatego, ze Mistrzostwa sa rozgrywane w tym kraju. A pewnie nikt by sie nawet nie zajał sprawdzeniem czy w ogole powinien taki Katar grac na Mistrzostwach bo dostaliby kase i siedzieli cicho. Wielka szkoda, ze nie zagralismy drugiego tak dobrego spotkania jak z Chorwatami. Pewien niedosyt zostanie
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 30.01.2015, 20:29
Przecież cały szkopuł w tym, że skoro źle graliśmy to tym bardziej błędy sędziowskie zadecydowały. Gdyby nie gwizdanie pod gospodarzy - już na początku szybkie 3 kary co na pewno osłabiło morale drużyny, zablokowało ich psychicznie przed dalszą mocną grą bo by się to mogło skończyć czerwonymi kartkami i kolejnymi wieloma wykluczeniami i odebrało trochę tchu bo ciężej się gra o jednego mniej. Zero kar dla "katarczyków" przez prawie 45 minut, później nieprawidłowa bramka. Przy mimo naszej słabej grze (mieliśmy przestoje w ataku ale nie było aż tak źle w tym elemencie, gorzej z obroną, która dziś nie istniała) mecz był wyrównany i gdyby sędziowie trochę mniej pomagali tym .....om to wynik mógłby być diametralnie inny (dość wysokie zwycięstwo Polaków). Ale jak się na dzień dobry dostaje obuchem w łeb, a na dodatek się nie ma dobrego dnia do gry to weź i wygraj takie coś.
Prawda jest taka, że na boisku najważniejsi są sędziowie w większości sportów. Jeśli chcą to dołożą swoją cegiełkę i jak tu wygrać jak na przeciwko siebie masz równego rywala a na dodatek "gra on na kodach"? Psycha siada, morale siadają, człowiek się w....ia i ciężko się gra bo by się na pierwszym miejscu chciało sędziemu łeb ujebać a nie zmagać z rywalem.
Przecież nasi Szczypiorniści to nie są cipy co sobie po meczu szukają wymówki dlaczego przegrali. Nieprzypadkowo dziś każdy z nich w wywiadach po meczu mocno żalił się na pracę sędziów i to głównie do nich mieli żal, nie przypadkowo byli tak nabuzowani jak się o sędziowaniu mówili.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 30.01.2015, 21:01
podobno Korea Północna podała jak to ma w propagandowym zwyczaju że to oni zostali mistrzami świata w piłce ręcznej pokonując w finale Katar, widzowie podobno po raz pierwszy nie uwierzyli
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 30.01.2015, 21:22
Szkoda wielka szkoda, no, ale cóż i tak nie jest źle. Limit szczęścia, który mieliśmy w pozostałych meczach play-off musiał się kiedyś wreszcie wyczerpać. Teraz pozostaje zacięta walka o brązowy medal. W ogóle zakładał ktoś z Was, że zajdziemy aż do półfinału? Przyznam szczerze, że ja nie. Wynik jest można powiedzieć ponad stan.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 31.01.2015, 08:55
Dokładnie, nikt by przed turniejem nie przypuszczał, że będziemy wśród czterech najlepszych drużyn świata. To już jest sukces sam w sobie, a może nawet pokusimy się o medal... Choć będzie bardzo ciężko, trzeba wierzyć.

Nie dziwię się chłopakom, że po meczu "pogratulowali" sędziom. Tu już nawet nie chodzi o ten jeden mecz, ale cały turniej to ostre przekręty dla gospodarzy. Moim marzeniem jest, żeby takie "uczciwe imprezy" były bojkotowane.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 31.01.2015, 10:51
a ja powiem tak.
Dla mnie Katarowcy byli lepsi. Potrafili w niektórych akcjach dymać Nas tak ze Nasi nie wiedzieli w która stronę biec, a My jak juz robilismy akcje to każda z nich wygladała jakby miała byc nasza ostatnia. Niezły malarz i markowic. Biorąc pod uwage ze za sam awans do 1/2 kazdy z pilkarzy dostał 2mln ojro, maserati i apartament to ciekawe co dostaną za wygranie MŚ. Życze im tego. Pieniadz rządzi światem wiec niech te sprzedajne farbowane lisy wygraja zycie tymi zawodami. No i oczywiscie zniszczą ducha sportu którym od dawna juz nikt sie nie przejmuje
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 31.01.2015, 11:01
Chcesz powiedzieć, że nagle nasza obrona zapomniała jak grać w defensywie i robili ich w konia przeciętni Katarczycy? Broniący zawodnicy twardo grać nie mogli, więc allahy wchodziły spokojnie na szósty metr...
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 31.01.2015, 11:05
A ja powiem inaczej. Zacznijmy od faktów:
- bramki nr 24 (przekroczenie linii), 27 (przekroczenie linii), 28 (faul w ataku) i 30 (bezpodst. rzut karny) zdobyte nieprawidłowo. Wcześniejszych nie sprawdzałem bo nie znalazłem nagrań.
- błąd kroków Wiśniewskiego w II poł zagwizdany niesłusznie
- jeszcze w 1 poł. faul w ataku na Daszku zamiast karnego imho powinien być
- faul na Bieleckim (gdy spadły mu okulary), zamiast tego kontra
To już jest łącznie 7 bramek różnicy.
Teraz poruszę temat kar i gry w obronie. Na początku spotkania prowadziliśmy bo graliśmy w obronie tak jak ze Szwecją czy Chorwacją, agresywnie i bezpardonowo. Później posypały się kary, które nie tylko wykluczeniem, ale też genezą znacznie ograniczyły naszą grę w obronie. Mówienie więc "słaba obrona" to manipulacja, obrona chciała grać tak jak zawsze, lecz jej to skutecznie uniemożliwiano. Zaś apogeum absurdu kar miało miejsce przy 2 minutach dla B. Jureckiego. Wszystko by było okej, gdyby "Katarczycy" dostawali sprawiedliwie takie same kary, tak jednak nie było.
Na koniec dodam jeszcze o mentalnej stronie takiego sędziowania, to również ma spory wpływ na psychikę i dodatkowo nie pomaga.

