The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 14.12.2014, 09:50
Garguła ze Stiliciem grali razem rok temu na wiosnę i szału nie było jak pamiętasz. Co do dwóch napastników, też byłbym za, wtedy jednak grałby jeden z dwójki Guła-Stilić, bo defensywny pomocnik też jest potrzebny. Ale to wszystko może się okazać czczym gadaniem, bo pewnie Stilić odejdzie i albo zostanie sam Guła, albo będzie jakiś transfer.
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 14.12.2014, 10:54
Cieszy wygrana. Takie obrazu meczu się spodziewałem więc nie jestem "rozczarowany" stylem gry. Ważne że wreszcie coś pozytywnego na koniec roku. Oby w przyszłym coś się zmieniło wraz z przyjściem nowego prezesa Gaszyńskiego.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 14.12.2014, 11:00
Galonek napisał(a):Wyświetl post
A kto w takim ustawieniu będzie bronił?
A kto powiedział, że wszystkie warianty trzeba sprawdzić za jednym razem ?
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 14.12.2014, 13:07
Najważniejsze, że są trzy punkty. Czwarte miejsce w tabeli na koniec roku - jak dla mnie miodzio!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 14.12.2014, 13:52
WhiteDoctor napisał(a):Wyświetl post
CO JAK CO ALE WEŹ NIE PIE.RDOL : rotfl:
Jakieś rzeczowe argumenty, czy po prostu lubisz dodawać swoim postom wiarygodności poprzez zastosowanie 10 milionów buziek? ;p

Myślisz, że dlaczego każdy trener od xxx lat stawia na Boguskiego, jeśli tylko ten jest zdrowy?

Wszyscy nasi trenerzy od xxx lat są idiotami, a kibice wiedzą lepiej?

A Jankowski jak wróci na pewno będzie miał pewny plac. Niezależnie czy u Smudy czy u innego trenera, bo oni widzą trochę więcej niż przeciętny zjadacz chleba. Nawet nasz prosty Smudzior.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 14.12.2014 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując
zibi7
Senior Member
 
Od: 01.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 14.12.2014, 21:31
s1mone napisał(a):Wyświetl post

Myślisz, że dlaczego każdy trener od xxx lat stawia na Boguskiego, jeśli tylko ten jest zdrowy?
Maaskant i Probierz na niego nie stawiali, był u nich rezerwowym.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 14.12.2014, 22:06
zibi7 napisał(a):Wyświetl post
Maaskant i Probierz na niego nie stawiali, był u nich rezerwowym.
To akurat było też spowodowane tym, że Rafał od pamiętnej akcji z Borysiukiem długo nie mógł dojść do siebie i, gdy już wracał do gry zaraz wypadał ze składu z powodu mniejszych lub większych urazów. Trzeba się cieszyć, że teraz jest zdrowy, bo co jak co, ale on daje tej drużynie więcej niż niekiedy Stilić. Nie zwracajcie uwagi na bramki czy asysty (chociaż tych troszkę nazbierał), lecz na robotę jaką odwala w destrukcji.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 14.12.2014, 22:15
Rafał jak tylko był zdrowy i przygotowany to grał praktycznie zawsze. Za czasów o których mówisz to ledwie się wykurował, zaczynał regularne treningi z drużyną i wchodził do gry to łapał kolejną kontuzję.

Raczej nie ma co tego okresu brać pod uwagę.
Odpowiedz cytując
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 14.12.2014, 23:02
Stępiński jest aż taki słaby że znowu mecz zaczyna na ławce ?
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 14.12.2014, 23:40
To raczej Smuda jest ślepy. Smuda nienawidzi chyba białych piłkarzy poniżej 25 roku życia
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 15.12.2014, 00:00
Nie wiem czy w tym nie ma grania o obniżenie ceny ew. wykupu. Albo raczej podejścia, że po co ma grać skoro odchodzi. Z resztą cholera wie, ja tam Stępińskiego bardzo cenię.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 15.12.2014, 00:05
A gra Dolce Gibbona czy Manu, rozsądku w tym nie ma, chyba, że chodzi o ew. wykup
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 15.12.2014, 00:06
"Skrzydłowy" Boguski - asysta, "skrzydłowy" Guła - asysta, więc o co chodzi wam chodzi z tym Stępińskim? Rozumiem jakby to nasze czarne asy biegały znowu na skrzydłach, a tak to...

