Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków , 31 października, godz. 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9370)

WhiteDoctor 27.10.2014 11:14

[14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków , 31 października, godz. 20:30
 
jak nam się Głowa wykuruje to myślę, że fajnie by było zagrać z multikulturalną armią kadrowego Ryszarda w sposób następujący:

--------------Buchalik--------------
Burliga-Głowacki-Guzmics-Dudka
----------------Uryga---------------
DG/Sarki------Stilic---------Sadlok
---------Brożek------Stępiński-----

maaarcin 27.10.2014 11:19

[14 kolejka] Korona Kielce - WISŁA Kraków , 31 października, godz. 20:30
 

Karherop 27.10.2014 11:37

6 obrońców w składzie? nie za dużo?

63.5 Kg 27.10.2014 11:42

Sadlok na skrzydle??

shaggy 27.10.2014 12:41

Żeby mieć o czym dyskutować coś na temat przeszłości czyli jak to z Koroną dotychczas bywało:

2013/2014
Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków (Golański 33’, Sobolewski 80’ – Garguła 35’, 38’, Chrapek 90’ k)
Wisła Kraków 1-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 86’)

2012/2013
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków (Korzym 90’ – Genkow 26’)
Wisła Kraków 3-0 Korona Kielce (Chrapek 26’, 90’ Małecki 87’)

2011/2012
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce (Sobolewski 59’)

2010/2011
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce (Paweł Brożek 44’, Wilk 72’ – Vuković 47’, Niedzielan 83’)
Korona Kielce 2-2 Wisła Kraków (Korzym 68’, Wilk 90’ samob. Genkov 12’ , 65’)

2009/2010
Korona Kielce 2-3 Wisła Kraków (Konon 69’, Gawęcki 89’ Kirm 31’, Marceli 36’, Jirsak 56’)
Wisła Kraków 0-1 Korona Kielce (Kiełb 9’)
2008/2009
Brak meczów – Korona karnie zdegradowana za korupcję.

2007/2008
Wisła Kraków 4-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 5, 56’, Cleber 17’ K, Niedzielan 19’)
Korona Kielce 1-1 Wisła Kraków (Sobolewski 47’ Kokoszka 60’)

2006/2007
Wisła Kraków 2-0 Korona Kielce (Paweł Brożek 63’, Radovanović 89’)
Korona Kielce 0-0 Wisła Kraków (Sobolewski 47’ Kokoszka 60’)

2005/2006
Wisła Kraków 2-2 Korona Kielce (Paweł Brożek 8’, Kuźba15’ – Piechna 55’, 75’)
Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków (Gajtkowski 46’)

Jak nam się gra w Kielcach?:
8 meczów
2 zwycięstwa Wisły
5 remisów
1 porażka
Bramki: 10 - 9 (dla Wisły)

WhiteDoctor 27.10.2014 13:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 63.5 Kg (Post 1380916)
Sadlok na skrzydle??

jak dla mnie to w przodzie hasa lepiej niż czarne konie złączone razem do kupy

Karherop 27.10.2014 16:53

W Kielcach trzeba się nastawić jak zawsze na kopaninę i 'walkę' nie zawsze zgodnie z przepisami. Koniecznie musi zagrać w środku pola Dudka z Urygą, w obronie Głowacki i reszta linii bez zmian. Z przodu Stillić, Brożek, Boguski, Stępiński i po przerwie w razie złego wyniku wpuszczamy do gry nasze czarne skrzydła. O wynik może nie jestem spokojny, ale jako że dobrze gra nam się na wyjazdach w tym sezonie, nie powinno być źle.

