Siemion napisał(a):

|
Żemło nigdy w życiu na bok obrony. Bednarz (ślepo) widział go na lewej stronie. Piotrek to nominalny środkowy obrońca, zresztą wystarczy popatrzeć na warunki fizyczne. Ostatni sezon w CLJ był podporą defensywy.
|
Jak już to Żemło grał głównie w Wiśle II Kraków, w CLJ grał tylko w finałach czyli w 5 meczach.
To że Żemło jest rasowym środkowym obrońcą to większość wie, poza tamtym kolegą, dodam też od siebie, że Smuda w sparingach próbował Żemło na defensywnym pomocniku i kto wie, czy nie tam miałby większą szansę na grę. Lech na tej pozycji też ma przyszłość, ale on musi się ograć w niższej lidze... a Żemło fizycznie jest już gotowy do gry na tym poziomie.