The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 29.01.2015, 15:21
nie po to jakis tam dziki Katar wpompowal tyle milionow w organizacje turnieju ( byc moze tez na "ulatwienie decyzji" w organizacje mistrzostw ) , druzyne skladajaca sie w wiekszosci z legii cudzoziemskiej , zeby teraz odpasc z druzyna-kopciuszkiem jakim jest teraz Poska , obawiam sie ze jesli sportowo rady nie dadza to zabezpieczyli sie w inny sposob , obym sie mylil ale jak wielkie turnieje odbywaja sie w krajach tego typu to zawsze sa jakies jaj gospodarskie, dotyczy to ogolnie dyscyplin sportowych , chocby Olimpiady u Azjatow , albo pilkarskie MS itp .....zaciag Katarski ma niezla druzyne ale nie nie do przejscia , ale poza granicami organizatora mistrzostw
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 29.01.2015, 15:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Obejrzałem ten wczorajszy mecz Kataru i stwierdzam, że ta drużyna ma naprawdę i umiejętności i motywację i szybkość i zdecydowanie i siłę fizyczną i polot.

Wszystko, żeby wygrać te mistrzostwa.

Co prawda z Austrią trochę się męczyli, co prawda wygląda na to, że Niemcy spodziewali się łatwej przeprawy i sami byli bardzo przemęczeni, ale udział tej drużyny w półfinale to nie przypadek.

Trzeba liczyć na kolejny cud, bo fizycznie Katarczycy lepiej prezentują się od naszej drużyny.
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
Odpowiedz cytując
trial
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2007
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 29.01.2015, 16:13
Oglądałem dwa mecze grupowe Katarczyków do tego wszystkie Polaków. Jestem przekonany, że jeśli uda się zagrać w obronie tak jak w meczach ze Szwecją oraz Chorwacją to zwycięstwo będzie nasze. Gra w ataku Kataru opiera się na 2-3 graczach, skrzydła zupełnie nie istnieją. Tak małą ilością klasowych zawodników ofensywnych, bez rozrzucania na boki nie będą w stanie przebić się przez naszą defensywę. Próbować będą rzutów z dalszej odległości, pare z nich na pewno znajdzie drogę do bramki, ale wierzę, że również nasi bramkarze staną na wysokości zadania i przy dobrej współpracy z blokiem defensywnym wyciągną sporo rzutów. Wygramy kolejny mecz obroną.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 29.01.2015, 16:50
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
8 albo 9, z tym zagranicznym zaciągiem to bym nie przesadzał, bo może 2-3 to solidni zawodnicy a reszta na kolana nie powala.
Natomiast mają jedną gwiazdę na ławce trenerskiej i to w ich grze widać. Do tego cały czas pewnie lekceważeni to i łatwiej o niespodziankę.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 29.01.2015, 17:15
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
graja tam katarczycy ? nie wiem czy to prawda ale słyszałem o jednym rodowitym , do tego ściany i sędziowie , będzie ciężko, bardzo ciężko
Grają. Sami Katarczycy. Nieważne czy rodowici, czy napływowi. Nie ma co dzielić słów na czworo. Mają obywatelstwo, są Katarczykami. I to pisane wielką literą, a nie małą.
Zgadzam się z opiniami, że teraz już zwycięstwo Kataru czy to w półfinale czy w finale, źle by się przysłużyło temu sportowi.
Obawiam się też naszej porażki sportowej, a nie przy stoliku sędziowskim. Są naprawdę dobrzy i są w gazie.
A nasi już dość poobijani.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 29.01.2015, 18:04
RAFi89 napisał(a):Wyświetl post
8 albo 9, z tym zagranicznym zaciągiem to bym nie przesadzał, bo może 2-3 to solidni zawodnicy a reszta na kolana nie powala.
Natomiast mają jedną gwiazdę na ławce trenerskiej i to w ich grze widać. Do tego cały czas pewnie lekceważeni to i łatwiej o niespodziankę.
jestem zaskoczony , trochę oglądam ręczną , ale naprawdę nie słyszałem o ich sukcesach , mieli w ogóle jakieś sukcesy ?

znalazłem 16 miejsce w 2003 roku ,a ich potęga wygląda tak http://www.sportowefakty.pl/pilka-re...-rywal-polakow

tak jak pisałem jeden rodowity Katarczyk odgrywa wiodącą rolę w zespole,w całej ekipie jest ich faktycznie więcej
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.01.2015 o godz. 18:18.
Odpowiedz cytując
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 29.01.2015, 18:58
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
jestem zaskoczony , trochę oglądam ręczną , ale naprawdę nie słyszałem o ich sukcesach , mieli w ogóle jakieś sukcesy ?

znalazłem 16 miejsce w 2003 roku ,a ich potęga wygląda tak http://www.sportowefakty.pl/pilka-re...-rywal-polakow

tak jak pisałem jeden rodowity Katarczyk odgrywa wiodącą rolę w zespole,w całej ekipie jest ich faktycznie więcej
Nie ma potęgi, zespół budowali na te mistrzostwa. Kilku zawodnikom dali obywatelstwo, większość reprezentacji umieścili w jednym klubie dzięki czemu nie ma problemu ze zgraniem. Do tego świetny trener Rivera (złoto i brąz MŚ z Hiszpanami, 6xLM i 12xmistrzostwo Hiszpanii z Barceloną). I tak jak pisałem cały czas jednak lekceważeni a i swoje ściany coś tam pomogą.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 29.01.2015, 21:07
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. W tym Katarze niby grają takie dobre grajki więc jak to jest, że tacy dobrzy zawodnicy mogli zostać naturalizowani - rozumiem, że przepisy są podobne jak w piłkę i gracz, który grał mecz jako senior w reprezentacji A nie może już grać dla reprezentacji B?
Jak to wygląda? Zmierzam do tego, że nie rozumiem jak można sobie kupić naprawdę dobrych zawodników. Bo powiedzmy na przykładzie piłki nożnej, ci najlepsi grają w swoich reprezentacjach i nawet gdyby jakiś kraj chciał zrobić taki myk jak Katar to kogo by wziął do swojej kadry żeby się bić o medale MŚ? Nie czaję tego.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 29.01.2015, 21:21
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Wytłumaczcie mi jedną rzecz. W tym Katarze niby grają takie dobre grajki więc jak to jest, że tacy dobrzy zawodnicy mogli zostać naturalizowani - rozumiem, że przepisy są podobne jak w piłkę i gracz, który grał mecz jako senior w reprezentacji A nie może już grać dla reprezentacji B?
Jak to wygląda? Zmierzam do tego, że nie rozumiem jak można sobie kupić naprawdę dobrych zawodników. Bo powiedzmy na przykładzie piłki nożnej, ci najlepsi grają w swoich reprezentacjach i nawet gdyby jakiś kraj chciał zrobić taki myk jak Katar to kogo by wziął do swojej kadry żeby się bić o medale MŚ? Nie czaję tego.
są dwie "wersje" naturalizowanych, jedna wersja nigdy nie grała w reprezentacji swojego kraju, druga wersja miała dwuletnia przerwę po występach w swoich reprezentacjach, taki przepis istnieje do naturalizowania w piłce ręcznej , wymyślili go Katarczycy ? , pieprzu dodaje fakt że katarska federacja zakontraktowała hiszpańskich kibiców w liczbie 60 sztuk , opłacili przelot zakwaterowanie i kaske w wysokości 2000 euro , ciekawy będzie ewentualny mecz Katar v Hiszpania
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 29.01.2015 o godz. 21:27.
Odpowiedz cytując
Biroman
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 30.01.2015, 08:50
Katar nie dał tym zawodnikom obywatelstwa w takim sensie w jakim rozumie się je gdziekolwiek indziej, w tym u nas. Oni dostali tzw "obywatelstwo sportowe", nikt z nich nie zrzekł się swojego dotychczasowego obywatelstwa.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 30.01.2015, 10:58
Aha, no to na prawdę bardzo mądre przepisy... Może kiedyś sobie do reprezentacji ściągniemy Messiego i tym podobnych Tragedia
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 30.01.2015, 12:06
Dlatego rzygam tymi ich petrodolarami i związaną z tym korupcją. Życzę im jak najgorzej, szczególnie dzisiaj. Mam nadzieję, że pogonimy ten katarski misz-masz, choć nikt nam sprzyjać nie będzie.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 30.01.2015, 14:18
Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek. To tylko kilka nazwisk. Także bez hipokrysji proszę.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 30.01.2015, 14:22
Serbowie nam będą sędziować a to nie oznacza nic dobrego.Nic muszą się chłopaki spiąć i wygrać
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 30.01.2015, 14:32
fialo napisał(a):Wyświetl post
Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek. To tylko kilka nazwisk. Także bez hipokrysji proszę.
Tylko ciekawe jakie warunki sa u nich ,aby dostac obywatelstwo....?
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 30.01.2015, 15:10
fialo napisał(a):Wyświetl post
Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek. To tylko kilka nazwisk. Także bez hipokrysji proszę.
Jak bym czytał Stanowskiego na twitterze.
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.01.2015, 15:19
No ale co to ma do rzeczy? Mnie tak samo w....ia to ogólnonarodowe skomlenie, że Katar to najemnicy, a my Polacy nie raz ....iliśmy się zapraszając do gry w naszych reprezentacjach powyższe wesołe grono i wielu innych. Ja tu nie widzę wielkich różnic. Mam nadzieję, że czasy naturalizacji już mamy za nami, a wesołą gromadkę z Kataru powieziemy dziś jak należy.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 30.01.2015, 15:56
Fialo, po pierwsze nikt tu nie jest hipokrytą bo się tymi naszymi najemnikami nie podniecał.
Po drugie nie widzisz różnicy w graniu w reprezentacji typa co ma jakieś polskie korzenie (nasi niektórzy kopacze) lub normalnemu przyznaniu obywatelstwa typowi co w Polsce mieszkał wymaganą ilość czasu (bo tak chyba było z Olisadebe?) do dawania "obywatelstwa sportowego" obcym typom, wynajmowaniu ich - bo tak to trzeba nazwać - po to żeby grali dla Kataru na MŚ? O ile jeszcze to co miało miejsce w Polsce można przełknąć to to co robią w Katarze to jest zupełna anomalia i patologia.


