The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#151
Stary 29.09.2014, 00:43
Skoro prowadziliśmy grę w derbach to sił trochę mieliśmy, nie sądzę że mniej od rywala. Rzecz w tym, co ktoś już chyba zauważył, że na mecz z Legią wychodzimy jednym def. pomocnikiem, tak jakbyśmy chcieli grać jak równy z równym, a w derbach dla odmiany wychodzimy dwoma, czyli wygląda na to że uznaliśmy że rywal nas zdominuje (tak jakby Cracovia była lepsza od Legii), a w spotkaniu z Amicą jeszcze inaczej bo .. rezerwy, zamiast rotacji w składzie jak to robią cywilizowane kluby. Moim zdaniem w każdym meczu złe rozwiązanie.

Z Legią więc daliśmy się zdominować, a 2 def. być może dałoby przechwyty i udaną grę z kontry na np. 2 napastników (Brożek, Stępniewski), z Amicą w sumie mecz, w którym w ogóle nie było pomysłu na grę ofensywną.. , wreszcie w meczu sezonu, czyli w derbach.. gramy odbiór i ..nie wiemy co zrobić z piłką, w drugiej połowie w ogóle nie wiemy jak grać .. w sumie w I poł. coś próbował obrońca Sadlok, w II poł., inny obrońca ..tym razem z Węgier..

Wisła Smudy jest na zakręcie, facet nie może mówić że nie ma kim grać, bo np. Żemło nie grałby gorzej niż Burliga, na def. może grać Dudka, ale może i nasz Węgier .. w ofensywie może grać Stępińskim.. jakieś pole manewru już ma ..efekt jest taki że na teraz Wisła gra jak w najgorszym momencie za Maaskanta, gdzie też przegrała derby.. Smuda musi coś zmienić, a możliwości ma, kilka nadmieniłem .. pytanie czy to zrobi, oraz czy jest w klubie równie niezatapialny jak Zdzicho K. Ufam że Franz ma tą świadomość że przegrał mecz sezonu i że teraz musi zrobić jakiś pozytywny wstrząs w drużynie, bo inaczej reszta jesieni może wyglądać nieciekawie.
Odpowiedz cytując
siemstein
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#152
Stary 29.09.2014, 06:13
Na miejscu Smudy kazałbym tym patałachom za karę przez całą noc biegać dookoła stadionu, choćby się mieli porzygać z bólu i ze zmęczenia. Po takim meczu sami piłkarze powinni wyjść z taką inicjatywą jeśli mają chociaż odrobinę honoru. Cały zespół ch.ja grał. I znów nie mogę się też nadziwić, co robi wciąż na boisku Boguski? Jankowski przynajmniej silny jest. Brożek kolejny patałach piłkę może raz przy nodze miał. Stiliciowi się już odechciało. W obronie jako tako, zwłaszcza na plus Guzmics, który nawet rozpoczynał ataki, widać że miał chrapkę na grę, tylko gdyby nie ten jeden błąd... Ale co z tego? Remis czy porażka- jeden ch.j. Już lepiej żeby wyszli ustawieniem 4-3-3 i gryźć trawę. A ja widzę na zegarze 15 minut do końca a Ci człapią jakby wygrywali.... Powinni zapieprzać bez przerwy w takim meczu. Już nie chcą kibiców na trybunach?
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#153
Stary 29.09.2014, 06:14
Najważniejszy mecz. Nie ma usprawiedliwienia dla kopaczy. Jestem wściekły do dziś.
Odpowiedz cytując
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#154
Stary 29.09.2014, 07:10
siemstein napisał(a):Wyświetl post
Na miejscu Smudy kazałbym tym patałachom za karę przez całą noc biegać dookoła stadionu, choćby się mieli porzygać z bólu i ze zmęczenia.

Felix Magath wiedział by co należy zrobić...

ps1. ten tydzień w wykonaniu Wisły to istne Westerplatte! 7 dni chwały - ironicznie można by rzec...

ps2. może tak jak ktoś mądrze na Smude i Bednarza wypisywał, niech teraz pójdzie z piłkarzami porozmawiać po swojemu?
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 29.09.2014 o godz. 07:13.
Odpowiedz cytując
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 29.09.2014, 07:17
Ciekawe, czy była ta rozmowa przed derbami.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 29.09.2014, 07:26
Adenalix napisał(a):Wyświetl post
Runda przegrana. Liczę, że na R22 zmieciemy ich z powierzchni trawy i upokorzymy.
Ja bym nie liczył, wielu liczyło na to, ze podobno u Smudy się zapierdala. Jak wyglada to "zapierdalanie" to widzimy juz od wielu meczów. Mecz z Zawiszą był ostatnim dzwonkiem, którego wynik zmylił nie jednego, bo to co prezentowali przez większą część meczu nie pozostawiała złudzeń co do ich chęci do gry. W meczu z Legia było to już dokładnie widać, a z parchami to już szkoda komentować.

Cytat:
Piłkarze muszą odpracować trzy ostatnie mecze.
Szczerze powiedziawszy, mam głęboko w dupie ich ewentualną wygraną w meczu z Jagiellonią czy Podbeskidziem.

Cytat:
Tak łatwo nie przejdę nad tym do porządku dziennego.
Oby większość kibiców podobnie myślała, wbrew propozycjom Smudy, żebyśmy to przeżyli. Bo postawa "nic się nie stało, Wisełko nic sie nie stało" zrobi z nas mentalnych karłów i da przyzwolenie Smudzie i kopaczom do dalszej gry na pół gwizdka.
Po raz kolejny Smuda i jego kopacze splunęli nam w twarz, tym razem chyba największa flegmą, pokazując, że świete słowa Henryka Reymana, które powinny być mottem dla wszystkich w naszym klubie, są dla nich nic nie znaczący, wyświechtanym tekstem.

Na ta kompromitację należy tez patrzeć pod względem finansowym. Nasz klub boryka się z ogromnymi problemami. Aby przyjść mu z pomocą została przez kibiców podjęta decyzja o podniesieniu cen biletów. W zamian ze strony Smudy i jego kopaczy dostajemy mocno śmierdzącą padlinę. Niestety ale przy takim ich podejściu nasza decyzja o dopłaceniu do biletu zostaje wrzucona do śmieci. Oni swoim "zaangażowaniem" wypłoszą ze stadionu o wiele wiecej ludzi niż przyniesie podwyżka cen biletów. To jest sabotaż z ich strony.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 29.09.2014 o godz. 07:56.
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#157
Stary 29.09.2014, 07:51
Co My możemy zrobić? Nawet jak byśmy chcieli, to nie wyjdziemy na boisko. Taka mentalność tych kopaczy. 0 agresji, nic. Jeszcze któryś z naszych jakiegoś garba podnosił... Piątki sobie przybijają.
Zastanawia mnie jedno, cały Kraków i Polska widzą, że Boguski, to jest nieudacznik, a mimo to gra, nosz ku*wa, o co chodzi?
Druga sprawa sędzia z Warszawy. Broń Boże, nie twierdzę, że przez niego przegraliśmy, ale gówno jednak pozostaje. Ewidentna ręka, parchy z początku napie*dalały łokciami, a on nic. Może nie widział, może jest chu*owy, albo specjalnie, nie wiadomo. Ale czy taki problem tak poukładać, to wszystko, żeby nie było wątpliwości, że sędzia nie jest zaangażowany emocjonalnie. Nie da się w 100% wykonywać obiektywnie takiej roboty, zawsze jest jakaś stykowa sytuacja. A w Warszawie Polonia i cwe7arze. I tak źle i tak chu*owo.
Natomiast kopacze i tak mają to w dupie. Kaska się zgadza, ci*y we Franticu też i jazda!
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 29.09.2014, 08:41
piter116 napisał(a):Wyświetl post

....a, jakie trudno?
Rozumeim, ze ty zamierzasz popelnic samobojstwo z tego powodu ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#159
Stary 29.09.2014, 08:55
Ciężko ochłonąć, kompletnie teraz nie rozumiem po jaką cholerę było odpuszczanie pucharu skoro w ogóle nie biegali z garbatymi. Jeszcze miałem nadzieję że Smuda ma plan ale chyba za dużo oczekiwałem.

Runda stracona, bez wątpienia.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#160
Stary 29.09.2014, 09:03
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Ciężko ochłonąć, kompletnie teraz nie rozumiem po jaką cholerę było odpuszczanie pucharu skoro w ogóle nie biegali z garbatymi. Jeszcze miałem nadzieję że Smuda ma plan ale chyba za dużo oczekiwałem.

Runda stracona, bez wątpienia.
Smuda ma plan, jak na stare lata skasować jeszcze kupę forsy wmawiając wszystkim kolejny sezon, że bronimy sie przed ...spadkiem. A więc wszystko powyżej miejsca 15-16 jest jego osobistym zwycięstwem, za co jest noszony na rękach przez niektórych naiwnych, którzy mu są wdzięcznie za "uratowanie" Wisły .
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 29.09.2014 o godz. 09:05.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#161
Stary 29.09.2014, 09:08
Mecz Legia to pikuś w porównaniu do tego co się wczoraj stało. Patałachy, a nie piłkarze. Z sracovią każdy robi co chce, Piast do przerwy ich upokorzył. A my przez 93 minuty nie mamy setki. Mają pseudo defensywe, a my nic nie gramy w ofensywie.

Dno dna. I ta sytuacja z ostatniej minuty, kiks roku przy wybiciu, zero obrony przy dośrodkowaniu i skutek taki jaki wszyscy zobaczyliśmy.

Ale są i pozytywy - nie mają kompletu nawet na derbach na tym ich kurniku.
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#162
Stary 29.09.2014, 09:10
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Zupełnie nie o to chodzi.

Wytłumaczę łopatologicznie.

Wisła jest lepsza w grę w piłkę od Cracovii.
Cracovia chce meczu walki, bo w takim meczu nie widać aż takich różnic w umiejętności i liczy się sama agresja i serducho.
My powinniśmy chcieć grać piłką i posiadać inicjatywę tak, żeby ich agresja przeradzała się w bezmyślne faule.

Zamiast tego wychodzimy ....a z dwoma kołkami w środku pola, którzy robią dokładnie to czego oczekuje żydownia. Wciągają nas w mecz walki.

Jak byśmy zagrali ofensywnie w piłkę to pewnie byśmy to wygrali. A, że zagraliśmy bojaźliwie, defensywnie, z dwoma walczakami co piłki nie potrafią rozegrać w kluczowym miejscu (środku) a Stilicia nam odcieli od podań to wyglądało to tak jak wyglądało.

My się nie mamy co w sztuki walki bawić, my mamy lepiej grać w piłkę. W sztuki walki to my możemy się bawić z drużyną lepszą od nas - starać się wygryźć ten punkt, a nie z koleżanką. To jest jakiś tragiczny błąd rozumowania.

Nasi mają lepszą kadrę to niech wykorzystają swoje atuty, a nie mierzą się z cracksą na jej własnym warunkach. Bo w warunkach zapaśniczych dla idiotów pejsy grają na swoim zwyczajnym poziomie, a na nim mają cenną przewagę - życiowe doświadczenie.

Tyle z mojej strony.

Dzieki. Z tego co piszesz rozumiem, ze ten mecz przegrali bo sa swietnymi pilkarzami i nie potrafia grac silowo, z takimi co to tylko przeszkadzaja.
Skolei mecz z Legia przegrali bo grali silowo i tylko przeszkadzali a Legia grala w pilke... no tak to by wszystko wyjasnialo... i takie proste, zawstydziles mnie.
(Miejmy nadzieje, ze kiedys zasluzymy sobie na tak inteligentnych grajkow i trenera, ktorzy zastosuja te warianty odwrotnie!!!)

Taki oto obrazek zapamietam: ktorys ze srodkowych ma pilke i mnostwo miejsca i czasu na fajne podanie. patrze na nasza ofensywe, wszyscy dokladnie schowani pomiedzy lub za obroncami przeciwnika -NIKT NAWET NIE DRGNAL. A po coz to glupio sie ruszac albo nie daj Boze biegac! lepiej madrze...unikac odpowiedzialnosci lub sobie cos tam kombinowac (np. remisik bez wysilku).
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#163
Stary 29.09.2014, 09:31
Widzę, że przeciwnicy Smudy się obudzili i mają teraz swoje 5 minut. Żenujące jest to co niektórzy tu wypisują.

Przegraliśmy w tym tygodniu 2 ważne mecze. Drużyna jest w wyraźnym dołku fizycznym. Jak ktoś pisze o graniu naszych w takich meczach na pół gwizdka to chyba zwariował. Grali na ile nogi pozwalały. Mocno kulała też gra bez piłki i wychodzenie na pozycje przez co atak pozycyjny leżał i kwiczał. Niestety spadek formy przyszedł w najgorszym dla nas momencie. TRUDNO. W sezonie jest 37 meczów i jeszcze przyjdzie czas na rewanż. Na pewno nie jest tak, że dwoma meczami można przekreślić cały sezon. Inaczej moglibyśmy się wycofać z ligi i grać tylko sparingi z Legią i Cracovią.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 29.09.2014, 09:36
Żenujące to jest zrównywanie znaczenia DERBÓW z meczami z Bełchatowami, Łęczną itp itd. i usprawiedliwianie zarówno piłkarzy jak i Dyzmy.
Odpowiedz cytując
Maddie
Junior Member
 
Od: 02.2012
Skąd: Skawina/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 29.09.2014, 09:57
Zwalnianie Smudy miałoby sens, gdybyśmy byli w stanie zatrudnić kogoś lepszego. Przy obecnej sytuacji finansowej takiej możliwości nie widzę. To raz. Dwa: przypomnijcie sobie mecze sprzed dwóch lat za Probierza czy Kulawika. To, że jesteśmy dwa punkty za liderem, to jest cud przy takich piłkarzach.Niektórzy za szybko uwierzyli, że mamy skład na mistrzostwo Polski. Zapomnieli, co ci piłkarze odwalali jeszcze na wiosnę. To było do przewidzenia, że zimny prysznic przyjdzie w zeszłym tygodniu (mimo, ze niektórzy naiwnie typowali 4:0, 5:0 w obu meczach), ale w życiu bym się nie spodziewała że oberwiemy tak mocno.

Jeszcze jedna sprawa - warto sobie przypomnieć ostatnie mecze z sąsiadką. Ostatnie na R22? Dobrze, że strzeliliśmy na 3:1 bo mogłoby się to naprawdę źle skończyć. Rok temu? Też mogliśmy przegrać, druga połowa to była kompromitacja. Wcześniej przed spadkiem frajerów? Porażka. I aż ciężko mi sobie w tym momencie przypomnieć jakikolwiek mecz derbowy z ostatnich lat, który wygraliśmy w dobrym stylu po wielu akcjach. To nie jest przypadek. Zamiast grać swoją piłkę, pozwalamy sąsiadce narzucić sobie ich styl gry. Zamiast grać piłką wychodzimy na mecz walki i jak to ktoś skomentował na twitterze:
"A mówili - nie graj z Cracovią, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem."

Co nie zmienia faktu, że to jest straszna kompromitacja i boli to strasznie. Runda stracona. Nie wiem, co jest nie tak z naszym przygotowaniem fizycznym po przerwie na reprezentacje ale mam nadzieję, że po następnej będzie to już wyglądało lepiej. Najważniejszy tydzień w rundzie zawalony koncertowo, aż ciężko wyróżnić jakiekolwiek piłkarza. Długo złość po czymś takim nie przejdzie i wypowiedzi, że "w piątek kolejny ważny mecz" są po prostu żenujące.

Bitwa i runda przegrane, ale wojna trwa.
Odpowiedz cytując
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#166
Stary 29.09.2014, 10:03
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Rozumeim, ze ty zamierzasz popelnic samobojstwo z tego powodu ?


Rozumiem, że dla Ciebie porażka w Derbach to nic wielkiego?

W sumie kogo ja pytam...


Gwiazdorzy pięknie to rozegrali, oby tak dalej Panowie a już niedługo krakowskie kluby zaoferują wam kartę stałego klienta.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 29.09.2014, 10:04
Dlaczego mówicie że runda przegrana skoro mamy 2 pkt straty do lidera? Przed sezonem po 10 kolejkach chyba każdy brałby taką sytuację w ciemno. Porażka z pasami boli i będzie boleć ale gadanie że runda stracona jest moim zdaniem bezsensu.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#168
Stary 29.09.2014, 10:04
Maddie napisał(a):Wyświetl post
Zwalnianie Smudy miałoby sens, gdybyśmy byli w stanie zatrudnić kogoś lepszego. Przy obecnej sytuacji finansowej takiej możliwości nie widzę. To raz. Dwa: przypomnijcie sobie mecze sprzed dwóch lat za Probierza czy Kulawika. To, że jesteśmy dwa punkty za liderem, to jest cud przy takich piłkarzach.Niektórzy za szybko uwierzyli, że mamy skład na mistrzostwo Polski. Zapomnieli, co ci piłkarze odwalali jeszcze na wiosnę. To było do przewidzenia, że zimny prysznic przyjdzie w zeszłym tygodniu (mimo, ze niektórzy naiwnie typowali 4:0, 5:0 w obu meczach), ale w życiu bym się nie spodziewała że oberwiemy tak mocno.
Głos rozsądku - proponuję "zwalniaczom" Smudy przeczytać go ze trzy razy.
Oczywiście porażka w derbach to takze udział Smudy i to nie mały ale... proponuję jeszcze raz przeczytać powyższy cytat i zaakceptować fakt że przy obecnych możliwościach finansowo organizacyjnych cięzko byłoby nam skusić kogoś innego. A Probierzy i Kulawików już przerabialiśmy.

Po części duże zawiedzione grono samo jest sobie winne pompując balonik przed meczem z legia, typując nasze zwyciestwo nawet w wielkich rozmiarach.

Nie odnoszę tego do derbów bo tutaj porażka nie miała prawa się zdarzyć...
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#169
Stary 29.09.2014, 10:07
Arleton napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego mówicie że runda przegrana skoro mamy 2 pkt straty do lidera? Przed sezonem po 10 kolejkach chyba każdy brałby taką sytuację w ciemno. Porażka z pasami boli i będzie boleć ale gadanie że runda stracona jest moim zdaniem bezsensu.
A ja mam w dupie ile mamy pkt. straty do Legii...
Co Ty liczysz na walke o mistrza czy puchary Tylko po co
Dla mnie najważniejsze na ta chwile były derby i zostały zjebane...
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 29.09.2014, 10:07
Co to znaczy, że przy "takich" piłkarzach mamy drugie miejsce? Nie licząc Legii i Wronek , w którym zespole gra chociaż trzech piłkarzy pokroju Stilicia, Brożka i Głowackiego? Przecież my kadre mamy spokojnie na pudło tej buraczanej ligii.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 29.09.2014, 10:12
wiesniak84 napisał(a):Wyświetl post
Co to znaczy, że przy "takich" piłkarzach mamy drugie miejsce? Nie licząc Legii i Wronek , w którym zespole gra chociaż trzech piłkarzy pokroju Stilicia, Brożka i Głowackiego? Przecież my kadre mamy spokojnie na pudło tej buraczanej ligii.
Pierwszą jedenastkę owszem, ale tu się rozchodzi o ławkę rezerwowych. Nie dość, że krótka to jeszcze zbyt dobra jakościowo.

Btw, żydki kiedy ostatni raz wygrały z Wisłą strzelając więcej niż 1 (sł. JEDNĄ) bramkę?
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 29.09.2014, 10:14
Ot co... tylko niektorzy dalej beda siac propagande ze z takimi pilkarzami to sukces..
..litosci, spojrzcie na nazwiska pilkarzy grajacych w innych klubach.

Wisla sportowo na luzie powinna zajac miejsce na podium


I nie ma co tu zganiac wszystkiego na lawke rezerwowych bo akurat podstawowa jedenastka wyszla i w meczu z Legia i z Cracovia.. a jak sie skonczylo kazdy wie. A skonczylo bo pojebalo sie niektorym od dobrobytu i w dwoch meczach postanowili przebiec lacznie 500 metrow, oddac pol strzalu na bramke i nie spocic sie nawet.
Odpowiedz cytując
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#173
Stary 29.09.2014, 10:18
Ta liga jest tak beznadziejna i wyrównana, że mamy takie same szanse zając miejsca 2-3 jak i 5-6. Zadecydują niuanse i ławka rezerwowych tak jak w tamtym sezonie. O beznadziejności tej ligi może świadczyć choćby to że w pucharach reprezentowały nas Ruch i Zawisza czyli drużyny które obecnie będą walczyły o utrzymanie. Nie rozumiem dlaczego taki śmieszny klubik jak Bełchatów ma walczyć o puchary a my z góry zakładamy że się tam nie znajdziemy.

Gramy piach obecnie ok, ale inne drużyny wcale lepsze nie są.
Odpowiedz cytując
wiesniak84
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#174
Stary 29.09.2014, 10:18
Ławka, ławka w tamtym sezonie jeszcze ten argument mógł działać. W tym jak dla mnie już nie. Poza tym odpuszczamy w końcu PP żeby gwiazdeczki z pierwszej jedenastki się nie przemęczały. Jako, że do końca sezonu jeszcze sporo gier wszystko może się różnie potoczyć ale miejsce poza pudłem będzie porażką.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#175
Stary 29.09.2014, 10:19
Po wafla liczycie w tej chwili w ogóle te punkty do lidera?
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:06.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#176
Stary 29.09.2014, 10:22
Maddie napisał(a):Wyświetl post
Zwalnianie Smudy miałoby sens, gdybyśmy byli w stanie zatrudnić kogoś lepszego. Przy obecnej sytuacji finansowej takiej możliwości nie widzę. To raz.
Uważasz, że taki Smuda jest lepszy od np. połowy trenerów w ekstraklasie ? I, ze niby zarabia tak mało ?

Cytat:
Dwa: przypomnijcie sobie mecze sprzed dwóch lat za Probierza czy Kulawika. To, że jesteśmy dwa punkty za liderem, to jest cud przy takich piłkarzach.Niektórzy za szybko uwierzyli, że mamy skład na mistrzostwo Polski. Zapomnieli, co ci piłkarze odwalali jeszcze na wiosnę.
Ale dlaczego sprzed dwóch a nie np. sprzed 5 czy 6 lat ? A sklad pewnie mamy gorszy od Bełchatowa, Korony, Podbeskidzia, Śląska itd. ? A na wiosnę to odwalali tak jak ich Smuda do sezonu przygotował.

Smuda to trenerski analfabeta, Nikodem Dyzma polskiej trenerki, pod jego wodzą ten zespół popada w przeciętność. Brak presji, bo przecież wystarczy znaleźć się w 8-ce by odtrąbić wielki sukces. Po co się wysilać jak np. Ruch w zeszłym sezonie i zagrać w pucharach jak można za te same pieniądze truchtać po boisku. Smuda gwarantuje ten minimalizm.
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 29.09.2014, 10:23
Arked napisał(a):Wyświetl post
Widzę, że przeciwnicy Smudy się obudzili i mają teraz swoje 5 minut. Żenujące jest to co niektórzy tu wypisują.

Przegraliśmy w tym tygodniu 2 ważne mecze. Drużyna jest w wyraźnym dołku fizycznym. Jak ktoś pisze o graniu naszych w takich meczach na pół gwizdka to chyba zwariował. Grali na ile nogi pozwalały. Mocno kulała też gra bez piłki i wychodzenie na pozycje przez co atak pozycyjny leżał i kwiczał. Niestety spadek formy przyszedł w najgorszym dla nas momencie. TRUDNO. W sezonie jest 37 meczów i jeszcze przyjdzie czas na rewanż. Na pewno nie jest tak, że dwoma meczami można przekreślić cały sezon. Inaczej moglibyśmy się wycofać z ligi i grać tylko sparingi z Legią i Cracovią.
Jeśli po 10 meczach w sezonie, piłkarze nie mają już siły na grę, to wybacz, ale to są jakieś jaja piłkarskie. Wyraźnie widać, że piłkarze stracili sens gry i chęć wygrywania, bo Wisła nagle zaprzestała nawet strzelać na bramkę przeciwników. Większość piłkarzy gra zachowawczo i na alibi albo wręcz unika gry i odpowiedzialności za tą grę, poza Głowackim, który zawsze ma i siłę i chęć i umiejętnosci do gry i zaprzecza tym wszystkim Rafala... z drużyny i ich wielbicielom. Dla mnie to sabotaż Wisły ze strony piłkarzy. Nic nie jest w stanie usprawiedliwić takiej padliny u tych pozorantów piłkarskich. Mają najlepszą w kraju bazę treningową oraz uregulowane wreszcie zaległości płacowe, czego im jeszcze potrzeba, żeby choć chcieć wygrać derby .
Ostatnio edytowane przez kot : 29.09.2014 o godz. 10:37.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 29.09.2014, 10:36
Na krótką ławkę będzie można narzekać gdy faktycznie będzie konieczność grania rezerwowymi, na razie odpukać mamy możliwość grania najsilniejszym składem.

Zmęczenie piłkarze ? - proszę was... goście zawodowo ganiają za gałą od nastolatka albo i dłużej, jeśli nie są w stanie zapierdalać raz w tygodniu przez 90 min to kto ich zatrudnia ? Dzieciaki na podwórku mogą zapierdalać pół dnia za piłką, więc tłumaczenia o trafieniu z formą, albo że nie mają sił w końcówkach to żenada.

Prawada jest taka że nasi piłkarze to frajerzy, podobnie jak trener który gra defensywnie na murujących się parodystów z cracovii i nie potrafi zmotywować naszych frajerów do biegania i wychodzenia na pozycje.

Mecz żenująco puszczony bez walki, przecież to w ogóle nie wyglądało jak mecz derbowy, ot zwykła kopanina jak w A-klasie gdzie goście czasami sprzedadzą sobie łokcia.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 29.09.2014, 10:43
kot napisał(a):Wyświetl post
Jeśli po 10 meczach w sezonie, piłkarze nie mają już siły na grę, to wybacz, ale to są jakieś jaja piłkarskie. Wyraźnie widać, że piłkarze stracili sens gry i chęć wygrywania, bo Wisła nagle zaprzestała nawet strzelać na bramkę przeciwników. Większość piłkarzy gra zachowawczo i na alibi albo wręcz unika gry i odpowiedzialności za tą grę, poza Głowackim, który zawsze ma i siłę i chęć i umiejętnosci do gry i zaprzecza tym wszystkim Rafala... z drużyny i ich wielbicielom. Dla mnie to sabotaż Wisły ze strony piłkarzy. Nic nie jest w stanie usprawiedliwić takiej padliny u tych pozorantów piłkarskich. Mieli najlepszą w kraju bazę treningową i pełny stadion kibiców oraz uregulowane wreszcie zaległości płacowe, czyli mieli wszystko aby chociaż chcieć grać i wygrywać.
Może nasi za bardzo chcieli w obu meczach? Może problemem jest to, że zupełnie nie radzą sobie z presją, a nie przygotowanie fizyczne? A może drużyny z ekstraklasy już doskonale wiedzą jak z nami grać? Możliwości jest kilka.
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#180
Stary 29.09.2014, 10:45
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Uważasz, że taki Smuda jest lepszy od np. połowy trenerów w ekstraklasie ? I, ze niby zarabia tak mało ?

Ale dlaczego sprzed dwóch a nie np. sprzed 5 czy 6 lat ? A sklad pewnie mamy gorszy od Bełchatowa, Korony, Podbeskidzia, Śląska itd. ? A na wiosnę to odwalali tak jak ich Smuda do sezonu przygotował.

Smuda to trenerski analfabeta, Nikodem Dyzma polskiej trenerki, pod jego wodzą ten zespół popada w przeciętność. Brak presji, bo przecież wystarczy znaleźć się w 8-ce by odtrąbić wielki sukces. Po co się wysilać jak np. Ruch w zeszłym sezonie i zagrać w pucharach jak można za te same pieniądze truchtać po boisku. Smuda gwarantuje ten minimalizm.
Długo czekałeś na ten moment żeby moc wyrzucić z siebie to wszystko wyrzucić wiec widzę, ze trochę się uzbierało - widzę, ze jednak porażka w derbach ma tez plusy bo niezdrowo jest nosić w sobie tyle frustracji, a tym, którzy sprowadzają sezon do jednego meczu proponuje to co Wam dobrze wychodzi czyli bojkot reszty sezonu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.