
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#1
|
|
jak nam się Głowa wykuruje to myślę, że fajnie by było zagrać z multikulturalną armią kadrowego Ryszarda w sposób następujący:
--------------Buchalik-------------- Burliga-Głowacki-Guzmics-Dudka ----------------Uryga--------------- DG/Sarki------Stilic---------Sadlok ---------Brożek------Stępiński----- |
|
|
|
Moderator
Od: 11.2002
Offline |
#2
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
6 obrońców w składzie? nie za dużo?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#4
|
|
Sadlok na skrzydle
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#5
|
|
Żeby mieć o czym dyskutować coś na temat przeszłości czyli jak to z Koroną dotychczas bywało:
2013/2014 Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków (Golański 33’, Sobolewski 80’ – Garguła 35’, 38’, Chrapek 90’ k) Wisła Kraków 1-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 86’) 2012/2013 Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków (Korzym 90’ – Genkow 26’) Wisła Kraków 3-0 Korona Kielce (Chrapek 26’, 90’ Małecki 87’) 2011/2012 Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce (Sobolewski 59’) 2010/2011 Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce (Paweł Brożek 44’, Wilk 72’ – Vuković 47’, Niedzielan 83’) Korona Kielce 2-2 Wisła Kraków (Korzym 68’, Wilk 90’ samob. – Genkov 12’ , 65’) 2009/2010 Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków (Konon 69’, Gawęcki 89’ – Kirm 31’, Marceli 36’, Jirsak 56’) Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce (Kiełb 9’) 2008/2009 Brak meczów – Korona karnie zdegradowana za korupcję. 2007/2008 Wisła Kraków 4-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 5, 56’, Cleber 17’ K, Niedzielan 19’) Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków (Sobolewski 47’ – Kokoszka 60’) 2006/2007 Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 63’, Radovanović 89’) Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków (Sobolewski 47’ – Kokoszka 60’) 2005/2006 Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce (Paweł Brożek 8’, Kuźba15’ – Piechna 55’, 75’) Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków (Gajtkowski 46’) Jak nam się gra w Kielcach?: 8 meczów 2 zwycięstwa Wisły 5 remisów 1 porażka Bramki: 10 - 9 (dla Wisły) |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Offline |
#6
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#7
|
|
W Kielcach trzeba się nastawić jak zawsze na kopaninę i 'walkę' nie zawsze zgodnie z przepisami. Koniecznie musi zagrać w środku pola Dudka z Urygą, w obronie Głowacki i reszta linii bez zmian. Z przodu Stillić, Brożek, Boguski, Stępiński i po przerwie w razie złego wyniku wpuszczamy do gry nasze czarne skrzydła. O wynik może nie jestem spokojny, ale jako że dobrze gra nam się na wyjazdach w tym sezonie, nie powinno być źle.
Notabene coś czuję, że dzisiaj Korona dostanie od Ruchu tęgie lanie. Chorzowianie zdecydowanie przespali pierwszą część sezonu i wypada aby w końcu zaczęli punktować. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#8
|
|
Sadlok mógłby sobie poradzić na skrzydle, bo w ofensywie wypada sobie często bardzo dobrze.
Będzie mecz walki i pojedynków słownych. Trudno zgadnąć wynik, ale mamy szanse na 3 punkty. Mam nadzieję, że chłopaki mają dużą mobilizację po ostatnich wpadkach do końca tej rundy. Swoją drogą jestem ciekaw, jak ''zagramy'' w zimie, kiedy jakimś cudem będziemy liderem(tj. mistrzem jesieni). Musimy łapać punkty i Kielce to kolejny przystanek w drodze po mistrzostwo( w końcu o nie ogramy i zawsze musimy mieć puchar ligi za swój cel) ![]()
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom
![]() „Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle'' ~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz |
|
|
|
Guest
|
#9
|
|
patrząc na tabelę mamy spore szanse to wygrać, ale... umysły kopaczy i trenerów w polskiej lidze są pełne zaskakujących niespodzianek. oby nie tym razem.
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#10
|
|
Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli, obraz gry, umiejętności - jesteśmy zdecydowanym faworytem. Gdyby nie ciężka historia meczów w Kielcach, byłbym właściwie w 100% pewny naszej wygranej. Kielce prezentują wybitną bułę i coś mi mówi, że może nawet jeszcze przed meczem z nami dojdzie tam do zmiany trenera. Na razie co prawda "dzielnie" remisują 0:0 z równie słabym Ruchem, no ale... przecież my z Ruchem punkty straciliśmy.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2009
Offline |
#11
|
|
Nie wygrac z Korona to bedzie konkretna lipa. Ogladam wlasnie mecz i nic nie graja. Kielb glowa w dol i probuje "dryblowac" ale zatrzymuje sie na pierwszym przeciwniku,
![]()
JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#12
|
|
W ekstraklasie nic się przewidzieć nie da tu każdy z każdym może wygrać ale ma nadzieję że w piątek niespodzianki nie będzie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#13
|
|
Oglądałem własnie mecz Korona-Ruch. Korona wygrała 1-0 a mogła wyżej gdyby Trytko miał lepiej nastawiony celownik albo sędzia odgwizdał ewidentnego karnego na Trytce.
Też uważam że powinniśmy zagrać 2 defensywnymi pomocnikami Uryga-Dudka. Dokładnie tak jak z Górnikem Zabrze. Na skrzydłach w zależności od formy Boguski, Stepiński, Guerier albo Sarki. Mecz będzie podobny do meczu z Podbeskidziem stąd nie ma miejsca na nie broniącego Garguły w 11. Zatem jeśli Smuda nie odwali Stawowego/Szatałowa którzy zawsze i wszędzie chcą grac ładny, otwarty ofensywny futbol kosztem wyniku, to powinniśmy wywieźć 3 punkty z Kielc. Ostrożnie z tyłu zwłaszcza przy stałych fragmentach gry i powinniśmy wygrać. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#14
|
|
Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.
Co do tematu: Nie powinniśmy mieć ciężkiej przeprawy z Koroną, drużyna jest ewidentnie w dołku od początku sezonu i jest chyba jednym z głównych kandydatów do spadku Jak dla mnie - bezproblemowe 3 punkty.![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#15
|
|
Chętnie mogę się zająć zapowiedziami bo faktycznie temat się rozwalił kompletnie. Potrzebuję jakiegoś namaszczenia z góry?
|
|
|
|
Moderator
Od: 11.2002
Offline |
#16
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2014
Offline |
#17
|
|

|
||||||
![]() |
|
|