Jeśli ktoś nie widzi winy sędziów, tzn że prawdopodobnie nie zna się na ręcznej lub słuchał relacji w radiu.

Jeszcze wspomnę, że nasi nie zagrali wielkiego meczu, racja. Lecz forma, jaką zaprezentowali przy, już nie oczekuję sprawiedliwego, delikatnym gospodarskim sędziowaniu pozwoliłaby na zwycięstwo kilkoma bramkami.
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.01.2015 o godz. 11:13.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 31.01.2015, 11:24
ja moge sie przyznac ze na piłce recznej to sie nie znam i to bardzo
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 31.01.2015, 11:31
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja moge sie przyznac ze na piłce recznej to sie nie znam i to bardzo
Klasa, że umiesz się przyznać
Nawiasem nie wie ktoś skąd można cały mecz pobrać? Chciałem na chłodno wyłapać wszystkie... smaczki.

Dzieki szprotson!
Ostatnio edytowane przez filemon : 31.01.2015 o godz. 14:51.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 31.01.2015, 11:36
filemon : http://allgoals.com.pl/viewtopic.php?t=7267
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 31.01.2015, 12:56
O czym Wy mówicie? Że nie było przewału? Filemon wypunktował tylko kilka okazji. Mecz od stanu bodajże 10:8 dla nas i pierwszych kar przeszedł w kontrolę sędziów. Niestety.
Trzeba też dodać, że zarówno Niemcy jak i Polska, to kraje gdzie piłka ręczna od lat nieco spadła na poziomie. Dlatego też łatwiej przeszło wychujanie nas przez sędziów. Z Danią, Hiszpanią czy Francją w finale to nie przejdzie. Po raz pierwszy chyba cała Europa zjednoczy się wokół Francji.

A nam, poza kacem, pozostaje walka o brąz z niezwykle mocną Hiszpanią. Szkoda, że tak się to wszystko poukładało, bo swoją postawą zasługujemy na medal, a pewnie wrócimy z pustymi rękami i poczuciem, że wyjebali nas najemnicy do spółki z kupionymi sędziami, kibicami i całą organizacją mistrzostw. Szkoda tym bardziej, że to być może ostatni Mundial dla tego "złotego" pokolenia, a następcy jednak są o półkę niżej.
Odpowiedz cytując
kornd
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 31.01.2015, 13:12
W meczu z Chorwacją przez długi czas udało się wyeliminować takiego zawodnika jak Duvnjak, a Katarczycy kilka bramek zdobyli z czystych sytuacji. Pewność gry w obronie, która była naszą najlepszą stroną, odebrały te interwencje sędziów. Nasi nie chcieli mocniej zagrać w obronie, bo każda sporna sytuacja kończyłaby się faulem i wykluczeniami. Z Hiszpanią na pewno jest szansa, żeby powalczyć. Zobaczymy po mistrzostwach ilu zawodników, ogłosi zakończenie kariery reprezentacyjnej. Sądzę, że warto pożegnać się z Bieglerem, który dobrze wykonał swoją pracę. Gdyby udało się utrzymać grę defensywną na takim poziomie jak z Chorwacją i dodać do tego schematy rozegrania w ataku, na Igrzyskach bylibyśmy jednym z faworytów do zwycięstwa.


Kupię koszulki Wisły z dawnych lat. Pisz na PW.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:45.