Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24 października, godz. 20:30! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9367)

maaarcin 21.10.2014 09:37

[13 kolejka] WISŁA Kraków - Podbeskidzie Bielsko-Biała, 24 października, godz. 20:30!
 
Temat meczowy.

shaggy 21.10.2014 10:45

2013/2014
Podbeskidzie Bielsko Biała 0-0 Wisła Kraków
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko Biała (Miśkiewicz samobójcza 1', 70' Garguła nie strzelił karnego)

2012/2013
Podbeskidzie Bielsko Biała 1-1 Wisła Kraków (Demjan 17' - Burliga 45')
Wisła Kraków 0-0 Podbeskidzie Bielsko Biała


2011/2012
Wisła Kraków 0-1 Podbeskidzie Bielsko Biała (Dancik 26')
Podbeskidzie Bielsko Biała 1-3 Wisła Kraków (Cohen 84' - Jirsak 76' , Kirm 81', Genkov 87')


Od wejścia Górali do ekstraklasy:
1 zwycięstwo Wisły
3 remisy
2 zwycięstwa Podbeskidzia
bramki 4-4

Jak widać z Góralami nam nie po drodze. Na 6 meczów jedno zwycięstwo. Na 3 mecze u siebie 2 remisy i porażka. Trzeba się spodziewać ciężkiego meczu i wyciągnąć wnioski z dotychczasowych spotkań z nimi, w każdym z nich byliśmy faworytem a ogólnie byliśmy po meczu na debecie.

mitmichael 21.10.2014 10:58

Mamy cos im do udowodnienia, na pewno czeka Nas ciezkie spotkanie ale takie samo czekało w Zabrzu a jakos sobie poradzilismy. Dobre jest granie Uryga i Dudka w pierwszym składzie bo taki Gornik srodkiem nie mogł nic zrobic. Jedynie co mnie denerwuje to znowu ta zasrana 20:30 w piatek i przez to znowu nie mam jak jechac na mecz. NC+ tak jakby specjalnie to robiła jak mecz ze Slaskiem mial byc w TVP a TVP zrezygnowała z pokazywania go to Oni od razu na 20:30 przesuneli, dla mnie to nie jest normalne a juz na pewno jest w....iajace zreszta pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.

WhiteDoctor 21.10.2014 11:29

7 punktów minimum, 7egia cała w kontuzjach dodatkowo 6 meczów w tym czasie co my mamy 3, pyknąć PBB, zgwałcić kadrowiczowi Ryszardowi multikulturalną armię, pyknąć remis ze Śląskiem i przelewam 1000zł na akademię

dziękuję

St Yabol 21.10.2014 22:17

Boje się, że TSP strzeli jakąś bramkę z dupy tak jak miało to miejsce już kilka razy w meczu z nami i przegramy znowu 0-1

palikot 21.10.2014 22:45

będzie ciężko, ale wygramy. Ojrzyński ustawi ich na walkę i defensywką, choć PBB to nie jest format Jagi w defensywie, więc może jak będzie szczęście dopisywać to ich napoczniemy szybko, wtedy będzie dobrze.

razraz 22.10.2014 09:10

przy tak niekorzystnym bilansie spotkań zaryzykowałbym 442 lub nawet 433 nie ma co podejmować walki trzeba ich atakować

dynek.pl 22.10.2014 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 1380395)
Mamy cos im do udowodnienia, na pewno czeka Nas ciezkie spotkanie ale takie samo czekało w Zabrzu a jakos sobie poradzilismy. Dobre jest granie Uryga i Dudka w pierwszym składzie bo taki Gornik srodkiem nie mogł nic zrobic. Jedynie co mnie denerwuje to znowu ta zasrana 20:30 w piatek i przez to znowu nie mam jak jechac na mecz. NC+ tak jakby specjalnie to robiła jak mecz ze Slaskiem mial byc w TVP a TVP zrezygnowała z pokazywania go to Oni od razu na 20:30 przesuneli, dla mnie to nie jest normalne a juz na pewno jest w....iajace zreszta pewnie nie tylko ja jestem w takiej sytuacji.

No szczegolnie, ze juz przez pare tygodni nie bylo meczow w sb o 20:30, a tu nagle nam przypierdalaja w srodku listopada.

