The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 19.05.2014, 20:58
Misiek bardzo dobrze i w końciu z fartem - coś nowego
Nasza gra w defensywie - elektrycznie chociaż ciut lepiej niż w ostatich meczach wyjazdowych - coś nowego
Nasza gra w ofensywie mimo dwóch bramek kiepska zbyt mało sytuacji stworzyliśmy , fajnie że Brożek zapakował 2/2 i to na wyjeździe - coś nowego
34 kolajka za nami zeszlo.pl narzeka na Wisłę po raz 32 - tutaj akurat po staremu.
Stanowski po klęsce jego Barcelony w wysigu po jakies trofeum odreagowuje tradycyjnie na Wiśle A że jeszcze Burego udało się złapać u buka to bol czterech liter znacznie uśmierzony.
Odpowiedz cytując
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 19.05.2014, 20:59
O naśladowanie odgłosów małp po tym jak Donald leżał faulowany bodaj.
Ale może jestem zbyt wymagający. Przecież to Polska, Śląsk, biedny Śląsk i jego biedota.
Odpowiedz cytując
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 20.05.2014, 07:19
Nie słyszałam tych odgłosów małp, natomiast takie zachowanie jest poniżej wszelkiej krytyki.
Czy to Polska, Kazachstan czy Stany powinno się to tępić i nie dawać na to przyzwolenia. "Pogratulować" rozumu tym małpującym.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 20.05.2014, 07:25
Remisik na wyjeździe i podobnie wielki optymizm wlał się w serca jak po niedawnym 2:2 w Warszawie. A co było później ? wszyscy wiemy.
Juz widzę jak wygrywamy 2 mecze u siebie i remisujemy w Gdańsku. Otrzeźwiejcie w końcu. Najlepszym podsumowaniem tej rundy (wiosennej) jest fakt, ze Wisła zajmuje w niej przedostatnie miejsce w tabeli. I to chyba mówi wszystko o przygotowaniu zespołu na wiosnę.
Odpowiedz cytując
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 20.05.2014, 07:33
Mario Nh napisał(a):Wyświetl post
O naśladowanie odgłosów małp po tym jak Donald leżał faulowany bodaj.
Ale może jestem zbyt wymagający. Przecież to Polska, Śląsk, biedny Śląsk i jego biedota.
Słyszałem to i myślałem, że mnie szlag trafi. To są kur*y nie kibice.
Odpowiedz cytując
dominatorbj
Member
 
Od: 08.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 20.05.2014, 07:39
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Remisik na wyjeździe i podobnie wielki optymizm wlał się w serca jak po niedawnym 2:2 w Warszawie. A co było później ? wszyscy wiemy.
Juz widzę jak wygrywamy 2 mecze u siebie i remisujemy w Gdańsku. Otrzeźwiejcie w końcu. Najlepszym podsumowaniem tej rundy (wiosennej) jest fakt, ze Wisła zajmuje w niej przedostatnie miejsce w tabeli. I to chyba mówi wszystko o przygotowaniu zespołu na wiosnę.
Chyba jednakk bardziej swiadczy to o naszej kadrze, pseudo obroncach i ilosci kontuzji. W tej rundzie bodaj tylko Misiek byl zdrowy.
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 20.05.2014, 07:52
dominatorbj napisał(a):Wyświetl post
Chyba jednakk bardziej swiadczy to o naszej kadrze, pseudo obroncach i ilosci kontuzji. W tej rundzie bodaj tylko Misiek byl zdrowy.
Inne zespoły też mają takie same problemy. A kadra jest taka sama jak na jesieni.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 20.05.2014, 09:14
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Inne zespoły też mają takie same problemy. A kadra jest taka sama jak na jesieni.

taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski

trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa
Odpowiedz cytując
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 20.05.2014, 09:46
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski

trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa
Człowieku widziałes jakiś zespół w ekstraklasie, który nie miałby kilku kontuzjowanych graczy w czasie rundy ? He, he, he faktycznie ....Boguski - kluczowa broń Smudy , osłabienie po h... . Głowacki ? A kiedy miał kontuzję ? Nie czasem w meczu z Podbeskidziem, które było w 6 kolejce meczów wiosenncyh. Już po porażkach u siebie z Ruchem, Zawiszą czy blamażami w Łodzi z najsłabszym Widzewem czy Zagłębiem Lubin ?
Tłumaczenie beznadziejnego przygotowania zespołu do rundy wiosennej - kontuzjami jest więc śmieszne bo jak widać Głowacki w tamtych meczach grał ale jak widać niewiele mógł zrobić.
Polecam mniejszego słuchania smudowego pier....nia, bo z prawdą nie ma to wiele do czynienia. Znalazł sobie teraz bajeczkę mającą przykryć fuszerkę, która odwala od poczatku rundy czyli przedostatnie miejsce w tabeli podczas wiosny.
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 20.05.2014, 09:56
My w ataku pozycyjnym nie istnieliśmy w tym meczu. Teraz mamy dobry zespół na grę z kontry i tak należałoby grać nawet z naszymi sąsiadami w tabeli. Kontrola meczu to coś na co ewentualnie możemy sobie pozwolić z ligową depresją (a i to nie zawsze, jak pokazał nam choćby Widzew).
Odpowiedz cytując
JacobCFC
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 20.05.2014, 10:34
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
taka sama jak na jesień? dobry jesteś
-Jovanovic
-Głowacki
-Boguski

trzech zawodników którzy grali w każdym meczu na jesień. Przypominam, że to jest stan obecny, a 2-3 tyg temu lista była znacznie dłuższa
A to jednak Boguś to piłkarz? Bo za każdym razem gdy wychodził w podstawowym składzie to był lament, że gramy jednego mniej
Odpowiedz cytując
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 20.05.2014, 15:21
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
A to jednak Boguś to piłkarz? Bo za każdym razem gdy wychodził w podstawowym składzie to był lament, że gramy jednego mniej
Trzeba było dostosować fakty do teorii

Nie no, ale na powążnie, Boguski coś tam dawał drużynie. Na pewno więcej niż Guerrier w niektórych meczach.
Odpowiedz cytując
St Yabol
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 20.05.2014, 16:04
jakim jest piłkarzem to każdy wie, to że był piłkarzem PODSTAWOWEJ JEDENASTKI to też KAŻDY widział
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:11.