
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#1
|
|
Witam,
jak już wiecie a może i nie - Browary Tyskie nawiązały współpracę z TS Wisłą. Co za tym idzie zaproponowano nam mały zakład. Wiąże się to ze zbieraniem kapsli po piwach marki " Tyskie" - zarówno Książęce jak i Klasyczne. Im więcej uda się nam zebrać kapsli tym większe dofinansowanie dostanie TS Wisła jak i różne Wiślackie inicjatywy. W tym miejscu pozwolę sobie zacytować pewną znakomitą osobowość w Wiślackim świecie: Prezes Wisły napisał(a):
Wiślacy do dzieła! P.S Ruch Chorzów uzbierał 200 tys kapsli, przyjmujecie wyzywanie? Informujcie znajomych, przekazujcie info dalej! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#2
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#3
|
|
Ech szkoda, że Tyskie tak straciło poziom że nie jestem w stanie tego pić. No ale kilka piwek kupie, wyleje do zlewu a kapsle się wrzuci gdzie trzeba.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#4
|
|
Zbierac po rodzinach, smietnkach, na lawkach, ladowac kapsle do worka i kupowac ile wlezie butelkowe Tyskie
I WRZUCAC DO TEGO POJEMNIKA (restauracja " U Wislakow " ) ![]()
Ostatnio edytowane przez c. : 22.09.2014 o godz. 13:30.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)
Offline |
#5
|
|
Przed meczem z Jagą wrzucić będzie można, czy już po czasie? Bo w Kraku bywam rzadko, a piwo... jak sam nick wskazuje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#6
|
|
Kazdego dnia mozna, dzis, jutro, pojutrze.. mamy 2 tygodnie od meczu z Legia, pojemnik musi byc pelny.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#7
|
|
Tyskei Klasyczne jest OK, tak samo jak Książęce.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#8
|
|
^^ Jak napijesz się piwa z Czech czy jakiegoś regionalnego to już do żadnych koncernówek powrotu nie ma.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2011
Offline |
#9
|
|
200 tysięcy kapsli w 2 tygodnie ?
Frekwencja z meczu z Legią x 7 piwek i już jest ponad 200 tys! NIEMOŻLIWE ? Nie sądzę ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2005
Offline |
#10
|
|
|
Miodek
Od: 06.2004
Skąd: Dębniki
Offline |
#11
|
|
Dobrze, że i Książęce się liczy, bo Tyskiego się nie da pić :(
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|