
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 05.2011
Offline |
#181
|
|
I pomyśleć, że taki Żyro do niedawna wydawał się mega drewniany. We wczorajszym meczu na tle piłkarzy Wisły wyglądał jak Lewandowski.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#182
|
|
Na tle pary zawodnikow bioracych udzial w meczu na pozycji stoperow(nie nazwe ich stoperami) kazdy by wygladam malo drewnianie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#183
|
|
Cholera tydzień temu wydawało mi się, że z numerem 33 u nas grał Sergio Ramos albo Pique, a dziś wyszło że jednak Czekaj. Nie wiem czego wymagacie pary: gościa który 1,5 roku nie grał w piłkę i drugiego wracającego po kontuzji, który zagrał pierwszy raz od miesiąca?
Czekaj przy Bunozie czy Głowackim wygląda naprawdę nieźle, ale gdy ma obok Uryge czy Nalepe ma prawo się gubić i czuc niepewnie. Po wejściu Brożka wyglądało to lepiej, ale kto by po meczu w Poznaniu wsadził go do pierwszego składu? Mógł Smuda wsadzić do środka obrony Dudkę a dać na lewą strone jakiegoś młodego...
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 10.05.2014 o godz. 11:55.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 04.2014
Offline |
#184
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#185
|
|
Nieuznany prawidłowo strzelony gol Gueriera na 1:1 (zagrywał do niego piłkarz Legii), co ustawiło cały mecz.
Któryś z ostatnich 3 goli Legi strzelony z małego spalonego. Komentatorzy w C+ na to "dopuszczalny margines błędu", "promowanie gry ofensywnej", "dobra decyzja arbitra" Skandal za skandalem ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Ł3
Offline |
#186
|
|
Rzeźniczak nie zagrywał do Gurriera, piłka odbiła się od niego. Spalony ewidentny. Szukaj dalej teorii spiskowych. "Spalony" Sagana to normalnie przekręt stulecia. Byś się nie ośmieszał.
![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: Newski Prospekt
Offline |
#187
|
. Rzeźniczak nie potrafi opanować piłki i zagrywa w stronę Guerriera. Nie był nastrzelony z bliskiej odległości, tłumaczenie głupie w mojej ocenie. Spalony Sagana i tak pewnie większy niż Brożka na Łazienkowskiej w poprzedniej rundzie.![]()
...And Justice For All
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#188
|
|
juz nie zwalajcie na sedziego , akurat prowadzil zawody fajnie, bez zbednego gwizdania kazdego : AŁA, i machania rekami ( zwlaszcza legionistow) , po prostu Legia rozpieprzyla w pyl najgorsza druzyne extraklasy od punktu pikarskiego po organizacyjny, wrecz mam beke z Legii ze wczoraj nie zapakowala przynajmniej z 8 sztuk , bo na 90 minut wybijanek, dlugich dzid do nikogo i ogolnej kompromitacji to 5 x na 90 minut to i tak malo ......nie zwalajmy winy na sedziego , popatrzymy na ta Wislacka tragedie ktora rozciaga sie od zawodnikow, po gre, pomysl, trenera, organizacje klubu - rzadzacych Nia dyletantow po wlasciciela klubu ....to jest obraz nedzy i rozpaczy, mysle ze przy takim scisku w gru[ie spadkowej to o utrzymanie trzeba by grac do konca ....chyba nawet gracze Legii wiedzieli ze graj z Zywym Trupem i zgliszczami dawnej potegi polskiej pilki ligowej ....to juz Koniec Jazdy Bialej Gwiazdy na dluzszy czas ( do kiedy nie zmieni sie jej wlasciciel)
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 10.05.2014 o godz. 13:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#189
|
|
Nie kompromitujcie sie.
Przegraliśmy bo byliśmy sześć razy słabsi, żadne teorie spiskowe tu nie pomogą. Wczoraj poznaliśmy różnicę pomiedzy klubem zarzązanym profesjonalnie przez poukładanego gościa i klubem zarządzanym przez amatorów. Tyle. ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#190
|
Nalepa-Unia Oświęcim Piotr Brożek-Polonia Białogon Uryga-Hurnik Kraków Chrapek-Victoria Jaworzno Szewczyk-Astra Spytkowice Paweł Brożek-Polonia Białogon Czekaj-wychowanek Ty tak na poważnie?
Ostatnio edytowane przez *KoTeK* : 10.05.2014 o godz. 14:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#191
|
|
według przepisów wychowankiem jest ten kto między 15. a 21. rokiem życia spędził w klubie trzy sezony jeśli się nie mylę.
