The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 28.09.2014, 19:03
No ale ....a czego my chcemy z boiska schodzi Jankowski czy Boguski i obaj schodzą truchtem!!!
No przecież jak to widziałem to myslalem ze mnie .... strzeli...
Wstyd i to jaki....tak słabej Cracovii to dawno nie widziałem...oni graja pilke na poziomie 1 ligowym...

No ale nasza badna frajerow plus trener który to swietnie zestawil na ten mecz i wynik mamy...
Odpowiedz cytując
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 28.09.2014, 19:04
Banda pedałów. Tyle w temacie.
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.09.2014, 19:05
Zamiast grać swoje to Smuda uznał wynik meczu z Legią za wyznacznik do zmian.

Żenujące było to bronienie się dwoma statystami w środku pola przeciwko tak słabej piłkarsko drużynie.

No ....a, zdzierżyć tego nie mogę. 90 minut męczenia buły, żeby dostać frajerską bramkę w ostatniej akcji meczu....
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 28.09.2014, 19:06
wiekszego wstydu te ....y nie mogly Nam zrobic ..... nie oczekuje juz nic ... gorzej byc nie moze....dalej taktyka pana Smudy " na nos " ... no to gratuluije ... po tym meczu NIKT nie jest godny nosic koszulki z BILA GWIAZDA ....zeszmaciliscie ten klub na wieki patałachy .....
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 28.09.2014, 19:06
przemonik napisał(a):Wyświetl post
Skończcie pierd.lić.. Guzmics był najlepszym zawodnikiem Wisły dziś, bez wątpienia. To, że akurat jego jedyny kiks został wykorzystany, miał niefarta. Dziwne, że nikt nie przyczepi się do Brożka? Gdzie on jest drugi mecz z kolei? Ile razy dotknął piłkę? Ile razy coś z nią zrobił pożytecznego? Stępiński wszedł na 15 minut i potrafił sobie wypracować jedną sytuację. Poza tym Jankowski to jest porażka, Boguski przy nim to profesor..
ale to on ku...a zawalił gola nawet piłki nie umiał kopnąć prosto!! wstyd i frajerstwo Brożek nie widoczny.Gdzie ten pressing gdzie gra z pierwszej klepki ? parchy jesteście frajerami 90% ciśniecie Wiśle i co ku...a dumni z tego jesteście ? 0 i tyle totalne....
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 28.09.2014, 19:07
AntyMod napisał(a):Wyświetl post
no i co napinacze wstd jak h.j ...przegrac z takimi cieniasami !!!!!!... macie teraz odpowiedz dlaczego 3 najwzaniejsze mecze roku skonczylu sie 0-6 ..... mam nadzieje ze Puchary Europejskie i inne tego typu marzenia sie skonczyly .... jesli Smuda sie nie zwolni sam to nie mam pytan ...
Ochłoń i nie pytaj.

Typowy mecz gdzie jeden gol rozstrzyga o jego losach. Szkoda, że nie mamy już od dłuższego czasu piłkarzy, którzy potrafili narzucić swój styl gry i dyktować tempo gry na Kałuży.

Jest źle, ale bywało gorzej.
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 28.09.2014, 19:08
Szkoda Guzmicsa, mimo bardzo dobrego meczu został Jopem. Kariera w Wiśle skończona w debiucie.

Całośc tego wydarzenia niepojęta, nawet szkoda komentować każdego z osobna. Kompromitacja i nie ma się co oszukiwać.

Zgodnie z tradycją, powinniśmy pożegnać trenera, bo to jest sto razy bardziej kuriozalna wtopa niż za Maaskanta.I na własne życzenie Smudy.
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 28.09.2014, 19:08
Wielki szacun dla wszystkich, którzy winą za dzisiejszy wynik obarczyli Guzmicsa. Co za ludzie.
Ostatnio edytowane przez enzo : 10.01.2016 o godz. 02:06.
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 28.09.2014, 19:08
Patałachy. Agresja w ofensywie - fenomen. Z przodu biegali, jakby worki węgla na plecach nosili. Pewnie chłopaki ze Śląska przywieźli.

