The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się pojedynek pomiędzy Wisłą a Legią?
Zwcycięstwem Białej Gwiazdy! 113 88,28%
Remisem! 7 5,47%
Zwycięstwem gości. 8 6,25%
Głosujących: 128. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.09.2014, 17:14
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Legia - Wisła 5:0
Wisła - Legia 0:3

Bądź mężczyzna,porażki trzeba przyjmować na klatę
Skoro tacy są najlepsi w galaktyce, to czemu w co drugim meczu z nami muszą im sędziowie pomagać? Ile to meczy było, że rękami w polu karnym piłki zatrzymywali i kutasy nie dyktowali karnych? Dwa lata temu już zapomnieliście co było? Piłka na aucie pół metra gość nie widzi, ręka w polu karnym - nie widzi, ale za to spalonego Brożka widział pół roku temu w Warszawie jak pół buta był za linią spalonego kiedy wychodził sam na sam w 93 minucie - Tam widzieli, ale tutaj metrowego spalonego nie widzieli, a cwel z chorągiewką stał na równo z linią. Mecz był słabiutki na remis, pierwsza bramka rozwaliła mecz, potem wszystko się posypało. Szkoda, bo pierwsza połowa była ok i Legia sytuacji do tej bramki miała może jedną i nic wielkiego nie grali. Jak na nasze możliwości i sytuację kadrową, spokojnie 0:0 można było wyciągnąć, byłoby ok.

Dobrze, że oni są męscy jak gałowanie chcieli robić pod pokojem UEFA... banda bałwanów, myśleli, że im UEFA pójdzie na rękę, bo oni są Legiunia na lepszych prawach jak w Polsce i im się upiecze jak zawsze...
ale mam nerwa...
Ostatnio edytowane przez palikot : 22.09.2014 o godz. 17:27.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:32.