Notabene coś czuję, że dzisiaj Korona dostanie od Ruchu tęgie lanie. Chorzowianie zdecydowanie przespali pierwszą część sezonu i wypada aby w końcu zaczęli punktować.

huberix 27.10.2014 17:21

Sadlok mógłby sobie poradzić na skrzydle, bo w ofensywie wypada sobie często bardzo dobrze.
Będzie mecz walki i pojedynków słownych. Trudno zgadnąć wynik, ale mamy szanse na 3 punkty.
Mam nadzieję, że chłopaki mają dużą mobilizację po ostatnich wpadkach do końca tej rundy.
Swoją drogą jestem ciekaw, jak ''zagramy'' w zimie, kiedy jakimś cudem będziemy liderem(tj. mistrzem jesieni). Musimy łapać punkty i Kielce to kolejny przystanek w drodze po mistrzostwo( w końcu o nie ogramy i zawsze musimy mieć puchar ligi za swój cel)

arti 27.10.2014 18:51

patrząc na tabelę mamy spore szanse to wygrać, ale... umysły kopaczy i trenerów w polskiej lidze są pełne zaskakujących niespodzianek. oby nie tym razem.

!!IRIVER!! 27.10.2014 19:04

Biorąc pod uwagę miejsca w tabeli, obraz gry, umiejętności - jesteśmy zdecydowanym faworytem. Gdyby nie ciężka historia meczów w Kielcach, byłbym właściwie w 100% pewny naszej wygranej. Kielce prezentują wybitną bułę i coś mi mówi, że może nawet jeszcze przed meczem z nami dojdzie tam do zmiany trenera. Na razie co prawda "dzielnie" remisują 0:0 z równie słabym Ruchem, no ale... przecież my z Ruchem punkty straciliśmy. ;)

wislakrakow124 27.10.2014 19:16

Nie wygrac z Korona to bedzie konkretna lipa. Ogladam wlasnie mecz i nic nie graja. Kielb glowa w dol i probuje "dryblowac" ale zatrzymuje sie na pierwszym przeciwniku,

Patryk_185 27.10.2014 19:46

W ekstraklasie nic się przewidzieć nie da tu każdy z każdym może wygrać ale ma nadzieję że w piątek niespodzianki nie będzie :D

Ogryzek 27.10.2014 19:56

Oglądałem własnie mecz Korona-Ruch. Korona wygrała 1-0 a mogła wyżej gdyby Trytko miał lepiej nastawiony celownik albo sędzia odgwizdał ewidentnego karnego na Trytce.

Też uważam że powinniśmy zagrać 2 defensywnymi pomocnikami Uryga-Dudka. Dokładnie tak jak z Górnikem Zabrze. Na skrzydłach w zależności od formy Boguski, Stepiński, Guerier albo Sarki.

Mecz będzie podobny do meczu z Podbeskidziem stąd nie ma miejsca na nie broniącego Garguły w 11. Zatem jeśli Smuda nie odwali Stawowego/Szatałowa którzy zawsze i wszędzie chcą grac ładny, otwarty ofensywny futbol kosztem wyniku, to powinniśmy wywieźć 3 punkty z Kielc. Ostrożnie z tyłu zwłaszcza przy stałych fragmentach gry i powinniśmy wygrać.

Reserve 28.10.2014 12:01

Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.

Co do tematu: Nie powinniśmy mieć ciężkiej przeprawy z Koroną, drużyna jest ewidentnie w dołku od początku sezonu i jest chyba jednym z głównych kandydatów do spadku ;) Jak dla mnie - bezproblemowe 3 punkty.

shaggy 28.10.2014 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reserve (Post 1380974)
Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.

Chętnie mogę się zająć zapowiedziami bo faktycznie temat się rozwalił kompletnie. Potrzebuję jakiegoś namaszczenia z góry?

maaarcin 28.10.2014 12:21

Cytat:

Odsunęliście ZWE, który robił zajebiste tematy meczowe, a sami robicie taką chujnię jak dziś. Jakiś skład z dupy wzięty, randomowy obrazek i historia spotkań wklejona już przez usera. Przecież to całe 5 min roboty takie podsumowanie.
Nikt nikogo nie odsuwał, zresztą sam to wyjaśniałem WISŁAZWE. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal przygotowywał tematy meczowe, jeżeli ma na to ochotę.

mls 28.10.2014 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maaarcin (Post 1380976)
Nikt nikogo nie odsuwał, zresztą sam to wyjaśniałem WISŁAZWE. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal przygotowywał tematy meczowe, jeżeli ma na to ochotę.

Co nie zmienia faktu że mógłbyś troche bardziej się postarać a nie tylko pisać ''Temat meczowy'' ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl