
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy wybierasz się w sobotę na R22? | |||
| Tak |
|
37 | 39,36% |
| Nie |
|
17 | 18,09% |
| Nie idę bo mam zakaz stadionowy! |
|
40 | 42,55% |
| Głosujących: 94. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#31
|
|
Kadra meczowa na spotkanie z Ruchem Chorzów:
BRAMKARZ: Gerard Bieszczad OBROŃCY: Gordan Bunoza Piotr Brożek Alan Uryga Dariusz Dudka Michał Nalepa Jakub Bartosz POMOCNICY: Semir Stilič Ostoja Stjepanovič Łukasz Garguła Michał Chrapek Emmanuel Sarki Donald Guerrier Fabian Burdenski Michał Szewczyk NAPASTNIK: Paweł Brożek W kadrze nie ma pauzujących za kartki Arkadiusza Głowackiego oraz Łukasza Burligi. Nie znalazło się również miejsce dla przeziębionego Michała Miśkiewicza oraz Daniela Klaricia. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2013
Offline |
#32
|
|
Wiadomo może dlaczego nie ma Klarica?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#33
|
|
Będę zaskoczony, jeżeli w tym meczu nie zaboli nas wąska kadra. Nastawiam się na pierwszą domową porażkę w sezonie.
![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#34
|
|
Decyzja do występu Miśkiewicza jeszcze nie zapadła. Być może dołączy do kadry.
![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#35
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#36
|
|
Będzie ciężko. Z drugiej strony Ruch to jednak nie jest Barcelona mimo swojej passy po zmianie trenera. W naszej śmiesznej lidze nie dziwi mnie już nic więc w zasadzie biorę pod uwagę każdy wynik. Fajnie by było wygrać oczywiście ale jak będzie w....... to w zasadzie też jakoś tam w pokrętny sposób dobrze bo może wielu ( w tym decyzyjni) już uwierzyło, ze jesteśmy zajebiści i mamy skład na LM.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#37
|
|
Właściwie rzecz rozbija się o jedną zmianę - Nalepa za Głowackiego. W minionej rundzie defensywa z Nalepą była dziurawa i trudno spodziewać się jakiegoś przeskoku jakościowego. Gdyby to jeszcze był mecz z jakimś Widzewem czy PBB albo gdyby Nalepa miał grać za Bunozę, to byłbym w miarę spokojny. Ale bez tego nasz środek obrony wygląda niepewnie. W dodatku zgranie w formacji z całą pewnością będzie słabsze.
Na plus można odnotować, że boki obrony wciąż wyglądają solidnie. Dudka zagrał naprawdę dobry mecz na Lechii, tylko utonął w morzu miezrii widowiska. Brożek od początku rundy trzyma wysoki poziom. Na nich trzeba liczyć. Myślę też, że Smuda może nastawić drużynę na więcej walki w drugiej linii, żeby wypychać akcje Ruchu do bocznych sektorów. Ale tak naprawdę najwięcej zależy od stanu zdrowia Garguły i Brożka. Jeżeli będą zdolni tylko do statystowania, albo w ogóle nie wyjdą na boisko, to może nam być bardzo trudno odciążać tyły, a wtedy masakra niemal w banku. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Offline |
#38
|
|
Panowie, nie można się ich tak bać. To tylko Ruch Chorzów. Mają za sobą 5 zwycięstw z rzędu, ale każde z nich jedną bramką. Czyli to nie jest tak, że dominują każdego rywala i wciskają mu kilka goli, ale każde zwycięstwo było wyszarpane, wywalczone. Jakbyśmy grali 1 składem to w ogóle bym się ich nie bał. Z tego co wyczytałem w gazecie to nie tylko Brożek, ale i Garguła są poobijani i nie w pełni sił. Miśkiewcz ma grypę, więc lepiej nie ryzykować jego zdrowia. Napisałbym żeby dać mu surowy czosnek, ale tutaj mogłoby to być źle zrozumiane
Poza tym trzeba go odizolować od reszty drużyny, bo jeszcze innych zarazi i będziemy mieli szpital. Podobno w Krakowie grypa szaleje na całego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#39
|
|
Ja się cieszę, że Głowacki akurat wykartkował się teraz bo na mecz z Legią jest niezbędny. Nalepa musi wejść i udowodnić, że jest wart zmiany i to jest najlepszy dla niego moment. Chłopak jest młody, grał cały sezon w Niecieczy i zbierał pochlebne recenzje. Liczę, że to jego taki naprawdę przejściowy sezon i przejdzie drabinkę jak Chrapek
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#40
|
![]() ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#41
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#42
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#43
|
|
Byłoby lepiej jakby Smuda przesunął Dudkę na środek obrony. To dla Darka pozycja doskonale znana (w przeciwieństwie do prawej obrony). Na prawej stronie poradziłby sobie Stjepanović, który jest bardziej ruchliwy.
Nalepa na ławie - to na razie najlepsze miejsce dla niego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#44
|
|
zobaczymy Nalepe w meczu to dopiero pozniej bedziemy pisac gdzie jego miejsce, chcemy młodych w skłądzie i jak dostaje jeden szanse to juz płacz ze sobie nie poradzi, kadra jaka jest kazdy wie i narazie mamy wyniki ponad stan, mnie osobiscie bardziej martwi brak bocznych pomocników bo tu jest spory problem
![]()
Urodziłem się z Białą Gwiazdą w sercu i z nią umrę
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#45
|
|
Teraz tylko czekam na czerwień Bieszczada w meczu, a co za tym idzie Gordana w bramce. Kabaret, nawet dla zachowania pozorów profesjonalizmu powinien drugi bramkarz być na ławce.
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
Ciężko wytypować wynik tego meczu. Może padnie remis.
Punkty potrzebne ale ja po beznadziejnym meczu na beznadziejnej murawie chce zobaczyć Wisłę która stwarza wreszcie jakieś 3-4 akcje po wymienieniu kilku podań. Ten poziom jest bardzo niski... |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Staszów
Offline |
#48
|
|
Jednak Misiek w bramce
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#49
|
|
Wybaczcie, zbyt dosłownie wziąłem sobie do serca słowa WISŁAZWE. Poza tym, na całe szczęście Miśkiewicz dzisiaj zagra.
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck
Offline |
#50
|
|
sum91 wislakrakow.com napisał(a):
Wisła - Ruch 0:1 p.s. należała się wygrana Ruchowi. Wisła grała piach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#51
|
|
Murawa świetna, gra podobna do tej zaprezentowanej w Gdańsku, czyli generalnie brak pomysłu i gra na aferę. Skrzydła nie istnieją na chwilę obecną.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#52
|
|
Beznadziejny występ, jeszcze gorszy niż w Gdańsku. W ofensywie chaos, niemoc, brak sił, bezradność, faule, brak techniki, brak szybkości, brak czucia piłki, złe ustawianie się, do dupy stałe fragmenty... no po prostu żenada. Samą mniej lub bardziej przyzwoitą grą w destrukcji nie da się zawsze fartem remisować 0:0. Dziś wygrała drużyna lepsza praktycznie w każdym aspekcie a w poprzednim sezonie sportowo spadła z ligi.
Wisła zagrała dziś na swoim wyjazdowym poziomie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 08.03.2014 o godz. 20:40.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#53
|
|
Po dzisiejszym meczu widać jak na dłoni, co oznacza dla nas Głowacki. Ilekroć Nalepa wyprowadzał piłkę, to mroziło mi krew w żyłach. Niestety pomimo nienajgorszej ogólnie gry Nalepy (zwłaszcza po takiej przerwie), to piłkarz z taką szybkością nie ma prawa grać w Ekstraklasie. Przecież ten chłopak biega wolniej od leciwego "Głowy"!!
![]()
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#54
|
|
Podsumowując Wiśle brakło trochę piłkarskiego "cwaniactwa" wystarczało się przewracać w sytuacjach stykowych i byłoby gwizdane w naszą stronę Ruch przy każdej sytuacji się przewracał, robił milion fikołków, nawet jak Buchalik wleciał w Gułe to krzyknął głośniej i faul dla nich. Brak Głowy widoczny, dużo niepewności, wydaje mi się, że po opublikowaniu tego turbokozaka z Brożkiem to wszyscy teraz widzimy każde jego chujowe przyjęcie i zagrania ale on był taki zawsze, brakuje mu po prostu bramki jak strzeli w jednym meczu to będzie strzelał seriami, pewnie brakuje mu tez konkurencji ale to jest nasz stary Brożek. Nalepka dziś na plus, zawiedli mnie bardzo Bunoza z Dudką aa! i niech tego Guerriera ktoś posadzi na ławce bo wydaje mi się że bardziej przeszkadza na boisku i wprowadza więcej chaosu a akurat tego w naszej grze nie brakuje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#55
|
![]() ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
#56
|
|
Donald jest najberdziej przewidywalnym pilkarzem w naszym skladzie... powinien usiasc na lawie bo to jezdziec bez glowy. Nalepka elegancko moim zdaniem.Bylo pare wielbladow ale ogolnie dal rade.Pawel tez na lawe a Gule na szpice a za Gule Szewczyk.Powinni zagrac ofensywnie od samego poczatku.. Kolejny mecz bez bramy.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Offline |
#57
|
|
Ciekawe co zrobi komisja ligi, zamkną wszystkie trybuny bo zza wszystkich wleciały race?
Oczywiście nie popieram tego typu działań jednak pokazało to obsurd w przepisach, nikogo ukarać nie można bo race wrzuciły osoby nie mające biletów na mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
A usuwanie ich zajęło więcej czasu niż podczas meczu derbowego.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)
Offline |
#59
|
|
3 słowa na temat meczu....
O ja pierd.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#60
|
|
Tragedyja!
Trzeba się zrzucić i dać na msze aby Pawłowi wróciła skuteczność Donalda trzeba odłączyć od FB. Nie wiem, może i faktycznie to efekt "wiosny Smudy". Szkoda bilansu na własnym stadionie.Poza sporym fragmentem derbów, nie zagraliśmy od startu rozgrywek dobrego meczu. Za tydzień kolejny ciężki mecz i znowu trzeba będzie zestawiać wykartkowaną obronę i zapewne znowu w pałę. Musimy się teraz nastawić na gorsze chwilę Wisły.... ![]()
What's new?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|