WhiteDoctor 22.10.2014 09:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez razraz (Post 1380471)
przy tak niekorzystnym bilansie spotkań zaryzykowałbym 442 lub nawet 433 nie ma co podejmować walki trzeba ich atakować

pełna zgoda, nie daj Boże 2 DP bo ci murarze zamurują i huj z tego będzie, wjazd na pełnej ....ie, innego sposobu tam nie ma, na pewno nie Boguski w podstawie bo chłopaki Ojrzyńskiego go tam zgwałcą bez mydła i będziemy grać w 10, dać 2 czarnych szybkich koni coby mogli uciec tym wślizgowiczom, a jak się nie sprawdzą to Gargulcem ich postraszyć byle w porę


http://vpx.pl/i/2014/10/22/skl.png

Bartosz 22.10.2014 18:00

Czy Ty WhiteDoctor oglądasz mecze Wisły Kraków w sezonie 14/15? Wystawienie tej pary murzynów to granie w dziewiątkę.

PiVoSH92 22.10.2014 18:12

Jeden jak najbardziej, popatrz na dynamikę Górali - same wolne klocki. Wybierasz tego szybszego, wrzucasz na skrzydło i po 20-25 minutach schodzi z kontuzją, ale za to z kilkoma kartkami u zawodników Podbeskidzia :P

razraz 22.10.2014 18:37

jak w ten sposób to wystawiłbym Sarkiego z/lub Stepinskim w ataku i rzucał długie piły na dobieg zza podwójnej gardy, a po przerwie jak w zabrzu Brożek na boisko i dożynamy gang ol...Ojrzyńskiego.

arti 22.10.2014 19:01

Mam nadzieję, że nasze orły zmażą wiosenną kompromitację i darowiznę..

palikot 22.10.2014 19:53


domin_czyzyny 23.10.2014 11:47

film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.

!!IRIVER!! 23.10.2014 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1380546)
film naprawdę dobrze zrobiony, jestem pod wrażeniem. Tylko dlaczego został tak późno zrobiony ? Powinien od 2 tygodni (albo minimum od poniedziałku) być promowany w mediach, mediach społecznościowych, puszczany w MPK, na mieście, itp.

Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę ale to jednak trochę kosztuje... :-) Nikt za darmoszkę nie wyemituje czegoś takiego nawet w bus.tv. ;)

W każdym razie - zrobiony świetnie. Znacznie lepiej niż przed meczem z Legią, gdy Garguła był w roli głównej.

Wszyscy, ....a, na stadion!

huberix 23.10.2014 13:07

Marzeniem byłyby takie filmiki i każdej maści akcje marketingowe w Krk, ale takie rzeczy kosztują niestety. Z resztą, kiedy mieliśmy kasę to czegoś takiego nie było.
Wracając do meczu to rywal do ogrania. Jesteśmy po dobrym meczu w Zabrzu, który po wcześniejszej serii musiał nieźle nakręcić naszych piłkarzy. Łatwo nie będzie, ale są duże szanse na komplet punktów przy R22. Do zobaczenia na meczu !

PiVoSH92 23.10.2014 13:09

Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/

art 23.10.2014 13:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1380554)
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/

Uryga jest lepszy w odbiorze, ale raczej podaje do najbliższego czego nie można powiedzieć o Boguskim. Jeśli go tylko nie skopią i sędzie nie będzie pozwalał na chamskie kopanie po nogach to Boguś powinien być dobrym łącznikiem pomiędzy obrona, a Stilicem z przodu - już to pokazał w kilku meczach tego sezonu, że ma dobry przegląd pola.

@ABGwislakABG
No to masz Uryge, a 50/50 właśnie Boguskiego. Przecież BB stanie na 30m i trzeba będzie rozgrywać, a nie bronić się całym zespołem przed ich atakami.

ABGwislakABG 23.10.2014 13:38

1- OT robicie masakryczny.
2- niepotrzebny. W końcu mamy specjalistów z marketingu. zaUFAjcie im :D
3- pier*dolicie w nim głupoty.

Boguski na defensywnym? Na pozycji, gdzie musisz mieć twardego byka, walczaka? Prawdziwego mężczyznę sikającego pod wiatr? :haha: You've made my day.

Ja jedynie mogę mieć nadzieję, że po tym tygodniu wpie*rdolów Franz naprawdę nauczył się dobierać taktykę pod przeciwnika. W Zabrzu mu wyszło znakomicie. Niech utrzyma formę.

forthy 23.10.2014 15:03

A kogo ma wystawiać bez Głowy, Stępińskiego i Jankowskiego?
Buchalik - Burliga, Guzmics, ?, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilic, ?,? - Brożek.
Na 3 niewypełnione pozycje zostają Dudka, Garguła i dwa mudżiny.

Bartosz 23.10.2014 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez forthy (Post 1380566)
A kogo ma wystawiać bez Głowy, Stępińskiego i Jankowskiego?
Buchalik - Burliga, Guzmics, ?, Sadlok - Uryga - Boguski, Stilic, ?,? - Brożek.
Na 3 niewypełnione pozycje zostają Dudka, Garguła i dwa mudżiny.

