
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ: | |||
| ZWYCIĘSTWEM WISŁY! |
|
128 | 73,99% |
| PORAŻKĄ PASIASTYCH |
|
45 | 26,01% |
| Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#61
|
|
No ale ....a czego my chcemy z boiska schodzi Jankowski czy Boguski i obaj schodzą truchtem!!!
No przecież jak to widziałem to myslalem ze mnie .... strzeli... Wstyd i to jaki....tak słabej Cracovii to dawno nie widziałem...oni graja pilke na poziomie 1 ligowym... No ale nasza badna frajerow plus trener który to swietnie zestawil na ten mecz i wynik mamy... |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#62
|
|
Banda pedałów. Tyle w temacie.
![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#63
|
|
Zamiast grać swoje to Smuda uznał wynik meczu z Legią za wyznacznik do zmian.
Żenujące było to bronienie się dwoma statystami w środku pola przeciwko tak słabej piłkarsko drużynie. No ....a, zdzierżyć tego nie mogę. 90 minut męczenia buły, żeby dostać frajerską bramkę w ostatniej akcji meczu.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#64
|
|
wiekszego wstydu te ....y nie mogly Nam zrobic ..... nie oczekuje juz nic ... gorzej byc nie moze....dalej taktyka pana Smudy " na nos "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#65
|
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
Typowy mecz gdzie jeden gol rozstrzyga o jego losach. Szkoda, że nie mamy już od dłuższego czasu piłkarzy, którzy potrafili narzucić swój styl gry i dyktować tempo gry na Kałuży. Jest źle, ale bywało gorzej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#67
|
|
Szkoda Guzmicsa, mimo bardzo dobrego meczu został Jopem. Kariera w Wiśle skończona w debiucie.
Całośc tego wydarzenia niepojęta, nawet szkoda komentować każdego z osobna. Kompromitacja i nie ma się co oszukiwać. Zgodnie z tradycją, powinniśmy pożegnać trenera, bo to jest sto razy bardziej kuriozalna wtopa niż za Maaskanta.I na własne życzenie Smudy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#68
|
|
Wielki szacun dla wszystkich, którzy winą za dzisiejszy wynik obarczyli Guzmicsa. Co za ludzie.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#69
|
|
Patałachy. Agresja w ofensywie - fenomen. Z przodu biegali, jakby worki węgla na plecach nosili. Pewnie chłopaki ze Śląska przywieźli.
Moim zdaniem nie ma co winić Guzmicsa. Ten "mecz" można było rozstrzygnąć wcześniej, ale siła naszego ataku wręcz powalała. ![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#70
|
|
Nie oszukujmy się...
Przegrac ten mecz i to derby z zespolem grającym taka pilke jak zakonni to szok... Wisła nie zrobila w tym meczu nic żeby go wygrac.... Banda frajerow i najemnikow nie mających pojęcia czym sa derby... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#71
|
|
Sędzia Raczkowski - jak zwykle wyniku nie wypaczy, ale myli się zawsze na korzyść tylko dla przeciwników.
3 niewątpliwe żółte kartki dla RYmaniaka Covillo Marciniaka plus ręka na 17 metrze i co Marciniak z Legią po prostu się pomylił, trudno, ale Raczkowski - powinien wrócić na poziom, który prezentuje - do IV LIgi Mazowieckiej - Mazur Karczew - Marymont Warszawa - takie mecze powinien sędziować ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#72
|
|
Za taktyke Smudzie nalezy sie pała. Cracovia nic nie grała to trzeba było rzucic wszystkie siły do ataku a nie grac zachowawczo. Pressing tylko tyle wymagam od pilkarzy a Oni nie wiedza co to jest, wstyd.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
#73
|
|
Dajcie spokój Guzmicsowi, rożny to jeszcze nie bramka, błędy zostały popełnione gdzie indziej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#74
|
|
Liżcie Smudzie dalej dupę. Wszak u niego sie podobno z.a.p.i.e.r.d.a.l.a. Kto widział zapierdalająca Wisłę i kiedy to było ? Pytanie konkursowe za 100 pkt. W Poznaniu odpoczywali gwizdorzy a dzisiaj mieli lekki rozruch na Jagiellonię. Wielki strateg z tego Smudy, który czyni cuda.
P.S. Tak na poważnie to trener, który przegrywa z takimi curvami nie jest godny trenować Wisły. Nie zasługuje na to ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#75
|
|
Jaka banda? Przecież ci piłkarze doskonale wiedzą, o co chodzi. Nie będę bawił się w wyliczanie. Bezsensowna decyzja o zmianie ustawienia akurat na ten mecz, bezradność Dudki i Urygi w kreowaniu sytuacji, pasywna gra Stilica oraz nieporadność Brożka (o Jankowskim i Boguskim nie ma co pisać) - my ten mecz własną głupotą przegraliśmy.
![]()
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#76
|
I może tez najwyzsza pora żeby Franciszek przestal .......ic głupoty:"Guzmics to zawodnik który jak wejdzie to nie popelni głupiego bledu" |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#77
|
PS. Kto to był? Zbyt bojaźliwie, zbyt zachowawczo... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#78
|
|
Truch przy zmianach , taktyka Wisly, gol w ostatniej minucie dla grajacej zenujaca pilke sracovi ... bialej goraczki dostalem podczas tego meczu. to jakis dramat .niech ten smuda wypierda...
![]() |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#79
|
|
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.
SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd! Smuda od kilku miesięcy ośmiesza Wisłę (bardzo słaba runda wiosenna, teraz wcale nie lepiej w ostatnim czasie). Odpuszczony PP i co to dało? NIC! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2008
Skąd: UK
Offline |
#80
|
|
Zauwazam, ze tak cudownie graja od kiedy niejaki Dudka oznajmil w wywiadzie, ze stanowia bardzo zgrana grupe, ze rozumieja sie bez slow a gra razem po prostu sprawia im frajde
no to jak jednemu sie nie chce to zadnemu.. tylko niektorzy maja chociaz na tyle wstydu, ze przynajmniej pozoruja gre.. ![]()
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing) |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#81
|
|
w 7 dni Smuda przegral WZYSTKO !!!!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#82
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#83
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#84
|
|
Patologicznie grajaca Wisła przegrala z mega patologiczna zydowka w patologicznie slabym meczu...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem
Offline |
#85
|
|
O, ciekawa teoria widzę. Jakaś podstawa stwierdzenia, że ci trenerzy też by dzisiaj przegrali?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland
Offline |
#86
|
|
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.
Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie z uwagi na jego wiek to go miała i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.
Ostatnio edytowane przez kot : 28.09.2014 o godz. 23:08.
![]()
Nie ma rzeczy niemożliwych.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#87
|
|
Ani jednego plusa tego meczu tez nie znajdziemy:
-Brak checi -brak zaangażowania -truchtam jak mnie zmieniaja -słabiutki Boguski,Stilic i większość tej bandy -tragiczna zmiana Guerriera nic nie wnoszaca -tragiczne ustawienie zespołu na ten mecz -2 def . pomocnikow tragedia -brak Smudy itd... itp.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#88
|
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2012
Offline |
#89
|
|
Jakie są te 3 najważniejsze mecze rundy? Legia, Cracovia i Lech w Pucharze Polski? Bo w Poznaniu wygraliśmy przecież, co już pisałem parę postów wyżej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#90
|
|
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|