The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2014, 18:46
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Zaczyna się dorabianie własnej rzeczywistości do danej tezy... (...)

Śmieszy mnie też opinia, że mamy tak wyjebaną kadrę, że nie wywalczenie pierwszej 4 to będzie porażka... i .
Własna rzeczywistość ?

Halo pobudka, mamy 1 marca 2014 roku
A nie czerwiec 2013 roku.

Skład Wisły z ostatniego meczu 2012/13.: Michał Miśkiewicz, Marko Jovanović, Arkadiusz Głowacki/Alan Uryga/Osman Chávez, Gordan Bunoza, Patryk Małecki, Cezary Wilk, Rafał Boguski, Ivica Iliev/Michał Chrapek, Kamil Kosowski/Emmanuel Sarki, Cwetan Genkow.

Wczorajszy skład :Michał Miśkiewicz - Dariusz Dudka, Arkadiusz Głowacki, Gordan Bunoza, Piotr Brożek - Łukasz Garguła, Ostoja Stjepanović, Semir Stilić, Michał Chrapek, Donald Guerrier (82 min - Emmanuel Sarki) - Paweł Brożek

Znajdź jedenaście różnic którymi różnią się te składy
Nawet jak są te same nazwiska to nie są Ci sami piłkarze (co oczywiście piszę się na plus Smudy).

Tęsknisz sportowo za nieobecnymi ? (Pomijam Marko, tu wiadomo sprawa).

Nie mam ochoty ani czasu analizować poszczególnych pozycji, ale ten skład może na papierze powieźć dowolną drużynę z naszej kapuścianej ligi.
Może, ale nie musi. Bo wszystko zależy od aktualnej formy.
Kibice pewnej warszawskiej drużyny już jesienią twierdzili, że jesteśmy znów jedynym zagrożeniem dla nich. Z kurtuazji ?
Naszym problemem jest to, że nie mamy zmienników. Dlatego nie będę miał pretensji do Smudy, gdy będziemy przegrywać z powodu kartek czy kontuzji grając rezerwowymi. I w całym sezonie wylądujemy poza czwórką.
Ale od pierwszego składu mogę oczekiwać, że że w trzech meczach zagra coś więcej niż trzydzieści minut przyzwoitej piłki.

PS. Nie jestem Smudożercą, choć specjalnie go nie lubię. Nie ma teraz dla niego żadnej alternatywy, ale to nie powód by nie oceniać realnie sytuacji. Nie jechałem o Bunozie, do Chrapka miałem pretensje o brak ambicji.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:55.