
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Które miejsce przewidujesz na koniec sezonu? | |||
| 1-3 |
|
35 | 20,71% |
| 4-8 |
|
99 | 58,58% |
| 9-12 |
|
27 | 15,98% |
| 13-16 |
|
8 | 4,73% |
| Głosujących: 169. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#18
|
|
Nie zostaną zajechani. Nie mają kiedy. Ledwo zaczeli przygotowania, a za 2 tygodnie już liga. Smuda dobrze wie że przygotowania ma bardzo krótkie.
Moim zdaniem przystępujemy ze stanem kadrowym mocniejszym niż w tym samym okresie sezonu 13/14. A czy powtórzymy taką jesień jak rok temu? Wątpię. Miejsce 5-6 będzie całkiem dobre. Zimą może z finansami będzie u nas lepiej, niemniej jednak i tak runda wiosenna ( mistrzowska) rozstrzygnie o końcowym miejscu. A co do miejsca na koniec sezonu. Prorokuję miejsce 4 i zapewniony start w pucharach w sezonie 15/16. |
|
|

|
||||||
|
|