The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 14.09.2014, 16:57. Kalendarz kibica WISŁY KRAKÓW - Wrzesień 2014
Witam. Nie dostałem stosownej wskazówki od nikogo, w którym miejscu założyć ten temat, a więc tworzę go tu. Jeżeli to nie jego miejsce, prosiłbym o przeniesienie.

Chciałbym zaprezentować Wam, drodzy kibice, kalendarz kibica Wisły Kraków na miesiąc wrzesień. Zachęcam do oceniania, chętnie poznam Wasze sugestie i uwagi.

Odpowiedz cytując
wiernyNH1906
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 14.09.2014, 17:41
jeżeli robisz cos takiego to fajnie by bylo jakby znajdowaly tam tez sie daty meczów CLJ, drugiego zespołu, koszykówki, futsalu itp. A nie tylko mecze pierwszej drużyny, pozdro
Odpowiedz cytując
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 14.09.2014, 17:43
1. Czemu nie logo TS ale SSA?
2. Czy to jakiś oficjalny projekt kalendarza?
3. Docelowo to ma być papier czy apka?
4. Czy to ma być sprzedawane a jeśli tak czy uzgodnione z "odpowiednimi" osobami?
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.09.2014, 17:57
wiernyNH1906 napisał(a):Wyświetl post
jeżeli robisz cos takiego to fajnie by bylo jakby znajdowaly tam tez sie daty meczów CLJ, drugiego zespołu, koszykówki, futsalu itp. A nie tylko mecze pierwszej drużyny, pozdro
Interesuje mnie tylko Wisła piłkarska, toteż nie znam się na pozostałych dyscyplinach. A nad CLJ się zastanowię.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
1. Czemu nie logo TS ale SSA?
Gdyż skupiam się tylko na sekcji piłkarskiej klubu, a dokładniej - tylko na pierwszej drużynie, a więc obłożyłem ją logiem SSA, ażeby to trzymało się kupy.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
2. Czy to jakiś oficjalny projekt kalendarza?
Nie, to mój własny projekt.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
3. Docelowo to ma być papier czy apka?
To ma być dla oka. Robiłem rozmiarowo pod standardowe pulpity. Możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie, Twoja sprawa.

Kocur napisał(a):Wyświetl post
4. Czy to ma być sprzedawane a jeśli tak czy uzgodnione z "odpowiednimi" osobami?
Nie i nie.
Odpowiedz cytując
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 14.09.2014, 19:26
Według mnie bardzo fajny pomysł. Widziałem już takie kalendarze na polskiej stronie jednego z włoskich klubów i cieszyły się dużą popularnością.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując
Kapcok7
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.09.2014, 20:11
Myślę że fajnym pomysłem by była aplikacja na telefon np. z funkcją przypominania o danych wydarzeniach.
„Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki”
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 14.09.2014, 20:25
Bardzo fajnie wykonane. Już jest u mnie na pulpicie
Apka byłaby wspaniałym pomysłem.
Pomysł jak dla mnie mimo wszystko genialny.
Można by się jeszcze pobawić z kolorystyką, ale jest całkiem fajnie.
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 14.09.2014, 20:55
Dziękuję za uznanie. Fajnie tworzyć coś ze świadomością, że komuś się to spodoba.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 14.09.2014, 21:20
Dla mnie bomba, dodaj mecz CLJ i Wisły II i jak dla mnie będzie kompletne.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 14.09.2014, 21:30
Dobra opcja. Fajnie gdyby to była aplikacja na smartfona lub tablet wraz z opcją sprawdzenia konkretnej godziny meczu + np. jakimiś informacjami, choćby zdawkowymi co i jak. Graficznie wygląda również dobrze.
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.09.2014, 23:50
Świetna rzecz Zamieniłbym tylko logo spółki na herb TS-u
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 15.09.2014, 13:59
Fajne wykonanie, ale popieram kolegę, który pisał o meczach innych sekcji. Szkoda, że to nie zostanie tam zawarte. Wtedy byłaby to świetna ściąga dla każdego Wiślaka
Odpowiedz cytując
KondZIk
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 15.09.2014, 14:09
Bardzo fajna sprawa
Gratuluje pomysłu i dobrej pracy.
Niektóre sugestie faktycznie bardzo dobre, chociaż ja osobiście zrobiłbym wersje z samą I drużyną (tak jak teraz) i druga wersja z pozostałymi naszymi drużynami (piłkarskimi). Wtedy każdy ma co chce.
A... ode mnie taka mała prośba również. O ile to się zmieści itd to proponowałbym jeszcze godzinę rozpoczęcią meczu, wtedy dla mnie ideał.
Pozdrawiam i dzięki
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 15.09.2014, 17:44
KondZIk napisał(a):Wyświetl post
O ile to się zmieści itd to proponowałbym jeszcze godzinę rozpoczęcią meczu, wtedy dla mnie ideał.
Bardzo fajna myśl, nie wiem jak mogłem na to nie wpaść. W kalendarzu na październik się znajdzie.
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 18.09.2014, 16:44
Zapraszam do ocenienia drugiej wersji Wiślackiego kalendarza!

Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 18.09.2014, 16:53
Teraz pytanie - co, gdyby były dwa mecze dziennie?
Odpowiedz cytując
wiernyNH1906
Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 18.09.2014, 16:55
Jeżeli chodzi o grafikę to pierwszy projekt lepszy
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 18.09.2014, 17:00
PiVoSH92 napisał(a):Wyświetl post
Teraz pytanie - co, gdyby były dwa mecze dziennie?
Niestety taka sytuacja ma miejsce już na powyższej grafice. Druga drużyna gra dwukrotnie w tym samym dniu, co pierwsza (bodajże w dniu meczu z Cracovią i Legią, ale mogę się mylić bo zapomniałem). Jako że nie miałem miejsca by upchnąć dwa, musiałem wpisać tylko pierwszą drużynę.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 18.09.2014, 18:42
Czyli pomysł z założenia do dupy. Poza tym, jak już wyżej npisano, graficznie pierwszy projekt lepszy.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 18.09.2014, 18:56
Graficznie pierwszy projekt lepszy, ale drugi też nie jest zły.
Ja bym zrobił to mimo wszystko w ciemniejszych odcieniach(może to przyzwyczajenie do ciemnych barw na pulpicie, ale gdy na tapecie mam projekt pierwszy to bardzo razi mnie w oczy czerwony pasek(startu lub zadań - jak zwał, tak zwał).
http://www.pah.org.pl/nasze-dzialania/8/pajacyk - Jedno kliknięcie może pomóc głodnym dzieciom

Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle''
~ Ludwik Miętta-Mikołajewicz
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 18.09.2014, 21:44
@PiVoSH92, na pierwszej grafice też miałbym problem z umieszczeniem dwóch wydarzeń w jednym dniu, niestety. Są jakieś ograniczenia.
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.09.2014, 09:56
Teraz sa wszystkie informacje jakie powinny być i herb TSu, a nie S.A.
Odpowiedz cytując
PiVoSH92
Senior Member
 
 
Od: 06.2014
Skąd: Podkarpacie (ciemna dupa Polski)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 19.09.2014, 13:23
Na pierwszej grafice wystarczy dodać dymek odchodzący od dymka i by były 2 wydarzenia w jednym dniu
Odpowiedz cytując
wolfu
Senior Member
 
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 20.09.2014, 08:31
Tak, o ile w przypadku pierwszego kalendarza to wykonalne, tak w drugim to dość ciężkie do wymyślenia. Na dole jest co prawda trochę miejsca, ale nie wiem jak miałoby to wyglądać.
Odpowiedz cytując
KondZIk
Junior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 30.09.2014, 18:38
Witam, a gdzie kalendarz na październik ?
Ja nadal na tapecie mam ten wrześniowy.
Pozdro
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:50.