*o tych Chińczykach, których tu wypisałeś czy jakimś Tomasu Kelati się nie wypowiadałem powyżej bo nie znam tych ludzi (ci Chińczycy to zapewne tenisiści stołowi) i nie wiem jaka jest ich sytuacja. Wypowiadałem się raczej o Obraniakach, Perkisach i spółce.
**pisząc, że można przełknąć to co miało miejsce w Polsce wcale nie uważam, że tak powinno być. Nie jestem zwolennikiem ściągania do reprezentacji typa tylko dlatego, że we Francji go nie powołają to sobie zagra dla Polski żeby się wylansować na fajnej imprezie, żeby podwyższać swoją wartość albo szybszemu naturalizowaniu typa dlatego, że pasuje do schematu drużyny a, że impreza tuż tuż to trzeba go szybciej zrobić Polakiem. Generalnie nie jestem za tym aby dla Polski występowali ludzie, którzy do Polski przyjechali będąc już dorosłymi bo najczęściej taki ktoś zawsze bardziej kocha swoją pierwszą Ojczyznę więc granie dla drugiej to patologia. Do tego tym bardziej jak ktoś jest kolorowy to nie powinien dla Polski grać bo normalny Polak jest biały (przynajmniej jeszcze do początku XXI wieku bo niedługo już będą tabuny polskich mulatków widoczne. Uważam, że pod flagą Polski mogą występować ludzie, z polskimi korzeniami ale tylko wtedy gdy czują na prawdę więź z Ojczyzną przodków i gdy wiedzą coś o historii, obyczajach, kulturze polskiej.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 30.01.2015 o godz. 15:59.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 30.01.2015, 16:26
fialo napisał(a):Wyświetl post
Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek. To tylko kilka nazwisk. Także bez hipokrysji proszę.
naprawde nie widzisz roznicy ? czy te nazwiska graly naraz, razem w mniej wiecej jednym czasie to tylko pojedyncze przypadki farbowanych lisow , rozmieszczeni w dlugim czasie .Wymienieni przez ciebie zawodnicy to przecietni grajkowie , no name-y ktory poza granicami Polski nikt nie zna , pilkarzyny i inni sportowcy ktorzy niemieliby najmniejszych szans zagrac w swoich reprezentacjach ( na stale- bo pojedynczy wystep to i Boguskiemu sie trafi ) , w wiekzosci przypadkow zawodnicy ktorzy sami prosili i zabiegali o polski paszport, ...w Katarze sa zawodnicy markowi , znani , doswiadczeni, grajacy wszyscy wspolnie w jednym czasie ( turnieju - bo mysle ze po MS kazdy z nich bedzie mial wyjebane na ten calykatar ). Hipokryzja ? czyli wg ciebie jakby Smuda na Euro 2012 znaturalizowal kilku czarnuchow, ciapatych i innych tego typu wynalazkow to byloby ok ? bo trzeba sie pokazac na turnieju grajac we wlasnym kraju spoko, jesli Katar dostaie jakies MS pilkarskie to pewnie pol Premier League podkupia ...w sumie masz racje- takie zachowanie absolutnie nie jest kpina , wrecz czystym Fair Play i godnym powielania
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 30.01.2015 o godz. 16:29.
Odpowiedz cytując
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 30.01.2015, 16:34
fialo napisał(a):Wyświetl post
Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek. To tylko kilka nazwisk. Także bez hipokrysji proszę.

