Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Tyskie popijamy - TS WISŁĘ wspieramy! (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9349)

WISŁAZWE 22.09.2014 13:14

Tyskie popijamy - TS WISŁĘ wspieramy!
 
Witam,
jak już wiecie a może i nie - Browary Tyskie nawiązały współpracę z TS Wisłą. Co za tym idzie zaproponowano nam mały zakład. Wiąże się to ze zbieraniem kapsli po piwach marki " Tyskie" - zarówno Książęce jak i Klasyczne.
Im więcej uda się nam zebrać kapsli tym większe dofinansowanie dostanie TS Wisła jak i różne Wiślackie inicjatywy.


W tym miejscu pozwolę sobie zacytować pewną znakomitą osobowość w Wiślackim świecie:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Prezes Wisły
"Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle".

Każdy więc komu leży na sercu dobro TS Wisły powinien do tej akcji dołączyć. Kapsle można zostawiać w restauracji U Wiślaków, gdzie jest specjalny pojemnik do tego przeznaczony. Czas pierwszej zbiórki to dwa tygodnie!


Wiślacy do dzieła!

P.S Ruch Chorzów uzbierał 200 tys kapsli, przyjmujecie wyzywanie?
Informujcie znajomych, przekazujcie info dalej!

!!IRIVER!! 22.09.2014 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1377852)
P.S Ruch Chorzów uzbierał 200 tys kapsli, przyjmujecie wyzywanie?
Informujcie znajomych, przekazujcie info dalej!

200 tys. kapsli w 2 tygodnie?! Co te hanysy, nic innego nie robią tylko Tyskie piją? :D
Challenge accepted!

Viper 22.09.2014 13:23

Ech szkoda, że Tyskie tak straciło poziom że nie jestem w stanie tego pić. No ale kilka piwek kupie, wyleje do zlewu a kapsle się wrzuci gdzie trzeba. ;)

c. 22.09.2014 13:27

Zbierac po rodzinach, smietnkach, na lawkach, ladowac kapsle do worka i kupowac ile wlezie butelkowe Tyskie

I WRZUCAC DO TEGO POJEMNIKA (restauracja " U Wislakow " )

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...2bce06bb6de94c

PiVoSH92 22.09.2014 13:31

Przed meczem z Jagą wrzucić będzie można, czy już po czasie? Bo w Kraku bywam rzadko, a piwo... jak sam nick wskazuje :D

c. 22.09.2014 14:36

Kazdego dnia mozna, dzis, jutro, pojutrze.. mamy 2 tygodnie od meczu z Legia, pojemnik musi byc pelny.

domin_czyzyny 22.09.2014 16:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Viper (Post 1377856)
Ech szkoda, że Tyskie tak straciło poziom że nie jestem w stanie tego pić. No ale kilka piwek kupie, wyleje do zlewu a kapsle się wrzuci gdzie trzeba. ;)

Tyskei Klasyczne jest OK, tak samo jak Książęce.

Viper 22.09.2014 18:38

^^ Jak napijesz się piwa z Czech czy jakiegoś regionalnego to już do żadnych koncernówek powrotu nie ma.

gaudi10 22.09.2014 18:44

200 tysięcy kapsli w 2 tygodnie ?
Frekwencja z meczu z Legią x 7 piwek i już jest ponad 200 tys!
NIEMOŻLIWE ? Nie sądzę !

c. 22.09.2014 21:02

https://www.facebook.com/SKWK1906/ph...126546/?type=1

Prezydentowa 23.09.2014 19:52

Dobrze, że i Książęce się liczy, bo Tyskiego się nie da pić :(


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl