The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 02.06.2014, 18:35
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jako trener odpowiada za wyniki...
to w takim razie zgodnie z wiślacką tradycją powinno się go zaraz zwolnić,a piłkarzy pogłaskać
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 02.06.2014, 19:43
Babba napisał(a):Wyświetl post
to w takim razie zgodnie z wiślacką tradycją powinno się go zaraz zwolnić,a piłkarzy pogłaskać
Kolego tutaj jest wszystko do rozje..... poczawszy do prezesa konczac na kopaczach...
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 03.06.2014, 06:40
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post

Czyli za runde jesienną mamy dziękować Bogu,ale za wiosne obwiniamy już tylko Smude?
Haha, no to jest cała kwintesencja myślenia co niektórych.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 05.06.2014, 12:09
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, ze 3 miejsce tez było poza naszym zasięgiem ? Ruch, który ze swoim "magicznym" składem potrafił wystartować nam zza pleców i przegonić na luzie, ukazał co można zrobić gdy ma się dobrego trenera.

Tym emerytem to niby jest Paweł Brożek ? Ten co strzelił w tym sezonie 17 bramek, bez których wielki trener Smuda byłby w głębokiej , czarnej d..e, a Wisła kopałaby się po czołach z Widzewem czy Zagłębiem w grupie spadkowej. Smuda powinien do Częstochowy na kolanach pójść, że Paweł zdecydował się na grę w Wiśle w tym sezonie. Bo gdyby nie to siedziałby każdy mecz z głupią miną na ławce jak w Poznaniu.
W drugiej kolejności powinien podziękować Donaldowi, że rozruszał skrzydło i tyle bramek tez strzelił. Jego tez dostał.Zaliczysz go do emerytów ? No, Głowacki emerytem jest ? Ale jak widać ci emeryci w naszej lidze jeszcze sporo potrafią. Dostał tez w trakcie rundy Stilica i Dudkę, nie wspominam już o Stiepanovicu. Faktycznie jednym słowem Smuda nie miał kim grac biedaczysko. Nie to co Ruch czy Lechia. Nie wspominajac już o Widzewie, Zagłębiu, PBB, Górniku, Cracovii, tam to składy pełne znakomitych kopaczy były.

A jego poprzednik, to mógł tylko pomarzyć o takim składzie jaki miał teraz Smuda. Kulawik dysponował przez całą rundę bramkostrzelnym (1 bramka w sezonie) nie emerytem Sikorskim.
A moze Brozek pryszedl tu wlasnie dlatego, ze trenerem jest Smuda, a nie Kulawik ? Bo widzial, ze to ma sens, ze przy tym trenerze moze sie odbudowac. Podobnie jak Stilic czy Dudka. Wiekszosc pilkarzy jakos tak sie dziwnie sklada chwali sobie metody treningowe tego trenera. Smuda wzial Brozka na euro gdy ten praktycznie nie gral w klubie wiec Brozek sie teraz odwdziecza i kwita - nikt nikomu dziekowac nie musi.
A Donalda to kto przestawil na skrzydlo jak nie SMuda ? Przeciez przychodzil tutaj jako obronca.
A Glowackiego to kto przygotowywal, ze zagral sezon zycia ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 03.06.2014, 11:47
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Jako trener odpowiada za wyniki...
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
Odpowiedz cytując
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.06.2014, 12:07
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie i miał kim grać w zastępstwie za kontuzjowanych/wykartkowanych zawodników?

Smuda Czekaja i Nalepy grać nie nauczy.
Trudno taki ma zespol i to on swoim nazwiskiem go firmuje.
Jak się nie podobalo mogl podac się do dymisji ze 100 razy...a nie robic z siebie pajaca....
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 02.06.2014, 19:01
Babba napisał(a):Wyświetl post
A to franz hasał po murawie?
Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?

BTW
To ten sam kazus jak przegrana Polski z Hiszpanią 0-6 w meczu towarzyskim kiedy to sparciały prowadził kadrę. Cały świat (zwłaszcza średniacy) grali wtedy defensywnie z Hiszpanami ale nie My! Fantazja Smudy, brak realnej oceny zespołu i 0-6. Potem jak zwykle coś bredził że woli piłkarzy nauczyć gry.... i na Euro widzieliśmy efekty tych nauk.

Bednarz, Kapka, Smuda out!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 02.06.2014, 21:42
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?

BTW
To ten sam kazus jak przegrana Polski z Hiszpanią 0-6 w meczu towarzyskim kiedy to sparciały prowadził kadrę. Cały świat (zwłaszcza średniacy) grali wtedy defensywnie z Hiszpanami ale nie My! Fantazja Smudy, brak realnej oceny zespołu i 0-6. Potem jak zwykle coś bredził że woli piłkarzy nauczyć gry.... i na Euro widzieliśmy efekty tych nauk.

Bednarz, Kapka, Smuda out!
Dokładnie tak. To jest dobitny przykład na to jakim trenerem jest Franciszek Smuda.

Zero pewności siebie, zero inteligencji.
Charyzmatyczny? Tylko wtedy gdy biegnie do mediów ze swoim "ozorem".
Gdy zaś drużynie nie idzie, zamiast na tablice z wynikiem lepiej popatrzyc na jego twarz. Na myśli mam Poznań gdzie jeszcze przed pierwszym gwizdkiem był wbity swój fotel a jego twarz przejawiala ból i rozpacz z położenia w jakim znalazla się w tym dniu jego drużyna.

Dziękować Bogu, że początek przyniósł tyle punktów.
Zdaniem prezesa milosciwie nam panującego Jacka Bednarza Smuda jest najlepszym transferem tego sezonu. Dla mnie osobiście najgorszym. Chociaż nie, wróć. Jest gorszy, przecież trener podpisał się pod transferem Burdenskiego.

Nie winie go za wszystko. Jednak gdy się patrzy na grę choćby Ruchu, czy słucha inteligentne wypowiedzi w studiu nc+ trenera Rumaka, tak sobie myślę, że Wisła mogła trafić zdecydowanie lepiej.
Ostatnio edytowane przez Mario Nh : 02.06.2014 o godz. 21:45.
Odpowiedz cytując
BiałaGwiazda
Senior Member
 
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 02.06.2014, 23:22
Co poniektórym się w dupach poprzewracało. Smuda głównym problemem Wisły? Przypomne że kasy u nas nie ma,zawodników sprowadzamy za darmo z czego do gry na poziomie ekstraklasy to ciężko złożyć całą 11-ke. Osiągamy 5 miejsce,po świetnej rundzie jesiennej i gorszej wiosennej,co chyba niektórym przesłoniło oczy i myślą że nasza drużyna ma jakiś niesamowity potencjał. Ten potencjał uwolnił na początku Smuda,potem niestety okazało się że z pustego to i Salomon nie naleje bo jak na obronie u nas musi grać Czekaj to nie wymagajmy cudów. Z gówna bata nie ukręcisz. Ci co wypominają Smudzie Burdeńskiego to niech będą konsekwetni i jednocześnie podziękują mu za Stilica.

Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
Dziękować Bogu, że początek przyniósł tyle punktów.
Czyli za runde jesienną mamy dziękować Bogu,ale za wiosne obwiniamy już tylko Smude?
Odpowiedz cytując
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 04.06.2014, 20:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Sparciały Smuda wybrał samobójczą taktykę na ten mecz - wiedząc że nie ma podstawowych obrońców postanowił grać otwarty futbol - zamiast bronic się całym zespołem. Żaden inny zespół nie dał tak dupy w meczu z Legią jak Wisła. Nawet te teoretycznie sporo słabsze. W erze Cupiała nigdy nie przegraliśmy tak wysoko z Legią i w ogóle z nikim!. Nawet Kulawik nie przegrał tak wysoko. Masz jeszcze jakieś "mądrości"?
Żeby bronić się całym zespołem to trzeba mieć do tego ogarniętych grajków. jakby to było proste to by każdy tak grał, a to jest sztuka,co pokazuje Mou w Chelsea.
Ostatnio edytowane przez Babba : 04.06.2014 o godz. 21:00.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2014, 22:35
Jedyną zaletą Smudy jest motywacja zawodników i braku miejsca dla ciot. Chodzi mi o to, że przy nim nie można płakać, że jest za ciężko. To jest niestety jego jedna, a raczej dwie zalety. Szkoda, że na te 2 zalety przypada 100 wad.
Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 02.06.2014, 22:58
Jak rozumiem przedmówców głównym problemem Wisły jest Smuda... Gdyby nie on to bylibyśmy mistrzami. Bo przecież nawet jak przez większą część sezonu byliśmy na 3 miejscu, a na wiosnę nawet na 2 to i tak dyżurni krytycy wylewali na niego pomyje. Więc skoro 2 miejsce to za mało, powinien być mistrz. Ciekaw jestem jaki trener wg Was zrobiłby dużo lepszy wynik? Bo wydaje mi się, że to czy nas będzie prowadził Smuda, czy ktoś inny nie ma większego znaczenia. Dla mnie zrobił dobry wynik, poskładał drużynę, skazywano nas na dól tabeli, a dopóki nie było plagi kontuzji byliśmy na podium. Trzeba się pogodzić z tym, że nie jesteśmy już piłkarską potęgą w Polsce.. Wróciły szare i nijakie sportowo lata sprzed ery TF. Im szybciej to zrozumiecie, tym mniej będzie płaczu na forum. Dostało mi się kilka razy na forum jak studziłem emocje jesienią. Ale jak ktoś się napalał na tytuł przed wiosną jak na rajską dziewice to nie ma pojęcia o piłce i jest sam sobie winien. Wyniki jesienią były ponad stan, bo omijały nas kontuzje i mimo, ze graliśmy kadrą 13-14 zawodników nie dało się tego odczuć. Na wiosnę zabrakło zmienników. Przy takiej kadrze nawet The Special One wiele nie pomoże..
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 02.06.2014, 23:12
Miało być MP! Znowu nas dyzma oszukał...

Lepszego treneiro i tak nie będzie przez najbliższe 2 lata... Na dzisiejszą Wisłę jest jak znalazł. Niech się pozmienia wszystko wokół trenera, a dopiero później rozmawiajmy o tym kto lepszy za Smude.

Poza tym odnoszę wrażenie, że "eksperci" szukający problemu Wisły głównie pod postacią trenera to Ci sami co trajkoczą na Burligę za jego poziom sportowy "bo tak się przyjęło" - nieważne, że gra już na poziomie dobrego obrońcy ekstraklasy i obok Głowackiego był najlepszym obrońcą naszego bloku defensywnego. Ale wiadomo internet posiada wielu ekspertów.

Osobiście z wyniku sportowego Wisły jestem zadowolony, po poszerzeniu składu o paru piłkarzy liczę w następnym sezonie na skuteczna walkę o 3 miejsce i prawo do gry w el. LE.


"Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak
Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 03.06.2014, 05:04
Z przebiegu sezonu spokojnie mogliśmy skończyć na pudle, ale niezrozumiale koszmarny okres marzec-maj pogrzebał nasze nadzieje. Przy czym jak dla mnie w klubie bronili się rękami i nogami przed trzecim miejscem. Nienormalna sytuacja niestety, ale u nas to częste.
Radosna działalność Franka na obozach przygotowawczych i cała otoczka pozasportowa nie wróżą niestety zbyt dobrze, ale może jakimś cudem nastąpi nieoczekiwany zwrot na dobrą drogę?
Ostatnio edytowane przez arti : 03.06.2014 o godz. 05:40.
Odpowiedz cytując
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 03.06.2014, 13:55
Ja napisze tylko tyle - a mielismy walczyc o utrzymanie
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 03.06.2014, 14:12
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ja napisze tylko tyle - a mielismy walczyc o utrzymanie
Na tej samej zasadzie co mieliśmy być 2 Irlandią
Odpowiedz cytując
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.06.2014, 21:27


Tak mniej więcej można podsumować sezon 2013/14
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 03.06.2014, 21:48
Cytat:
Primo ktoś gdzieś napisał, po .... Ruchowi te puchary?
" Jak nie ma pucharów to nikt nie pisze "po .... Ruchowi te puchary" Czytaj ze zrozumieniem.

Pisałem, o tym, że u nas nawet 2 miejsce było uznawane za porażkę. Wyżej można być tylko na 1, a więc trzeba by porównać nasz skład o Legii. A tego nawet nie chcę robić..
Odpowiedz cytując
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 03.06.2014, 22:07
Jest taka piosenka Kultu, nazywa się "Amnezja" (czy jakoś tak) (żart). Były kiedyś przecież piękne Probierzowo-Kulawikowe dni, gdzie obijaliśmy się o dno aż huczało. "Franz" jakim by ekspertem nie był, to sprawił, że w tym sezonie powąchaliśmy nawet lidera i to nie w pierwszej kolejce. Można gadać dowoli, ale prawda jest taka, że wielu chyba zależy na tym, żebyśmy obijali dno - nie będzie kibiców, drużyna będzie na dnie - po prostu świetlany czas dla Wisły. Smuda jak dla mnie jest wygranym tego sezonu, bo to nie tylko miejsce w tabeli grupy mistrzowskiej (nie spadkowej), ale i Stilić, ale i przede wszystkim Głowa, który nie wiem czy pamiętacie, po tym sezonie miał kończyć karierę. Kogo chcecie za Smudę? Na kogo nas stać? Nawet ten Kocian cały, niech powtórzy z Ruchem taki wynik dwukrotnie, wtedy mogę pomyśleć o nim jako o solidnym trenerze. U nas wszystko się nie zmienia, tylko mit potężnej Wisły mimo dwóch lewych sezonów zostaje cały czas w głowie.

Jesteśmy biedakami, powinniśmy być na miejscu Widzewa, ale jakoś pchamy ten wózek - i nie boję się tego powiedzieć, także dzięki Smudzie - mit o potędze mogliśmy w tym roku chociaż trochę podpielęgnować.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 04.06.2014, 07:58
eye63 napisał(a):Wyświetl post
Jest taka piosenka Kultu, nazywa się "Amnezja" (czy jakoś tak) (żart). Były kiedyś przecież piękne Probierzowo-Kulawikowe dni, gdzie obijaliśmy się o dno aż huczało.
Właśnie trzeba miec mocną amnezję, zeby zapomnieć o tym ,że obaj trenerzy grali bez napastnika. Chyba , ze z uporem maniaka będzisz nazywał nim 1-golowego Sikorskiego. Kim byłby Smuda dziś bez Pawła Brożka i jego 17 bramek ?

Cytat:
Nawet ten Kocian cały, niech powtórzy z Ruchem taki wynik dwukrotnie, wtedy mogę pomyśleć o nim jako o solidnym trenerze.
A to się Kocjan ucieszy, ze wtedy pomyslisz o nim jako o ...solidnym trenerze. Zobaczymy co Smuda wykręci w tym sezonie. Jak będzie lipa to znając smudziarzy winę tradycyjnie zwalą na piłkarzy, którym się np. grać nie chce, kartki, kontuzje (taka stara śpiewka). Bo Smuda przyznaje się tylko do wygranych meczów. Rundę wiosenną to kto zawalił ? Piłkarze, czy trawa była nierówno przycięta ?

Cytat:
Jesteśmy biedakami, powinniśmy być na miejscu Widzewa, ale jakoś pchamy ten wózek
Ruch (co najmniej od kilku sezonów) czy Górnik są za to krezusami. I oni tez jak widać pchaja wózek. W przypadku chorzowian znacznie lepiej niż my.

Podsumowując, skład jaki miał Smuda w tym sezonie predysponował go aby Wisła zajęła 3 miejsce. Niestety tradycyjne już u niego nieumiejętne przygotowanie zespołu do sezonu wiosennego zniweczyło cały jesienney dorobek. Zawodnicy na wiosne byli nie do poznania in minus. Facet nie ma pojęcia na czym polega przygotowanie zawodników od strony motorycznej. Hołduje starym prymitywnym technikom (sławetne rzyganie w tuje) treningowym. Po przygodzie ze Smudą wiele zespołów borykało sie w związku z tym z plagą kontuzji. Organizmy piłkarzy zostały wyeksploatowane maksymalnie.Mięśniowo tez nie wytrzymywali obciążeń. Co się tyczy taktyki, to gość nie ma zielonego pojęcia co to jest.
Odpowiedz cytując
panowie
Senior Member
 
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 04.06.2014, 08:45
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Ruch (co najmniej od kilku sezonów) czy Górnik są za to krezusami. I oni tez jak widać pchaja wózek. W przypadku chorzowian znacznie lepiej niż my.
Nie przesadzajmy z tym, że Ruch radzi sobie znacznie lepiej niż Wisła.

Przypominam, że w sezonie 2012/2013 Ruch zajął przedostatnie, 15 miejsce w Ekstraklasie. Wisła natomiast zajęła miejsce 7.
Gdyby Polonia Warszawa wtedy otrzymała licencję, Ruch grałby obecnie w lidze niżej.
A
T
A
K
Odpowiedz cytując
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 04.06.2014, 08:39
^^ Tak tak, wypadnięcie połowy składu przez kartki czy kontuzje przy braku ławki nie miało żadnego wpływu na wyniki.

Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 04.06.2014, 16:04
^^ Napisane bardzo ładnie i z sensem. Szczególnie ostatni akapit (''Obudźcie się kibice Wisły'') jest fantastyczny i powinien wiesieć i być wszędzie gdzie się da.
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 06.06.2014, 08:50
Ciekawe zestawienie , punktacja kanadyjska.
Brożek wygrywa w bezwzglednej liczbie (25) oraz w procentach udziału w bramkach Wisly (52 %), tyle samo co Stlic odkad przyszedl
http://www.sportowefakty.pl/pilka-no...ile-ekstraklas
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 06.06.2014, 13:40
Można się śmiać i kpić. Może i z tym Boguskim kolega przesadził, ale fakt faktem że skazywano nas na walkę o utrzymanie a dwa to wielu zawodników odnotowało progres formy pod okiem Smudy. Uratowanie przed spadkiem to też nie jest teza, ale fakt. Wystarczy wspomnieć:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...e-spadku/cvpsw
http://tylkopilka.pl/articles/czy-wi...-z-ekstraklasy
http://ekstraklasa.tv/legia-zdecydow...ly,357197.html ( gdzie odnotowano że pod względem przychodów jesteśmy na poziomie 15 miejscu w lidze)


Teraz już można powiedzieć że za Smudy rozwinął się Chrapek, Guerrier, Bunoza, Jovanovic (mam nadzieję że w końcu będzie mógł grać w piłkę). Reaktywował Gargułę, Głowackiego, Brożka, Stillicia ( a i przy okazji - dzięki komu zawdzięczamy jego grę w Wiśle).

Ilu takich można policzyć po okresie pracy, Probierza, Kulawika, a i nawet wcześniej Maaskanta? Każdy gdy odchodził z klubu zostawiał zawodników w katastrofalnej formie. A i żaden tak naprawdę nie stał się lepszym piłkarzem.

Jak większość przedmówców - też nie chciałem Smudy, ale na takie czasy jakie teraz mamy to najlepszy z możliwych wyborów.
Odpowiedz cytując
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 06.06.2014, 13:57
zobaczysz w jakiej formie będą zawodnicy jak smuda się pożegna. przypuszczam że w takiej, jak w każdym klubie z którego odchodził.
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:48.