I teraz wrzuć ich wszystkich do jednego worka i wystaw na boisko- nie będzie to dziwne? Pomijam korzenie Perquisa, Obraniaka, Polanskiego i Cionka.
To jednak nie to samo.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 30.01.2015, 17:17
Głupi jesteś fialo czy udajesz?

Źle to wygląda dzisiaj. Wydaje się, że jeśli nie wzniosą się ponad jakieś absurdalne wyżyny umiejętności to wszystko w kontrolowany sposób zostanie doprowadzone do wygranej Katarczyków.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 30.01.2015, 17:25
Z dzisiejszą grą to nie zdziwię się jak nam jeszcze w drugiej połowie odjadą, bo co by nie mówić gramy najzwyczajniej słabo.
Odpowiedz cytując
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 30.01.2015, 18:22
fialo napisał(a):Wyświetl post
Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek. To tylko kilka nazwisk. Także bez hipokrysji proszę.
A jeśli nie podobali mi się Emmanuel Olisadebe, Roger Guerreiro, Damien Perquis, Tomas Kelati, David Logan, Lu Xie, Wang Xie, Ludovic Obraniak, Eugen Polanski, Tiago Cionek reprezentujący polskie barwy to dalej jestem hipokrytą?
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!
Odpowiedz cytując
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 30.01.2015, 18:24
rafkur napisał(a):Wyświetl post
I teraz wrzuć ich wszystkich do jednego worka i wystaw na boisko- nie będzie to dziwne? Pomijam korzenie Perquisa, Obraniaka, Polanskiego i Cionka.
To jednak nie to samo.
Owszem bedzie to dziwne i patologiczne, dlatego o tym piszę. Jednak po prostu dziwiło mnie świete oburzenie jakie wylało się z polskich mediów, że katarczycy naturalizowani, ze za pieniadze itd.. Zauważyłem, że my robiliśmy bardzo podobnie, tak samo zawodnikom nieurodzonym w Polsce dawaliśmy szanse na rozwój, większe pieniądze i promocję w naszych barwach. I wtedy z mediów wtedy nie słyszałem, żadnych głosów potępiających ten - dla mnie haniebny i sprzeczny z duchem sportu - proceder.

marcin_fan - ja piszę o hipokryzji MEDIÓW, może nie doprecyzowałem. Myślę, że większości 'normalnych' naturalizowanie obcokrajowców brzydzi.

!!!RIVER!!! - owszem jestem głupi, na szczescie tu na forum mamy dużo mądrych, mogę spokojnie zaniżać srednią.

