
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#61
|
|
Misiek bardzo dobrze i w końciu z fartem - coś nowego
Nasza gra w defensywie - elektrycznie chociaż ciut lepiej niż w ostatich meczach wyjazdowych - coś nowego Nasza gra w ofensywie mimo dwóch bramek kiepska zbyt mało sytuacji stworzyliśmy , fajnie że Brożek zapakował 2/2 i to na wyjeździe - coś nowego 34 kolajka za nami zeszlo.pl narzeka na Wisłę po raz 32 - tutaj akurat po staremu. Stanowski po klęsce jego Barcelony w wysigu po jakies trofeum odreagowuje tradycyjnie na Wiśle A że jeszcze Burego udało się złapać u buka to bol czterech liter znacznie uśmierzony.![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#62
|
|
O naśladowanie odgłosów małp po tym jak Donald leżał faulowany bodaj.
Ale może jestem zbyt wymagający. Przecież to Polska, Śląsk, biedny Śląsk i jego biedota. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#63
|
|
Nie słyszałam tych odgłosów małp, natomiast takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki.
Czy to Polska, Kazachstan czy Stany powinno się to tępić i nie dawać na to przyzwolenia. "Pogratulować" rozumu tym małpującym. |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#64
|
|
Remisik na wyjeździe i podobnie wielki optymizm wlał się w serca jak po niedawnym 2:2 w Warszawie. A co było później ? wszyscy wiemy.
Juz widzę jak wygrywamy 2 mecze u siebie i remisujemy w Gdańsku. Otrzeźwiejcie w końcu. Najlepszym podsumowaniem tej rundy (wiosennej) jest fakt, ze Wisła zajmuje w niej przedostatnie miejsce w tabeli. I to chyba mówi wszystko o przygotowaniu zespołu na wiosnę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#65
|
|
|
Member
Od: 08.2013
Offline |
#66
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#67
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#68
|
taka sama jak na jesień? dobry jesteś -Jovanovic -Głowacki -Boguski trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#69
|
, osłabienie po h... . Głowacki ? A kiedy miał kontuzję ? Nie czasem w meczu z Podbeskidziem, które było w 6 kolejce meczów wiosenncyh. Już po porażkach u siebie z Ruchem, Zawiszą czy blamażami w Łodzi z najsłabszym Widzewem czy Zagłębiem Lubin ?Tłumaczenie beznadziejnego przygotowania zespołu do rundy wiosennej - kontuzjami jest więc śmieszne bo jak widać Głowacki w tamtych meczach grał ale jak widać niewiele mógł zrobić. Polecam mniejszego słuchania smudowego pier....nia, bo z prawdą nie ma to wiele do czynienia. Znalazł sobie teraz bajeczkę mającą przykryć fuszerkę, która odwala od poczatku rundy czyli przedostatnie miejsce w tabeli podczas wiosny. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#70
|
|
My w ataku pozycyjnym nie istnieliśmy w tym meczu. Teraz mamy dobry zespół na grę z kontry i tak należałoby grać nawet z naszymi sąsiadami w tabeli. Kontrola meczu to coś na co ewentualnie możemy sobie pozwolić z ligową depresją (a i to nie zawsze, jak pokazał nam choćby Widzew).
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#71
|
|
A to jednak Boguś to piłkarz? Bo za każdym razem gdy wychodził w podstawowym składzie to był lament, że gramy jednego mniej
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#72
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#73
|
|
jakim jest piłkarzem to każdy wie, to że był piłkarzem PODSTAWOWEJ JEDENASTKI to też KAŻDY widział
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|