Dudka, Garguła i Stępiński. Mudżiny won.

Ogryzek 23.10.2014 16:34

Też uważam że Boguski na środku pomocy to dobry pomysł. Rafał dużo biega, walczy i nie odpuszcza w obronie. Ma też niezły przegląd pola. Za to pod bramką przeciwnika się gubi (problemy z przyjęciem, dryblingiem czy z celnością strzałów). Myślę że środek Uryga-Boguski powinien zatrybić. Wolę taki środek niż Uryga-Garguła.

Tak czy owak jutro czeka nas mecz walki i do tego potrzebnych jest 2 pomocników do walki w środku.

PiVoSH92 23.10.2014 17:13

Nie, nam trzeba szybkiego/szybkich skrzydłowego/skrzydłowych i silnego napastnika, środek pola za to kreatywny. Dwóch w środku to idealna taktyka, ale dla PBB. Mają wtedy większy luz w swoim autobusie. Traba kogoś od wiatru na skrzydle, żeby mieli na kim żółte kartki nabijać i Brożka w ataku - zastawić się umie, a na PBB to wystarczy.

wolfy 24.10.2014 00:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1380590)
Nie, nam trzeba szybkiego/szybkich skrzydłowego/skrzydłowych(...)

Nie, tylko nie Sarki i nie Guerrier. Oni mają w sumie razem boiskowe IQ 80. Do tego jeden nie pracuje w obronie w ogóle, a drugi to duża ilość rzutów wolnych w okolicach pola karnego, a może nawet jedenastka się zdarzyć.

siemstein 24.10.2014 08:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1380554)
Głowa nie zagra, na obronę wraca Dudka, na DP zagra Boguś, czyli jednak znów na 2 DP (bo raczej Franek Urygę ceni wyżej od Bogusia). Do tego Łukasz G. zamiast murzynka i dostajemy skład bardzo podobny jak na żydków, czyli... no ....a defensywny. Z Podbeskidziem. Jeżeli faktycznie tak będzie to Franz sporo u mnie straci :/

Z Górnikiem też teoretycznie było defensywnie, a 5 bramek wpadło, mogło nawet więcej. Nie spinajcie się, nie można na hura do przodu wyjść, nawet z Góralami

ABGwislakABG 24.10.2014 09:12

Art- nie pisz czy kogoś mam czy nie. To nie ja, a Smuda ich widzi codziennie na treningu. Ja jego wybór mogę ocenić jedynie pod kątem sprawdzenia się w meczu (a zrobię to dopiero po obejrzeniu powtórki w tv albo od dwdxa).

Byle nie Haitańczycy. Jak ktoś się dowie (pierwsze lepsze info), że Franz ma zamiar ich wystawić to dajcie znać, będę namawiał Prezesa na szybki transfer własnej, skromnej osoby.

DysoN 24.10.2014 10:28

Z frekwencja bedzie dzis kiepsko. Bedzie pewnie mniej ludzi niz na meczu z Jaga.

na teraz
Ilość wolnych miejsc
8581

a wiadomo ze liczone nie jest od pelnej pojemnosci

63.5 Kg 24.10.2014 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez DysoN (Post 1380688)
Z frekwencja bedzie dzis kiepsko. Bedzie pewnie mniej ludzi niz na meczu z Jaga.

na teraz
Ilość wolnych miejsc
8581

a wiadomo ze liczone nie jest od pelnej pojemnosci

Na te chwile taka liczba to jeszcze nie bardzo ogromna tragedia...
Zobaczymy jak się ruszy na kilka godz. przed meczem...
Mysle ze frekwencja nie powinna być nizsza...

Karherop 24.10.2014 11:37

Do końca 'rundy' razem z dzisiejszym spotkaniem zostało tylko 7 spotkań. Mam nadzieję że będą to ostatnie spotkania zarówno Guerriera, jak i Sarkiego, jeśli chodzi o tego drugiego to jestem zresztą wręcz pewien że Smuda będzie chciał się go pozbyć. A pierwszy powinien raczej spróbować swoich sił w tanich sieciach satelitarnych w programach o późnej godzinie transmisji. Takiego piłkarza myślę, że nie tylko ja nie chcę oglądać z koszulą Białej Gwiazdy.

Wolę już na skrzydle oglądać Stępińskiego, który jest z nami tylko do końca sezonu, a widać że chłopak mocno walczy, stara się i przede wszystkim robi to z pozytywnym dla skutku efektem. Nawet w przegranym meczu z Lechem dał drużynie więcej jakości niż obaj Panowie rodem z Haitii razem wzięci.

Liczę na wygraną, w takich meczach trzeba punktować, jeśli faktycznie o coś walczymy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl