<Crasch> napisał(a):

Przeczytałem trochę poradnika i mam kolejne pytanie bardzo ważne.
Jaki procent kondycji najlepiej dać zawodnikom?
Narazie dałem intensywność 100 % i kondycje 30%.
Ale wydaje mi się że jest to chyba zły wybór.
Kiedy ustawiam np. rozgrywanie to umiejętności podniosą się tylko pomocnikom czy także np. defensywa u obrońcy?
|
Zalezy czy masz większość starych czy mloych zawodnikow . Mlodym kondycja się utrzymuje na wyższym poziomie to im potrzeba mniejszy udział treningu kondycyjnego.