Zresztą wszedł na 25 minut zagrał może na mały plus, niczego nie zawalił niczego nie stworzył.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 15.12.2014 o godz. 00:15.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 15.12.2014, 00:10
Bo na lepszych rywali parodia gry skrzydłami to nieco za mało - patrz mecz z Amicą.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 15.12.2014, 00:22
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Bo na lepszych rywali parodia gry skrzydłami to nieco za mało - patrz mecz z Amicą.
Dlatego nie powinniśmy grać skrzydłami, tylko tak jak z Ruchem. Z Boguskim i Gułą schodzącymi do środka i robiącymi miejsce Sadlokowi i Buremu oraz asekurującymi ich Dudką i Urygą. Na pewno jest to bardziej produktywne niż czarni jeźdźcy.

Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty?
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 15.12.2014, 13:49
Oglądał ktoś kontrowersje w c+? Pan Sławek widział piłkę za linią czy tutaj też udało mu się wybronić arbitra?
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 15.12.2014, 13:54
shaggy napisał(a):Wyświetl post
Oglądał ktoś kontrowersje w c+? Pan Sławek widział piłkę za linią czy tutaj też udało mu się wybronić arbitra?
nie mówili o tym chyba. Mówił, że był karny na Burym i że później on powinien dostać czerwoną
Odpowiedz cytując
Revolver
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 15.12.2014, 14:04
Kolejna bramka zawalona przez Dudkę, drugi mecz z rzędu gubi krycie, a te swoje strzały z dystansu powinien sobie odpuścić na jakiś czas.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 15.12.2014, 14:25
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Kolejna bramka zawalona przez Dudkę, drugi mecz z rzędu gubi krycie, a te swoje strzały z dystansu powinien sobie odpuścić na jakiś czas.
Od czasu powrotu Dudki do Wisły chłopina stara się trafić w bramkę i mu to nie wychodzi...Ktoś w końcu mógłby powiedzieć Dudce żeby celował w trybuny może efekt będzie odwrotny...
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 15.12.2014, 15:01
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Dlatego nie powinniśmy grać skrzydłami, tylko tak jak z Ruchem. Z Boguskim i Gułą schodzącymi do środka i robiącymi miejsce Sadlokowi i Buremu oraz asekurującymi ich Dudką i Urygą. Na pewno jest to bardziej produktywne niż czarni jeźdźcy.

Btw. Czy tylko ja uważam, że Dudka strasznie ostatnio obniżył loty?
I dlatego ja już jakiś czas temu sugerowałem, że gra na 5 defensorów bez skrzydeł byłaby efektywniejsza - dobra trójka z Głową, Gumisiem i Dudką i ofensywni boczni, bez .......enia z murzynami czy juniorami na skrzydłach, bo ani Zając, ani Stępiński nie powinni tam grać i zagęszczenie środka, jeden defensywny Uryga (przydałby się bardziej kreatywny, najlepiej Ostoja) i trzech typowych ŚP, Guła, Boguś i Semir - to może zadziałać.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 15.12.2014, 22:28
Zważywszy na to jakim materiałem ludzkim dysponujemy takie 3-2-5-1 nie byłoby głupim pomysłem. Z drugiej strony zajęłoby sporo czasu przestawienie piłkarzy (zwłaszcza defensywnych) na takie ustawienie. To jest bardzo duża zmiana w podstawowych zachowaniach, odruchach, mówił o tym Glik, który właśnie gra w takim ustawieniu w Torino. Nie sądzę aby Smuda się porwał na takie eksperymenty. Ja sam nie uważam takiego ustawienia za optymalne, ale zważywszy na nasz totalny brak efektywnych skrzydłowych mogłoby wypalić. Tylko, że to jest takie pierdu-pierdu sci-fi raczej niż rzeczywistość, bo bardzo wątpię (delikatnie powiedziawszy) by Smuda odstąpił od ustawienia z 4 defenzorami.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 15.12.2014 o godz. 22:32.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 15.12.2014, 22:39
Pograć na zimę w sparingach, a jak do końca sezonu nie przyjdą skrzydłowi to grać tak i tyle.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:46.