
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2010
Skąd: 40km od R22
Offline |
#11
|
|
Na mecz nie ide (praca) ale moge wam wkleić screen z nastepnej kolejki na R22 (Wisła-Podbeskidzie) jak tylko ruszy sprzedaż
![]() ![]() Nominuje: Błaszczu_WIŚLAK i rav Kupili bilet/karnet: fialo silver03 wieśniak84(karnet) serek.c2 (karnet) padre1906 alterego Kocur ABGwislakABG (karnet) palikot(karnet) W.S (Karnet) Wsparli akademie: fialo silver03 WISŁAZWE wieśniak84 serek.c2 padre1906 alterego LuKaS TSW FraMat palikot W.S Szprotson Semper Fidelis 1985 Nadal nominowani: Lukasz Grantar KOMINEK s1mone Karherop Piesek z Krainy Pejsów picasso spartan konradnh81 4karol4 PANDEMONIUM RybaTs aNouc !!RIVER!! Milosz wolfy 022 mitmichel 63,5 Dariook maarcin Błaszczu_WIŚLAK rav ![]() Powód: JŻS
Ostatnio edytowane przez Semper Fidelis 1985 : 01.10.2014 o godz. 14:58.
|
|
|

|
||||||
|
|