![]()
Czesław Michniewicz : Wszyscy ci, którzy dziś bez opamiętania - łącznie z niektórymi zawodnikami Wisły - krytykują Petrescu, po pewnym czasie zrozumieją, że właśnie mieli okazję przez dziewięć miesięcy dotknąć prawdziwego zawodowstwa bez konieczności wyjazdu z kraju.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#192
|
|
Ale Brożek naciskał obrońcę i wymusił błąd... więc jego spalony
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#193
|
Dokladnie taka sytuacja jest uwzgledniona w przepisach http://www.fifa.com/mm/document/foot...%5fneutral.pdf strona 118 PDFa ![]()
Ostatnio edytowane przez bódyń : 10.05.2014 o godz. 16:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#194
|
|
przestancie sie juz kompromitowac tym spalonym ....gdyby, gdyby , ...a moze gdyby zaliczono bramke to legionisci by sie spieli i dali nam 7 sztuk i bylaby rzeznia, a tak to byl "tylko" wpie..do" l .... a tak powaznie to spalony byl., a nawet gdyby nie to w kazdym meczu sa takie sytuacjie
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#195
|
|
Wszyscy się skupili na Guerierze pomijając Brożka, który także jest w momencie podania za linią obrony i bierze czynny udział w akcji(tuż przed dotknięciem piłki prze Rzeźniczaka dochodzi między nimi do walki ciałem).
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#196
|
|
Po co sędziowie czekają z odgwizdaniem spalonego aż do momentu dotknięcia przez zawodnika piłki?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#197
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#198
|
|
Nie ma co gdybać... równie dobrze, gdyby Wisła miała pełną kadrę i nie musiała wystawiać amatorów w meczu... gdyby... wpierdziel zasłużony może ktoś oprzytomnieje dzięki temu.
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Guest
|
#199
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#200
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#201
|
![]() Imho : w meczu sędziowanie ok. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#202
|
|
Zapomnijmy o tym meczu tak jak zapomnieliśmy o 5:1 sprzed 9 lat, a Legia o 4:0 sprzed 4 lat. Wiadomo - ciężko na sercu, ale tak to już niestety w życiu bywa - nie zawsze jest kolorowo.
Od wielu lat kocham Wisłę i po takich meczach tylko się w tym przekonaniu utwierdzam. JJJBG!!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#203
|
|
|
Guest
|
#204
|
Nawiązałem do komentarzy mózgów z canalplus po w/w golu, które ktoś wyżej zacytował. @ Stelio Z Ruchem będzie remis, nie bądź defetystą..
Ostatnio edytowane przez arti : 10.05.2014 o godz. 19:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#205
|
Mecze z najmocniejszymi mamy za sobą. Teraz czekają nas spotkania z drużynami, które teoretycznie są w naszym zasięgu. Co oczywiście niczego nie przesądza, a świadczą o tym najlepiej nasze ostatnie mecze z dołem tabeli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#206
|
|
Szczerze? Zapomniałem o tych meczach dopóki o nich nie wspomniałeś. Mecz jak każdy pójdzie w zapomnienie po czasie, nie był to mecz nawet rangi finału PP, ot ligowy mecz.
![]() ![]() "Wszystko było zrobione rodzinnie, a rodziny nie powinno mieszać się z pracą zawodową" - Henryk Kasperczak |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2008
Offline |
#207
|
|
No tak rozumując IWAN nie był Wiślakiem , bo z Wandy....idze idze bajoku...
![]()
Niegdyś uważałem, że cokolwiek jest lepsze niż nic. Dziś wiem, że czasem nic bywa lepsze niż cokolwiek......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#208
|
|
Piłkarze Wisły zostali w tym meczu zgwałceni we wszystkie otwory. A po meczu sprawiali wrażenie, jakby liczyli, że po tych wszystkich numerkach piłkarzom Legii się spodobało i zadzwonią?
Smuda przy okazji jak zdarzy mu się wygrać to triumfuje, a jak przegrywa od razu ma gotową gadkę, że nie ma kim grać. OK, skład ma drewna i papy, ale po kiego grzyba taktyka na ten mecz była taka, że dwie pierwsze bramki dostaliśmy z kontry? Cały czas jak Legia atakowała było 2 na 2, w na 3 i był smród. To się musiało tak skończyć przy Nalepie i Czekaju. Z resztą w każdym elemencie byli lepsi: odcięli nam szybkie skrzydła, wygrał z nami fizycznie środek, zneutralizowali Brożka, a obrona obsrała sobie zbroję jeszcze przed meczem. Nawet za czasów przed Tele-Foniką (kto pamięta ten wie) była bieda, drużyna broniła się przed spadkiem, w każdym meczy męczyliśmy się o choćby punkt, ale jak przychodził mecz z Legią żaden trener nam nie .......ił że nie ma kim grać, a już na pewno nikt nie dostawał takich grupen-sex wiperd..ol. Patrzysz na to i znów po raz n-ty w tym sezonie Ci wstyd kto Cię reprezentuje. I co z tego, że byli w składzie kumaci goście, skoro są źle przygotowani fizycznie do rundy, albo taktycznie na ten mecz ustawieni, albo mentalnie zostali w domu, albo piłkarsko nadają się na Pinczowy i Buska-Zdroje. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|