The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 10.12.2014, 21:04. [19 kolejka] Ruch Chorzów- WISŁA Kraków, 13 grudnia godz. 15:30
http://i60.tinypic.com/2hekprq.png



VS.






Przed nami ostatnia ligowa kolejka w tym roku kalendarzowym. Już w najbliższą sobotę Wisła Kraków uda się na wyjazdowe spotkanie do Chorzowa. Podopieczni Franciszka Smudy zmierzą swoje siły z tamtejszym Ruchem. W pierwszym meczu chorzowianie wygrali w Krakowie 1:0, po bramce Grzegorza Kuświka. Teraz przyszedł czas na wyrównanie rachunków. Sobotnie spotkanie rozpocznie się w sobotnie popołudnie o godzinie 15:30, a transmisję z tego pojedynku przeprowadzi stacja Canal+ Sport HD. Na dzień dzisiejszy nie znamy jeszcze nazwiska rozjemcy meczu w Chorzowie.

Historia pojedynków pomiędzy Ruchem Chorzów a Wisłą Kraków:

Sezon 2006/07 – brak spotkań.

Sezon 2007/08

30 września 2007, 19:15, Ruch Chorzów – Wisła Kraków 0:3, Marek Zieńczuk 55, Radosław Sobolewski 82, Mauro Cantoro 87

Sezon 2008/09

29 listopada 2008, 18:15, Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:0, Maciej Pulkowski 78.

Sezon 2009/10

6 grudnia 2009, 14:45 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:3, Andrzej Niedzielan 59 - Piotr Brożek 66, Marcelo 78, Patryk Małecki 90

Sezon 2010/11

15 sierpnia 2010, 19:15 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2:0, Krzysztof Nykiel 21, Gábor Straka 31

Sezon 2011/12

25 marca 2012, 17:00 Ruch Chorzów- Wisła Kraków 1:0, Rafał Grodzicki 54 (k)

Sezon 2012/13

25 listopada 2012, 17:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:2, Andrzej Niedzielan 90 - Łukasz Garguła 73,90.

Sezon 2013/14 (runda zasadnicza)

28 września 2014, 18:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 1:1, Filip Starzyński 57 – Arkadiusz Głowacki 28.

Sezon 2013/14 (runda finałowa)

19 maja 2014, 18:00 Ruch Chorzów – Wisła Kraków 2:2, Filip Starzyński 29 (k), Grzegorz Kuświk 38 – Paweł Brożek 24, 45 (k)




Zakładam temat, jutro uzupełnię resztę

W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 10.12.2014, 21:24
Łatwo o trzy oczka nie będzie. Obstawiam jednak, że koniec końców - komplet, Stilic show przed odejściem za granicę i czwarte miejsce na przerwę zimową, bo Śląsk nie polegnie z Bełchatowem, tak jak Legia w Łęcznej i Lech z Lechią.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 10.12.2014, 22:22
Pojedynek dwóch byłych selekcjonerów
I dwóch z trzech najbardziej utytułowanych drużyn.
Fajny koniec sezonu.

Czyżby remis?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 10.12.2014, 23:07
obstawiam 2-0 dla gospodarzy ....smutne ale prawdziwe ( obym nie mial racji )
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 10.12.2014 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.12.2014, 23:28
wolfu napisał(a):Wyświetl post
Stilic show przed odejściem za granicę
Tak, tak... jeśli Stilić gdziekolwiek myśli się ruszać, to niech się cztery razy nad tym zastanowi, bo jedyne co przy swoim obecnym poziomie może osiągnąć to nieco większe pieniądze (albo bardziej regularne wpływy na konto), a za rok albo powrót do ekstraklapy albo jakaś liga bośniacka.

Też twierdzę, że zamkniemy ten rok trzema punktami, choć po bardzo ciężkiej batalii.
Odpowiedz cytując
MaThEuS
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 11.12.2014, 00:56
W pierwszym meczu chorzowianie wygrali w Krakowie 1:0, po bramce Grzegorza Kuświka. Teraz przyszedł czas na wyrównanie rachunków.

Czy mnie pamięć zawodzi, czy się myle ale czy aby w Krakowie nie było 2:2 w pierwszym meczu?
Odpowiedz cytując
muerte
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 11.12.2014, 01:06
Było.
10 znaków.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 11.12.2014, 16:53
Spotkanie poprowadzi Mariusz Złotek z Gorzyc. W tym sezonie gwizdał nam już w spotkaniu z Górnikiem Łęczną w Krakowie (2:0).
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 11.12.2014, 17:08
Hmmm... raczej kojarzy się jako przyzwoity sędzia, z Górnikiem też poszło mu nieźle.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 12.12.2014, 07:34
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Tak, tak... jeśli Stilić gdziekolwiek myśli się ruszać, to niech się cztery razy nad tym zastanowi, bo jedyne co przy swoim obecnym poziomie może osiągnąć to nieco większe pieniądze (albo bardziej regularne wpływy na konto), a za rok albo powrót do ekstraklapy albo jakaś liga bośniacka.
To raczej bardziej niż przesądzone (jego odejście). Dostał zapewne kilka ciekawych propozycji, bardziej opłacalnych niż w Wiśle, a i klubowi to na rękę, bo zarobimy cokolwiek (oby).
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.12.2014, 12:06
Głowacki moze nie zagrac z Ruchem. Decyzja najprawdopodobnie dopiero przed meczem. Juz po meczu z Lechem wypowiadał sie do kamer, ze sa małe szanse na jego wystep w Chorzowie. Co do meczu najlepiej byłoby zakonczyc rok ze zwyciestwem. Łatwo nie bedzie dlatego spodziewam sie trudnego i wyrownanego spotkania.
Odpowiedz cytując
Kamyk
Bene meritus
 
 
Od: 11.2004
Skąd: SP, Alkoholand (36)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 12.12.2014, 20:22
Przepraszam, że trochę pomijam temat rozważań ale mam ważną sprawę i nie wiem gdzie to napisać. Kolega potrzebuje kupić bilet na mecz, na nasz sektor - jest z okolić Chorzowa. Byłaby taka możliwość tuż przed meczem ?
" Tempora mutantur et nos mutamur in illis" - Owidiusz

KUKURYKU SQUAD '09 (vel Stary Port Squad)
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 13.12.2014, 17:51
No to teraz liczyć na Lechię, żeby pomogła nam przezimować na trzecim...
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 13.12.2014, 17:53
Sędzia się dziś bardzo starał, no ale niestety dla niego, może następnym razem.....
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 13.12.2014, 17:58
Karny był ewidentny, ale ciekaw jestem co jutro powie pan Sławek
Odpowiedz cytując
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 13.12.2014, 17:59
Czerwonek dla Burligi też ewidentny. Ale gdyby był karny to czerwonka też by nie bylo.
Liczy sie zwycięstwo i oby od nowej rundy Wisła zaczynała w dobrych nastrojach (szczególnie pod względem finansowym)
Odpowiedz cytując
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 13.12.2014, 18:40
No i fajnie, Można bezpiecznie przezimować w okolicach pudła Oby zima była dla Nas pomyślna
What's new?

Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 13.12.2014, 18:46
I co tu powiedzieć Stilić nie widoczny przez większość meczu Garguła prawie już zmieniony po bezbarwnej grze, i ten pierwszy ma na plecach pewnym monecie trzech niebieskich podaje go Garguły a ten zagrywa na nos Brożkowi. Dla tego kocham ten sport
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 13.12.2014, 18:59
Ja się zastanawiam, kiedy nasi piłkarze będą biegać a nie wyglądać jakby mieli cegłówki do kostek przywiązane
może na wiosnę nie wiem, ale mam nadzieje, że nasz trener w końcu dojdzie do wniosku, że biegając jak oldboje to z trochę lepszą ekipą niż Ruch będzie duży problem.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 13.12.2014, 19:16
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam, kiedy nasi piłkarze będą biegać a nie wyglądać jakby mieli cegłówki do kostek przywiązane może na wiosnę
Na wiosnę, to Smuda zaordynuje, im kolejną porcję rzygania w tuje i będzie można powiedzieć tylko: "no i Plusz bombki strzelił".
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 13.12.2014, 19:21
Cztery pierwsze kolejki rundy rewanżowej za nami: dwa zwycięstwa, jeden remis, jedna porażka. Na 12 możliwych punktów zdobytych zostało 7. Mogło być lepiej, jest dobrze
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 13.12.2014, 21:18
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
I co tu powiedzieć Stilić nie widoczny przez większość meczu Garguła prawie już zmieniony po bezbarwnej grze, i ten pierwszy ma na plecach pewnym monecie trzech niebieskich podaje go Garguły a ten zagrywa na nos Brożkowi. Dla tego kocham ten sport
Trzeba dodać, że krytykowany na każdym kroku Boguski sam z niczego zdobył Brożkiem gola

Mecz generalnie pyty nie urywał, dobrze, że ta runda już za nami.

Liczę na poprawę gry jak wróci Jankowski oraz na to, że Smuda nie przesadzi tym razem z przygotowaniami jak ostatnio.
Odpowiedz cytując
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 13.12.2014, 21:59
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Liczę na poprawę gry jak wróci Jankowski

Co za czasy nastały, że liczy się na poprawę gry przez powrót pseudo kopacza. Kilka lat temu nie mieściłby się w 23-osobowym składzie Wisły.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 13.12.2014, 22:21
Bez przesady, nawet mitologiczna "Wisła Kasperczaka" nie miała silnej całej szerokiej kadry. Jankowski z pewnością nie odstaje nie wiadomo jak poziomem od Strąka, Dubickiego, Paszulewicza, czy Kaliciaka.
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 13.12.2014, 22:36
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Co za czasy nastały, że liczy się na poprawę gry przez powrót pseudo kopacza. Kilka lat temu nie mieściłby się w 23-osobowym składzie Wisły.
A widzisz zasadniczą różnice jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów/bramek na mecz, płynność gry w ofensywie i ogólny medialny odbiór Wisły odkąd 'Janek' leczy kontuzję?

Niektórzy nie potrafią myśleć, popatrzą, że ktoś parę razy słupek obił, nie strzela bramek jak na zawołanie a przecież miał być napastnikiem! (no a u nas grał w pomocy) to już gościa skreślają. Kolejny raz powtarzam. On i Boguś to są całe płuca naszej drużyny. Są tak ruchliwi, że jak są obydwaj na boisku to robi się bardzo dużo miejsca dla Stilicia, Brożka czy nawet Garguły by odprawiali swoje czary. Popatrz na to jak się zachowują nasi piłkarze podczas, gdy jesteśmy przy piłce. Rusza się ten obok, ew. 2. Reszta stoi. Boguski oraz Jankowski są ciągle w ruchu, przez co tworzą okazje innym.

Myślisz, że dlaczego nasza gra aż tak mocno się optycznie zmieniła na przestrzeni sezonu?

Inna kwestia co zrobi Smuda, jak to ułoży i jak piłkarze będą się prezentować fizycznie po przygotowaniach. A Jankowski jest dobrym grajkiem, na pewno dużo pożyteczniejszym od naszych bamboleów na skrzydłach Bo oni zrobią wiatr ale dopiero jak dostaną piłkę. A nie tylko to się liczy.
Odpowiedz cytując
Smuga
Senior Member
 
 
Od: 07.2013
Skąd: Nowhere

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 13.12.2014, 22:42
Poza tym należy dodać, że Jankes do Wisły przychodził jako nominalny napastnik. Zmiana pozycji też, jednak robi swoje. Co nie zmienia faktu, że jest zawodnikiem przydatnym dla drużyny, ponieważ gra zespołu zmieniła się in minus po jego kontuzji.
http://www.wislakrakow.com/forum/signaturepics/sigpic239871_1.gif
W moim sercu jedna wiara, jeden klub, jedno bicie, Wisła Kraków ponad życie!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 14.12.2014, 00:05
No to po tym spotkaniu spokojnie mozemy czekac do wiosny.
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 14.12.2014, 00:21
s1mone napisał(a):Wyświetl post
A widzisz zasadniczą różnice jeśli chodzi o ilość zdobywanych punktów/bramek na mecz, płynność gry w ofensywie i ogólny medialny odbiór Wisły odkąd 'Janek' leczy kontuzję?

Niektórzy nie potrafią myśleć, popatrzą, że ktoś parę razy słupek obił, nie strzela bramek jak na zawołanie a przecież miał być napastnikiem! (no a u nas grał w pomocy) to już gościa skreślają. Kolejny raz powtarzam. On i Boguś to są całe płuca naszej drużyny. Są tak ruchliwi, że jak są obydwaj na boisku to robi się bardzo dużo miejsca dla Stilicia, Brożka czy nawet Garguły by odprawiali swoje czary. Popatrz na to jak się zachowują nasi piłkarze podczas, gdy jesteśmy przy piłce. Rusza się ten obok, ew. 2. Reszta stoi. Boguski oraz Jankowski są ciągle w ruchu, przez co tworzą okazje innym.

Myślisz, że dlaczego nasza gra aż tak mocno się optycznie zmieniła na przestrzeni sezonu?

Inna kwestia co zrobi Smuda, jak to ułoży i jak piłkarze będą się prezentować fizycznie po przygotowaniach. A Jankowski jest dobrym grajkiem, na pewno dużo pożyteczniejszym od naszych bamboleów na skrzydłach Bo oni zrobią wiatr ale dopiero jak dostaną piłkę. A nie tylko to się liczy.
CO JAK CO ALE WEŹ NIE PIE.RDOL : rotfl:
Odpowiedz cytując
Trykuss
Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 14.12.2014, 09:44
Wygraliśmy dlatego, ze Stępiński wszedł zamiast za Gargułe za Urygę.
Garguła to najlpeszy technicznie i mówie to z pełną swiadomością zawodnik w Wisle.
Trzymanie go na skrzydle zamiast na środku to jest zabójstwo. Po tym jak przeszedł do srodka odrazu nasza gra inaczej wyglądała.
Sam nie wiem czy się cieszyć z tego zwycięstwa - zamazało to poniekąd obraz fatalnej gry Wisły w ostaniach 5 kolejkach nie będzie żadnej rewolucji i po zimie będzie ta sama kicha.
Już nie mowie o rewolucji transferowej, ale naszego ustawienie.. Kto powiedział, że jest optymalne.
Może by tak spróbować z 2 ofensywnymi w środku pomocy ( Garguła, Stilic ), z Sadlokiem na skrzydle, z dwoma napastnikami ( mamy ich 4 w składzie ).
Odpowiedz cytując
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 14.12.2014, 09:49
A kto w takim ustawieniu będzie bronił?
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32.