Co do meczu to oprocz tego, ze zagralismy straszliwą wręcz pytę w obronie, jak pisałem na SB przed meczem - Rojewski jest beznadziejny i powinien zostać wymieniony znacznie wczesniej na Szybę, który miał 100% skuteczności jak wszedł. Kluczowa sytuacja - ewidentnie podparta wrzutka Markovicia przy 22-20. Pół stopy w polu bramkowym, sedzia 2m od zdarzenia. Jak dla mnie to najwiekszy błąd zdecydowanie.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 30.01.2015, 18:24
Pozamiatane, o dziwo gospodarzom nawet nie musieli za bardzo pomagać sędziowie. Ironiczne brawa naszych zawodników w kierunku sędziów po meczu były nie na miejscu, sędziowie na pewno nie wypaczyli wyniku. Ale rozumiem nerwy.

Wielkie ukłony za walkę, ale Katar był dziś zwyczajnie lepszy. Jak chwycą wiatr w żagle to naprawdę mogą zdobyć to mistrzostwo.
Ostatnio edytowane przez felipe : 30.01.2015 o godz. 18:31.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 30.01.2015, 18:41
Nasza gra w obronie to przyczyny porażki - tyle tylko, czy gra mogła wyglądać lepiej? Na samym początku łapiemy 6 minut kar - twardsza obrona to byłyby kolejne wykluczenia. Sędziowie wg mnie kontrolowali przewagę Kataru, było kilka momentów w drugiej połowie, gdzie powinni zagwizdać inaczej a ich błędy nie pozwalały nam na złapanie kontaktu z rywalami.
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 30.01.2015, 18:43
Cudu nie było i Katar wygrał dość zasłużenie. Saric na swoim topowym poziomie zdecydowanie ułatwił zadanie sędziom, a nasi bramkarze nie dołożyli nawet cegiełki do naszego wyniku w obronie.

Szkoda, ale nie byliśmy faworytem ani bukmacherów, ani osób, które widziały jak gra Katar na tej imprezie.
Odpowiedz cytując
1906ts
Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 30.01.2015, 18:43
Brudasy usiadły sobie przy stoliku,
jako że te ch*je kasy mają bez liku,
postanowili sobie kupić kilku zawodników
by zaspokoić ciapackich pikników.

Żeby było weselej, te buce brudasy,
kupiły kibiców za ciężarówke kasy,
a że szacunku sprzedawczyki do swych barw nie mają,
wielbicieli kóz za kasę wspierają.

Po bramce podskakują małpy tresowane,
nie omieszkałbym ich poczęstować bananem,
zbytnio nie rozumieją o co w tej grze chodzi,
ale wszyscy wiemy o co w tym tu chodzi.

Sprzedajni działacze oczy zasłaniają,
że tu wszystko jest czysto wszystkich zapewniają,
posmarować grubo musiały ciapaki,
posmarują i w sądzie i nikt nie trafi do paki.
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 30.01.2015, 18:47
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Cudu nie było i Katar wygrał dość zasłużenie. Saric na swoim topowym poziomie zdecydowanie ułatwił zadanie sędziom, a nasi bramkarze nie dołożyli nawet cegiełki do naszego wyniku w obronie.

Szkoda, ale nie byliśmy faworytem ani bukmacherów, ani osób, które widziały jak gra Katar na tej imprezie.
Widziałem jak gra Katar na tej imprezie - nic specjalnego nie prezentują. Wystarczyłoby, że w końcówce sędziowie gwizdnęliby ewidentne przejście albo nie gwizdnęli karnego i tego dość zasłużonego zwycięstwo raczej by nie było...
Odpowiedz cytując
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 30.01.2015, 18:48
Przejście Markovica ewidentne, ale tak samo ewidentnie puszczone dwie akcje "Malarzowi" przez naszych obrońców. Markovic dziś naprawdę grał marnie, żeby nie powiedzieć bardzo słabo, ale swoje w odpowiednim momencie zrobił, gdy reszta przestała rzucać.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park Sportowy (moderowane)

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.