The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: DERBY ZAKOŃCZĄ SIĘ:
ZWYCIĘSTWEM WISŁY! 128 73,99%
PORAŻKĄ PASIASTYCH 45 26,01%
Głosujących: 173. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
WhiteDoctor
Senior Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 28.09.2014, 12:25
4karol4 napisał(a):Wyświetl post
aNouc

Praktyka pokazuje, że często piłkarze pasiastych potrafili walecznością nadrobić różnice poziomów między zespołami. Mało było derbów olanych przez naszych piłkarzy? Sosnowiec 2009, kompromitacja 3 lata temu na wyjeździe. Wtedy parchy spadły z ligi z bilansem 4 zwycięstw w 30 meczach. Ale na te 4 mecze jeden wygrali z nami. I też mieliśmy 3 razy lepszych piłkarzy, którzy 2 miesiące wcześniej otarli się o LM, ale wyszli na ten z determinacją mecz jakby to było spotkanie sparingowe. Bez gryzienia trawy nie wygrywa się takich spotkań, bez względu na poziom drużyny. Rzadko w derbach decydowały umiejętności, bo te zawsze były po naszej stronie. A mimo tego nie raz traciliśmy punkty w tych meczach. I tego boje się dzisiaj, bo większość naszych pomocników w obliczu takiej gry chowa się za plecami przeciwnika, nie pokazuje się do gry i odstawia nogę. Rok temu też niektórzy spodziewali się łatwego zwycięstwa, a był cudem dowieziony remis. Bo nasi piłkarze olali drugą połowę, albo nie udźwignęli presji. W takich meczach najbardziej brakuje mi Sobola...
myślę, że Burliga, Głowacki, Dudka, Uryga, Brożek, a nawet Stilić dobrze kumają o co chodzi w temacie i o motywację raczej możemy być spokojni

:// Boguski może też kuma ale to pół piłkarza...
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 28.09.2014, 12:57
Liczę, że Alan Uryga, jako prawdziwy Wiślak, rodem z Krakowa pokaże, że można zapierdalać, może reszta weźmie z niego przykład? Może i chłopak młody, ale gra nieźle, a w Wiśle już od dłuższego czasu (9 lat), liczę, że będzie grał ostro -nawet niech wyleci z boiska, ale jesli pokaże, że ma serce do walki to dla mnie będzie najważniejsze. Boję się o Semira, bo jak zobaczy raz czy dwa na początku meczu, co może mu zrobić Covilo (budlak, wzrost słuszny i agresywny) to może całkiem odejść w cień i przejść obok meczu, a tego nie można mu podarować. Wierzę, że jesli Głowa wystąpi to bramki nie stracimy, a ze zdobyciem (jeśli piłkarze okażą zaangażowanie) nie powinno być większych problemów.
Odpowiedz cytując
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 28.09.2014, 13:15
Każdy piłkarz który nie ma totalnie wy....ben na grę czuje co to są derby. Zresztą jak wyjdzie na stadion Cracovii i poczuję tę ,,atmosferę" od razu się nakręci. Czasem można być za bardzo w gazie i tego obawiam się w stosunku do Urygi i Burligi
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#34
Stary 28.09.2014, 14:21
nie zdziwie sie jak Uryga siądzie na ławce kosztem Dudki w pomocy
Jazda z ku***** Wisełko!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 28.09.2014, 14:50
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie zdziwie sie jak Uryga siądzie na ławce kosztem Dudki w pomocy
Jazda z ku***** Wisełko!
Garguła siadzie a zagra Uryga z Dudka..tak cos czuje....
Odpowiedz cytując
daniello1987
Senior Member
 
