
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
dziarski chłop
Od: 04.2005
Offline |
#11
|
|
Z Ruskami na rezuńskim Krymie jest jak z tym "fotografem" co niby uciekł z Syrii i ma 50000zł zdjęć obrazujacych zbrodnie Assada a największy szum robi organizacja zacnych opozycjonistów.
Problem polega jednak na tym, że żeby udowodnić zbrodnie "zacnych opozycjonistów" wystarczy wpisać dwie frazy w googla. Wpieprzyli sie do Iraku - było zajebiście bo wpieprzyli się ci co powinni tam gdzie trzeba. Wpieprzyli sie do Kosowa - było zajebiscie bo wpieprzyli się ci co powinni tam gdzie trzeba, Wpieprzyli się do Afgana - zajebiście p.w. Wpieprzyli się na Krym - jest źle bo po pierwsze zrobili to ci co nie powinni i nie tam gdzie trzeba. Waszczykowski wczoraj pięknie mówił w radiu, że my nie mamy ani broni atromowej ani bardzo silnej armii, wiec powinniśmy dbać o najmniejsze przestrzeganie prawa międzynarodowego - więc ja sie pytam, gdzie to dbanie było w Iraku czy Kosowie? Po Iraku drptali jeszcze żołnierze z białoczerwonymi naszywkami. Darujmy więc sobie moralitety panowie ![]()
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|
|
|

|
||||||
|
|