Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Kalendarz kibica WISŁY KRAKÓW - Wrzesień 2014 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=9344)

wolfu 14.09.2014 16:57

Kalendarz kibica WISŁY KRAKÓW - Wrzesień 2014
 
Witam. Nie dostałem stosownej wskazówki od nikogo, w którym miejscu założyć ten temat, a więc tworzę go tu. Jeżeli to nie jego miejsce, prosiłbym o przeniesienie. ;)

Chciałbym zaprezentować Wam, drodzy kibice, kalendarz kibica Wisły Kraków na miesiąc wrzesień. Zachęcam do oceniania, chętnie poznam Wasze sugestie i uwagi.

http://iv.pl/images/20425818890584130436.png

wiernyNH1906 14.09.2014 17:41

jeżeli robisz cos takiego to fajnie by bylo jakby znajdowaly tam tez sie daty meczów CLJ, drugiego zespołu, koszykówki, futsalu itp. A nie tylko mecze pierwszej drużyny, pozdro :)

Kocur 14.09.2014 17:43

1. Czemu nie logo TS ale SSA?
2. Czy to jakiś oficjalny projekt kalendarza?
3. Docelowo to ma być papier czy apka?
4. Czy to ma być sprzedawane a jeśli tak czy uzgodnione z "odpowiednimi" osobami?

wolfu 14.09.2014 17:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiernyNH1906 (Post 1376803)
jeżeli robisz cos takiego to fajnie by bylo jakby znajdowaly tam tez sie daty meczów CLJ, drugiego zespołu, koszykówki, futsalu itp. A nie tylko mecze pierwszej drużyny, pozdro :)

Interesuje mnie tylko Wisła piłkarska, toteż nie znam się na pozostałych dyscyplinach. ;) A nad CLJ się zastanowię.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1376804)
1. Czemu nie logo TS ale SSA?

Gdyż skupiam się tylko na sekcji piłkarskiej klubu, a dokładniej - tylko na pierwszej drużynie, a więc obłożyłem ją logiem SSA, ażeby to trzymało się kupy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1376804)
2. Czy to jakiś oficjalny projekt kalendarza?

Nie, to mój własny projekt.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1376804)
3. Docelowo to ma być papier czy apka?

To ma być dla oka. Robiłem rozmiarowo pod standardowe pulpity. Możesz sobie wydrukować i powiesić na ścianie, Twoja sprawa.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1376804)
4. Czy to ma być sprzedawane a jeśli tak czy uzgodnione z "odpowiednimi" osobami?

Nie i nie.

Rustin 14.09.2014 19:26

Według mnie bardzo fajny pomysł. Widziałem już takie kalendarze na polskiej stronie jednego z włoskich klubów i cieszyły się dużą popularnością.

Kapcok7 14.09.2014 20:11

Myślę że fajnym pomysłem by była aplikacja na telefon np. z funkcją przypominania o danych wydarzeniach.

huberix 14.09.2014 20:25

Bardzo fajnie wykonane. Już jest u mnie na pulpicie :)
Apka byłaby wspaniałym pomysłem.
Pomysł jak dla mnie mimo wszystko genialny.
Można by się jeszcze pobawić z kolorystyką, ale jest całkiem fajnie.

wolfu 14.09.2014 20:55

Dziękuję za uznanie. Fajnie tworzyć coś ze świadomością, że komuś się to spodoba. ;)

PiVoSH92 14.09.2014 21:20

Dla mnie bomba, dodaj mecz CLJ i Wisły II i jak dla mnie będzie kompletne.

!!IRIVER!! 14.09.2014 21:30

Dobra opcja. :-) Fajnie gdyby to była aplikacja na smartfona lub tablet wraz z opcją sprawdzenia konkretnej godziny meczu + np. jakimiś informacjami, choćby zdawkowymi co i jak. Graficznie wygląda również dobrze.

Kamson 14.09.2014 23:50

Świetna rzecz :) Zamieniłbym tylko logo spółki na herb TS-u :)

gypsy 15.09.2014 13:59

Fajne wykonanie, ale popieram kolegę, który pisał o meczach innych sekcji. Szkoda, że to nie zostanie tam zawarte. Wtedy byłaby to świetna ściąga dla każdego Wiślaka ;)

KondZIk 15.09.2014 14:09

Bardzo fajna sprawa :)
Gratuluje pomysłu i dobrej pracy.
Niektóre sugestie faktycznie bardzo dobre, chociaż ja osobiście zrobiłbym wersje z samą I drużyną (tak jak teraz) i druga wersja z pozostałymi naszymi drużynami (piłkarskimi). Wtedy każdy ma co chce.
A... ode mnie taka mała prośba również. O ile to się zmieści itd to proponowałbym jeszcze godzinę rozpoczęcią meczu, wtedy dla mnie ideał.
Pozdrawiam i dzięki :)

wolfu 15.09.2014 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KondZIk (Post 1376869)
O ile to się zmieści itd to proponowałbym jeszcze godzinę rozpoczęcią meczu, wtedy dla mnie ideał.

Bardzo fajna myśl, nie wiem jak mogłem na to nie wpaść. W kalendarzu na październik się znajdzie. ;)

wolfu 18.09.2014 16:44

Zapraszam do ocenienia drugiej wersji Wiślackiego kalendarza!

http://iv.pl/images/32236391291119597735.png

PiVoSH92 18.09.2014 16:53

Teraz pytanie - co, gdyby były dwa mecze dziennie?

wiernyNH1906 18.09.2014 16:55

Jeżeli chodzi o grafikę to pierwszy projekt lepszy

wolfu 18.09.2014 17:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PiVoSH92 (Post 1377374)
Teraz pytanie - co, gdyby były dwa mecze dziennie?

Niestety taka sytuacja ma miejsce już na powyższej grafice. Druga drużyna gra dwukrotnie w tym samym dniu, co pierwsza (bodajże w dniu meczu z Cracovią i Legią, ale mogę się mylić bo zapomniałem). Jako że nie miałem miejsca by upchnąć dwa, musiałem wpisać tylko pierwszą drużynę.

PiVoSH92 18.09.2014 18:42

Czyli pomysł z założenia do dupy. Poza tym, jak już wyżej npisano, graficznie pierwszy projekt lepszy.

huberix 18.09.2014 18:56

Graficznie pierwszy projekt lepszy, ale drugi też nie jest zły.
Ja bym zrobił to mimo wszystko w ciemniejszych odcieniach(może to przyzwyczajenie do ciemnych barw na pulpicie, ale gdy na tapecie mam projekt pierwszy to bardzo razi mnie w oczy czerwony pasek(startu lub zadań - jak zwał, tak zwał).

wolfu 18.09.2014 21:44

@PiVoSH92, na pierwszej grafice też miałbym problem z umieszczeniem dwóch wydarzeń w jednym dniu, niestety. Są jakieś ograniczenia.

domin_czyzyny 19.09.2014 09:56

Teraz sa wszystkie informacje jakie powinny być i herb TSu, a nie S.A.

PiVoSH92 19.09.2014 13:23

Na pierwszej grafice wystarczy dodać dymek odchodzący od dymka i by były 2 wydarzenia w jednym dniu :P

wolfu 20.09.2014 08:31

Tak, o ile w przypadku pierwszego kalendarza to wykonalne, tak w drugim to dość ciężkie do wymyślenia. Na dole jest co prawda trochę miejsca, ale nie wiem jak miałoby to wyglądać.

KondZIk 30.09.2014 18:38

Witam, a gdzie kalendarz na październik :D ?
Ja nadal na tapecie mam ten wrześniowy.
Pozdro ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:50.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl