The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.10.2014, 09:37. [13 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24 października, godz. 20:30!
Temat meczowy.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.10.2014, 10:45
2013/2014
Podbeskidzie Bielsko Biała 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko Biała (Miśkiewicz samobójcza 1', 70' Garguła nie strzelił karnego)

2012/2013
Podbeskidzie Bielsko Biała 1-1 Wisła Kraków (Demjan 17' - Burliga 45')
Wisła Kraków 0-0 Podbeskidzie Bielsko Biała


2011/2012
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko Biała (Dancik 26')
Podbeskidzie Bielsko Biała 1-3 Wisła Kraków (Cohen 84' - Jirsak 76' , Kirm 81', Genkov 87')


Od wejścia Górali do ekstraklasy:
1 zwycięstwo Wisły
3 remisy
2 zwycięstwa Podbeskidzia
bramki 4-4

Jak widać z Góralami nam nie po drodze. Na 6 meczów jedno zwycięstwo. Na 3 mecze u siebie 2 remisy i porażka. Trzeba się spodziewać ciężkiego meczu i wyciągnąć wnioski z dotychczasowych spotkań z nimi, w każdym z nich byliśmy faworytem a ogólnie byliśmy po meczu na debecie.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.10.2014, 10:58
Mamy cos im do udowodnienia, na pewno czeka Nas ciezkie spotkanie ale takie samo czekało w Zabrzu a jakos sobie poradzilismy. Dobre jest granie Uryga i Dudka w pierwszym składzie bo taki Gornik srodkiem nie mogł nic zrobic. Jedynie co mnie denerwuje to znowu ta zasrana 20:30 w piatek i przez to znowu nie mam jak jechac na mecz. NC+ tak jakby specjalnie to robiła jak mecz ze Slaskiem mial byc w TVP a TVP zrezygnowała z pokazywania go to Oni od razu na 20:30 przesuneli, dla mnie to nie jest normalne a juz na pewno jest w....iajace zreszta pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.10.2014, 11:29
7 punktów minimum, 7egia cała w kontuzjach dodatkowo 6 meczów w tym czasie co my mamy 3, pyknąć PBB, zgwałcić kadrowiczowi Ryszardowi multikulturalną armię, pyknąć remis ze Śląskiem i przelewam 1000zł na akademię

dziękuję
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.10.2014, 22:17
Boje się, że TSP strzeli jakąś bramkę z dupy tak jak miało to miejsce już kilka razy w meczu z nami i przegramy znowu 0-1
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 21.10.2014, 22:45
będzie ciężko, ale wygramy. Ojrzyński ustawi ich na walkę i defensywką, choć PBB to nie jest format Jagi w defensywie, więc może jak będzie szczęście dopisywać to ich napoczniemy szybko, wtedy będzie dobrze.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
razraz
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.10.2014, 09:10
przy tak niekorzystnym bilansie spotkań zaryzykowałbym 442 lub nawet 433 nie ma co podejmować walki trzeba ich atakować
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.10.2014, 09:45
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Mamy cos im do udowodnienia, na pewno czeka Nas ciezkie spotkanie ale takie samo czekało w Zabrzu a jakos sobie poradzilismy. Dobre jest granie Uryga i Dudka w pierwszym składzie bo taki Gornik srodkiem nie mogł nic zrobic. Jedynie co mnie denerwuje to znowu ta zasrana 20:30 w piatek i przez to znowu nie mam jak jechac na mecz. NC+ tak jakby specjalnie to robiła jak mecz ze Slaskiem mial byc w TVP a TVP zrezygnowała z pokazywania go to Oni od razu na 20:30 przesuneli, dla mnie to nie jest normalne a juz na pewno jest w....iajace zreszta pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.
No szczegolnie, ze juz przez pare tygodni nie bylo meczow w sb o 20:30, a tu nagle nam przypierdalaja w srodku listopada.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.10.2014, 09:51
razraz napisał(a):Wyświetl post
przy tak niekorzystnym bilansie spotkań zaryzykowałbym 442 lub nawet 433 nie ma co podejmować walki trzeba ich atakować
pełna zgoda, nie daj Boże 2 DP bo ci murarze zamurują i huj z tego będzie, wjazd na pełnej ....ie, innego sposobu tam nie ma, na pewno nie Boguski w podstawie bo chłopaki Ojrzyńskiego go tam zgwałcą bez mydła i będziemy grać w 10, dać 2 czarnych szybkich koni coby mogli uciec tym wślizgowiczom, a jak się nie sprawdzą to Gargulcem ich postraszyć byle w porę


Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.10.2014, 18:00
Czy Ty WhiteDoctor oglądasz mecze Wisły Kraków w sezonie 14/15? Wystawienie tej pary murzynów to granie w dziewiątkę.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.10.2014, 18:12
Jeden jak najbardziej, popatrz na dynamikę Górali - same wolne klocki. Wybierasz tego szybszego, wrzucasz na skrzydło i po 20-25 minutach schodzi z kontuzją, ale za to z kilkoma kartkami u zawodników Podbeskidzia
Odpowiedz cytując
razraz
Junior Member
 
Od: 11.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.10.2014, 18:37
jak w ten sposób to wystawiłbym Sarkiego z/lub Stepinskim w ataku i rzucał długie piły na dobieg zza podwójnej gardy, a po przerwie jak w zabrzu Brożek na boisko i dożynamy gang ol...Ojrzyńskiego.
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.10.2014, 19:01
Mam nadzieję, że nasze orły zmażą wiosenną kompromitację i darowiznę..
Odpowiedz cytując
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 22.10.2014, 19:53
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.10.2014, 11:47
film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 23.10.2014 o godz. 11:50.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.10.2014, 13:00
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.
Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę ale to jednak trochę kosztuje... Nikt za darmoszkę nie wyemituje czegoś takiego nawet w bus.tv.

W każdym razie - zrobiony świetnie. Znacznie lepiej niż przed meczem z Legią, gdy Garguła był w roli głównej.

Wszyscy, ....a, na stadion!
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.10.2014, 13:07
Marzeniem byłyby takie filmiki i każdej maści akcje marketingowe w Krk, ale takie rzeczy kosztują niestety. Z resztą, kiedy mieliśmy kasę to czegoś takiego nie było.
Wracając do meczu to rywal do ogrania. Jesteśmy po dobrym meczu w Zabrzu, który po wcześniejszej serii musiał nieźle nakręcić naszych piłkarzy. Łatwo nie będzie, ale są duże szanse na komplet punktów przy R22. Do zobaczenia na meczu !
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.10.2014, 13:09
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
Odpowiedz cytując
art
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.10.2014, 13:20
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
Uryga jest lepszy w odbiorze, ale raczej podaje do najbliższego czego nie można powiedzieć o Boguskim. Jeśli go tylko nie skopią i sędzie nie będzie pozwalał na chamskie kopanie po nogach to Boguś powinien być dobrym łącznikiem pomiędzy obrona, a Stilicem z przodu - już to pokazał w kilku meczach tego sezonu, że ma dobry przegląd pola.

@ABGwislakABG
No to masz Uryge, a 50/50 właśnie Boguskiego. Przecież BB stanie na 30m i trzeba będzie rozgrywać, a nie bronić się całym zespołem przed ich atakami.
Ostatnio edytowane przez art : 23.10.2014 o godz. 15:24.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.10.2014, 13:38
1- OT robicie masakryczny.
2- niepotrzebny. W końcu mamy specjalistów z marketingu. zaUFAjcie im
3- pier*dolicie w nim głupoty.

Boguski na defensywnym? Na pozycji, gdzie musisz mieć twardego byka, walczaka? Prawdziwego mężczyznę sikającego pod wiatr? You've made my day.

Ja jedynie mogę mieć nadzieję, że po tym tygodniu wpie*rdolów Franz naprawdę nauczył się dobierać taktykę pod przeciwnika. W Zabrzu mu wyszło znakomicie. Niech utrzyma formę.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
forthy
Senior Member
 
Od: 08.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.10.2014, 15:03
A kogo ma wystawiać bez Głowy, Stępińskiego i Jankowskiego?
Buchalik - Burliga, Guzmics, ?, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilic, ?,? - Brożek.
Na 3 niewypełnione pozycje zostają Dudka, Garguła i dwa mudżiny.
Odpowiedz cytując
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.10.2014, 16:11
forthy napisał(a):Wyświetl post
A kogo ma wystawiać bez Głowy, Stępińskiego i Jankowskiego?
Buchalik - Burliga, Guzmics, ?, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilic, ?,? - Brożek.
Na 3 niewypełnione pozycje zostają Dudka, Garguła i dwa mudżiny.
Dudka, Garguła i Stępiński. Mudżiny won.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.10.2014, 16:34
Też uważam że Boguski na środku pomocy to dobry pomysł. Rafał dużo biega, walczy i nie odpuszcza w obronie. Ma też niezły przegląd pola. Za to pod bramką przeciwnika się gubi (problemy z przyjęciem, dryblingiem czy z celnością strzałów). Myślę że środek Uryga-Boguski powinien zatrybić. Wolę taki środek niż Uryga-Garguła.

Tak czy owak jutro czeka nas mecz walki i do tego potrzebnych jest 2 pomocników do walki w środku.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.10.2014, 17:13
Nie, nam trzeba szybkiego/szybkich skrzydłowego/skrzydłowych i silnego napastnika, środek pola za to kreatywny. Dwóch w środku to idealna taktyka, ale dla PBB. Mają wtedy większy luz w swoim autobusie. Traba kogoś od wiatru na skrzydle, żeby mieli na kim żółte kartki nabijać i Brożka w ataku - zastawić się umie, a na PBB to wystarczy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.10.2014, 00:15
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Nie, nam trzeba szybkiego/szybkich skrzydłowego/skrzydłowych(...)
Nie, tylko nie Sarki i nie Guerrier. Oni mają w sumie razem boiskowe IQ 80. Do tego jeden nie pracuje w obronie w ogóle, a drugi to duża ilość rzutów wolnych w okolicach pola karnego, a może nawet jedenastka się zdarzyć.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.10.2014, 08:20
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/
Z Górnikiem też teoretycznie było defensywnie, a 5 bramek wpadło, mogło nawet więcej. Nie spinajcie się, nie można na hura do przodu wyjść, nawet z Góralami
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.10.2014, 09:12
Art- nie pisz czy kogoś mam czy nie. To nie ja, a Smuda ich widzi codziennie na treningu. Ja jego wybór mogę ocenić jedynie pod kątem sprawdzenia się w meczu (a zrobię to dopiero po obejrzeniu powtórki w tv albo od dwdxa).

Byle nie Haitańczycy. Jak ktoś się dowie (pierwsze lepsze info), że Franz ma zamiar ich wystawić to dajcie znać, będę namawiał Prezesa na szybki transfer własnej, skromnej osoby.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
DysoN
Senior Member
 
 
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.10.2014, 10:28
Z frekwencja bedzie dzis kiepsko. Bedzie pewnie mniej ludzi niz na meczu z Jaga.

na teraz
Ilość wolnych miejsc
8581

a wiadomo ze liczone nie jest od pelnej pojemnosci
DysoN
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 24.10.2014, 10:39
DysoN napisał(a):Wyświetl post
Z frekwencja bedzie dzis kiepsko. Bedzie pewnie mniej ludzi niz na meczu z Jaga.

na teraz
Ilość wolnych miejsc
8581

a wiadomo ze liczone nie jest od pelnej pojemnosci
Na te chwile taka liczba to jeszcze nie bardzo ogromna tragedia...
Zobaczymy jak się ruszy na kilka godz. przed meczem...
Mysle ze frekwencja nie powinna być nizsza...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 24.10.2014, 11:37
Do końca 'rundy' razem z dzisiejszym spotkaniem zostało tylko 7 spotkań. Mam nadzieję że będą to ostatnie spotkania zarówno Guerriera, jak i Sarkiego, jeśli chodzi o tego drugiego to jestem zresztą wręcz pewien że Smuda będzie chciał się go pozbyć. A pierwszy powinien raczej spróbować swoich sił w tanich sieciach satelitarnych w programach o późnej godzinie transmisji. Takiego piłkarza myślę, że nie tylko ja nie chcę oglądać z koszulą Białej Gwiazdy.

Wolę już na skrzydle oglądać Stępińskiego, który jest z nami tylko do końca sezonu, a widać że chłopak mocno walczy, stara się i przede wszystkim robi to z pozytywnym dla skutku efektem. Nawet w przegranym meczu z Lechem dał drużynie więcej jakości niż obaj Panowie rodem z Haitii razem wzięci.

Liczę na wygraną, w takich meczach trzeba punktować, jeśli faktycznie o coś walczymy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:11.