Moim zdaniem nie ma co winić Guzmicsa. Ten "mecz" można było rozstrzygnąć wcześniej, ale siła naszego ataku wręcz powalała.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 28.09.2014, 19:09
Nie oszukujmy się...
Przegrac ten mecz i to derby z zespolem grającym taka pilke jak zakonni to szok...
Wisła nie zrobila w tym meczu nic żeby go wygrac....

Banda frajerow i najemnikow nie mających pojęcia czym sa derby...
Odpowiedz cytując
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 28.09.2014, 19:09
Sędzia Raczkowski - jak zwykle wyniku nie wypaczy, ale myli się zawsze na korzyść tylko dla przeciwników.
3 niewątpliwe żółte kartki dla RYmaniaka Covillo Marciniaka plus ręka na 17 metrze i co ? I nic jak zwykle.....

Marciniak z Legią po prostu się pomylił, trudno, ale Raczkowski - powinien wrócić na poziom, który prezentuje - do IV LIgi Mazowieckiej - Mazur Karczew - Marymont Warszawa - takie mecze powinien sędziować
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 28.09.2014, 19:10
Za taktyke Smudzie nalezy sie pała. Cracovia nic nie grała to trzeba było rzucic wszystkie siły do ataku a nie grac zachowawczo. Pressing tylko tyle wymagam od pilkarzy a Oni nie wiedza co to jest, wstyd.
Odpowiedz cytując
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 28.09.2014, 19:11
Dajcie spokój Guzmicsowi, rożny to jeszcze nie bramka, błędy zostały popełnione gdzie indziej.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 28.09.2014, 19:11
Liżcie Smudzie dalej dupę. Wszak u niego sie podobno z.a.p.i.e.r.d.a.l.a. Kto widział zapierdalająca Wisłę i kiedy to było ? Pytanie konkursowe za 100 pkt. W Poznaniu odpoczywali gwizdorzy a dzisiaj mieli lekki rozruch na Jagiellonię. Wielki strateg z tego Smudy, który czyni cuda.

P.S. Tak na poważnie to trener, który przegrywa z takimi curvami nie jest godny trenować Wisły. Nie zasługuje na to !
Odpowiedz cytując
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 28.09.2014, 19:12
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się...
Banda frajerow i najemnikow nie mających pojęcia czym sa derby...
Jaka banda? Przecież ci piłkarze doskonale wiedzą, o co chodzi. Nie będę bawił się w wyliczanie. Bezsensowna decyzja o zmianie ustawienia akurat na ten mecz, bezradność Dudki i Urygi w kreowaniu sytuacji, pasywna gra Stilica oraz nieporadność Brożka (o Jankowskim i Boguskim nie ma co pisać) - my ten mecz własną głupotą przegraliśmy.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 28.09.2014, 19:14
speedfashion napisał(a):Wyświetl post
Jaka banda? Przecież ci piłkarze doskonale wiedzą, o co chodzi. Nie będę bawił się w wyliczanie. Bezsensowna decyzja o zmianie ustawienia akurat na ten mecz, bezradność Dudki i Urygi w kreowaniu sytuacji, pasywna gra Stilica oraz nieporadność Brożka (o Jankowskim i Boguskim nie ma co pisać) - my ten mecz własną głupotą przegraliśmy.
Oczywiście ja bardzo dobrze wiem ze to nie zakonni wygrali mecz tylko My ten mecz przegraliśmy...
I może tez najwyzsza pora żeby Franciszek przestal .......ic głupoty:"Guzmics to zawodnik który jak wejdzie to nie popelni głupiego bledu"
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 28.09.2014, 19:15
raindog napisał(a):Wyświetl post
Wiedziałem, że ta napinka tutaj źle się skończy, aczkolwiek porażki się nie spodziewałem. Buchalik dał d***.
Jasne. Weź zluzuj. Bramkarz to ostatnia instancja obrony, robił co mógł, ale strzał był z dosyć bliskiej odległości. Piłka dobrze skontrowana. Zawalił trochę nasz nowy nabytek pomimo bardzo dobrego meczu, ale jeszcze większą winę ponosi ten co nie pokrył przy rzucie rożnym.
PS. Kto to był?

Zbyt bojaźliwie, zbyt zachowawczo...
Odpowiedz cytując
Glazik
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 28.09.2014, 19:15
Truch przy zmianach , taktyka Wisly, gol w ostatniej minucie dla grajacej zenujaca pilke sracovi ... bialej goraczki dostalem podczas tego meczu. to jakis dramat .niech ten smuda wypierda...
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 28.09.2014, 19:17
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.

SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd!

Smuda od kilku miesięcy ośmiesza Wisłę (bardzo słaba runda wiosenna, teraz wcale nie lepiej w ostatnim czasie). Odpuszczony PP i co to dało? NIC!
Odpowiedz cytując
universe
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 28.09.2014, 19:17
Zauwazam, ze tak cudownie graja od kiedy niejaki Dudka oznajmil w wywiadzie, ze stanowia bardzo zgrana grupe, ze rozumieja sie bez slow a gra razem po prostu sprawia im frajde

no to jak jednemu sie nie chce to zadnemu..

tylko niektorzy maja chociaz na tyle wstydu, ze przynajmniej pozoruja gre..
May the road rise up to meet you. May the wind be always at your back. May the sun shine warm upon your face. May the rain fall soft upon your fields,
and until we meet again, may God hold you in the palm of his hand (Gaelic blessing)
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 28.09.2014, 19:18
w 7 dni Smuda przegral WZYSTKO !!!!!!
Odpowiedz cytując
ulTraS
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2013
Skąd: małopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 28.09.2014, 19:18
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.09.2014, 19:19
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Mam nadzieję, że to był ostatni mecz Smudy w Wiśle.

SMUDA WON Z WISŁY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To była jedna wielka kompromitacja, żenada i wstyd!
Kogo byś chciał? Maskaant,Kulawik czy Moskal też by ten mecz przegrali
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 28.09.2014, 19:20
Patologicznie grajaca Wisła przegrala z mega patologiczna zydowka w patologicznie slabym meczu...
Odpowiedz cytując
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.09.2014, 19:21
O, ciekawa teoria widzę. Jakaś podstawa stwierdzenia, że ci trenerzy też by dzisiaj przegrali?
Odpowiedz cytując
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 28.09.2014, 19:23
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.

Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie z uwagi na jego wiek to go miała i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.
Ostatnio edytowane przez kot : 28.09.2014 o godz. 23:08.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 28.09.2014, 19:24
Ani jednego plusa tego meczu tez nie znajdziemy:

-Brak checi
-brak zaangażowania
-truchtam jak mnie zmieniaja
-słabiutki Boguski,Stilic i większość tej bandy
-tragiczna zmiana Guerriera nic nie wnoszaca
-tragiczne ustawienie zespołu na ten mecz
-2 def . pomocnikow tragedia
-brak Smudy
itd... itp....
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 28.09.2014, 19:25
kot napisał(a):Wyświetl post
Ten tydzień był odpowiedzią dla Wisły, do jakiej destrukcji Cupiał doprowadził Wisłę.

Nawet trudno ujebać piłkarzyków za kompromitacje w 3 najważniejszych meczach rundy, gdyż zapewne usłyszelibyśmy od nich : jaka płaca taka praca czyli zero sił i wysiłku na boisku. W tych piłkarzy już nie uwierzę. Są dobrzy na utrzymanie Wisły w lidze ale nic więcej. Darmowymi piłkarzami, takimi jak wszyscy z Wisły z odzysku czy zaplecza plus ekipa z Ruchu czy Guzmics, kończą się marzenia o podium a nawet o wygranych w derbach. Wisła ma tylko Głowackiego, a właściwie to go miała, gdyż on już nie chce grać i poza nim ma tylko same odpady i pseudo piłkarzy. Niech nikt nie odważy się od teraz snuć jakiekolwiek plany o podium, zostawmy Cupiała ze Smudą sam na sam z tak niedorzecznymi planami, niech sobie udowadniają, jak to za darmo można dostać od Pasiastych po ryju.
Niestety masz rację.
Odpowiedz cytując
twardyNewAge
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 28.09.2014, 19:25
Jakie są te 3 najważniejsze mecze rundy? Legia, Cracovia i Lech w Pucharze Polski? Bo w Poznaniu wygraliśmy przecież, co już pisałem parę postów wyżej.
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 28.09.2014, 19:26
Już był jeden trener który przegrał "tylko mecz" w kauflandzie. Nie widzę innej opcji niż powtórka z historii.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:31.