Od: 05.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 28.09.2014, 15:51
Moje przewidywania co do składu sie sprawdziły.dwohc defensywnych pomocników. teraz tylko zmiesc ich z powierzchni ziemi! do boju!
Odpowiedz cytując
Robek
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: STOŁECZNE MIASTO KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 28.09.2014, 16:07
Jak dla mnie to może grać nawet Kominek ii inne wynalazki byleby tylko wygrali
Odpowiedz cytując
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 28.09.2014, 16:26
Też u was takie ciśnienie na derby? od rana nie mogę znaleźć miejsca sobie i się nie mogę doczekać ajj to już za 40 minut
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując
johny96
Senior Member
 
 
Od: 12.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39
Stary 28.09.2014, 16:39
Kominek i WISLAWZE na defensywnych pomocników!
Tylko jeden klub !
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 28.09.2014, 17:46
po 45 minutach niestety to derby kibicowskie- bo ogladac sie tego nie da ,beznadziejna Wisla gra z 1 ligowa cRACOVIA . na trybunach mega lipa ...sory- wasze roczniki nie maja pojecia czym sa derby, zawodnicy tym bardziej ...wstyd a trybunach ..zenada na boisku
Odpowiedz cytując
8samuraj
Member
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 28.09.2014, 18:27
Tzw. oprawa
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...ecia,id,t.html
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 28.09.2014, 18:51
JESTESMY FRAJERAMI, nic wiecej nie dodam
Odpowiedz cytując
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.09.2014, 18:51
Ale siara...
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#44
Stary 28.09.2014, 18:53
Sędzia z warszawy
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 28.09.2014, 18:53
Trzeba być mega frajerami żeby przegrać z takim zespolem....

Podziekowac należy tez Smudzie za swietne ustawienie zespołu...
2 def. pomocnikow i bardzo slaby Stilic i już brak rozegrania.
Boguski którego przez caly okres gry nie był w ogole na prawym skrzydle....

Zenada jak skursywsyn...
Ostatnio edytowane przez 63.5 Kg : 28.09.2014 o godz. 18:56.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 28.09.2014, 18:54
....a,gdyby Guzmics głupio nie sprokurował tego rzutu rożnego..
Odpowiedz cytując
Arleton
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 28.09.2014, 18:55
I co p Smuda? Odpuściłeś puchar i wszystko się zemściło. Wstyd i hańba, a Boguski czy Guerier powinni zostać już dawno wyjebani
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.09.2014, 18:55
mocne k.rwa 8 dni.
a dziś to w ogóle kompromitacja.
co ten Gumiś zrobił!!
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 28.09.2014, 18:56
Ja czegoś nie rozumiem.

Z Legią gramy na 1 defensywnego pomocnika.
Z koleżanką gramy na 2 defensywnych pomocników.

Sami prosiliśmy się o mecz walki i go dostaliśmy zamiast grać w piłkę. My nie mamy piłkarzy pod taką grę i ten mecz tylko to potwierdził, trzymanie dwóch DP przez cały mecz było kretynizmem. Lepiej czujemy się w ofensywnej grze z piłką przy nodze to powinniśmy tak grać, a nie tak jak dziś, że Stilić jest podwojony i nasz środek pola w ofensywnie nie istnieje.

A Guzmicsa nie ma co winić, bo był naszym najjaśniejszym punktem w tym meczu.
Szczyt frajerstwa, zarówno Smudy jak i piłkarzy.

Ja pier.dolę.
Odpowiedz cytując
zbigniew_ramirez
Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kwidzyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.09.2014, 18:56
Dno. Za to, co dzisiaj "pokazali", powinni zapie**alać na piechotę do Myślenic.
Kurde faja!
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 28.09.2014, 18:57
Guzmics(za tą ostatnią akcje),Boguski i Guerrier tragedia. Brożek dzisiaj mega beznadziejnie. Stępiński jak wszedł pokazał o wiele więcej ambicji i umiejtności.
Odpowiedz cytując
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 28.09.2014, 18:57
3 prestiżowe mecze i 3 oklepy, zero strzelonych bramek, odpuszczony mecz PP ze wzgledu na derby. Na boisku wogole nie bylo widac ze pasiaki graly w tygodniu mecz a nasze gwiazdy odpoczywaly...
Panowie pilkarze i trenerzy w jaki sposob zmazecie ta plame?
Odpowiedz cytując
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 28.09.2014, 18:58
No to pora zacząć derby by night
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 28.09.2014, 18:58
Guzmics jednym błędem przekreślił cały dobry mecz jaki rozegrał...
Odpowiedz cytując
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.09.2014, 18:59
no i co napinacze wstd jak h.j ...przegrac z takimi cieniasami !!!!!!... macie teraz odpowiedz dlaczego 3 najwzaniejsze mecze roku skonczylu sie 0-6 ..... mam nadzieje ze Puchary Europejskie i inne tego typu marzenia sie skonczyly .... jesli Smuda sie nie zwolni sam to nie mam pytan ...
Odpowiedz cytując
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.09.2014, 19:00
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
....a,gdyby Guzmics głupio nie sprokurował tego rzutu rożnego..
Niestety brak ogrania wyszedł w najmniej oczekiwanym momencie, do tej pory był najlepszy na boisku...

Gdzie sens i logika?! Na (7) jeden defensywny pomocnik, choć wiadomo jaką mają siłę w ofensywie, a z żydami Dudka i Uryga, jakby było się czego bać. Paradoksalnie brakowało dziś Garguły, który mógłby odciążyć trochę Semira. Jak można eksperymentować z ustawieniem w takim meczu?

Druga połowa to wstyd, żenada, hańba, frajerstwo...
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.09.2014, 19:00
Guzmics nie zagrał źle, popełnił 2 błędy, jeden w I połowie, drugi kluczowy dla wyniku, ale nie ma go co obwiniać, bo Covilo nikt nie krył, więc to była żenada. Boguski zagrał ....a dramatycznie słabo, Jankowski w II połowie dramat, Stilicowi niech ktoś kupi jakiegoś energetyka, bo dziś był najwolniejszym graczem na boisku, wiecznie spóźniony, nic nie zagrał. Brożek albo znów gra na blokadzie albo się szybko starzeje, bo gorzej od niego dziś tylko Semir. Reszte oceniać będę na chłodno, bo na razie w....iam się tylko...
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#58
Stary 28.09.2014, 19:00
I kto prorokował 3-0 dla nas?... Może wreszcie niektórzy pójdą po rozum do głowy.

Taka jest piłka Guzmic był dzisiaj najlepszy w naszej drużynie, a sprokurował rożnego po którym padła bramka. Graliśmy słabo, ale te kur.wy tak samo. 0-0 to byłby sprawiedliwy rezultat. Sprawdziły się moje obawy, druga linia kompletnie nie podjęła walki. Dlatego tak to wyglądało. Piłkarzom zabrakło ambicji i zrozumienia czym są derby. Który to już raz..

Mimo wszystko: kocham Cie Wisełko za zawsze!
Odpowiedz cytując
przemonik
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59
Stary 28.09.2014, 19:00
Skończcie pierd.lić.. Guzmics był najlepszym zawodnikiem Wisły dziś, bez wątpienia. To, że akurat jego jedyny kiks został wykorzystany, miał niefarta. Dziwne, że nikt nie przyczepi się do Brożka? Gdzie on jest drugi mecz z kolei? Ile razy dotknął piłkę? Ile razy coś z nią zrobił pożytecznego? Stępiński wszedł na 15 minut i potrafił sobie wypracować jedną sytuację. Poza tym Jankowski to jest porażka, Boguski przy nim to profesor..
Odpowiedz cytując
twardyNewAge
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 28.09.2014, 19:02
Macie swoje ....a lekkie 3-0, Boguski tak szybko schodził z boiska w końcówce meczu przy stanie 0-0, że sobie prawie nóg nie połamał. Grali na remis to mają - wielkiego chuja.
@AntyMod co Ty .......isz, z Lechem wygraliśmy w Poznaniu 3-2, zapomniałeś już?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:02.