The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.03.2014, 12:18
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Ale ta pierwsza jedenastka trzy mecze to powinna rozegrać, tak żeby dało się patrzeć.
Zaczyna się dorabianie własnej rzeczywistości do danej tezy... Mecz z Piastem był niezły, w dodatku z wygraną na wyjeździe z czym mamy problemy, mecz z Lechią słaby - kopanina. Jak rozumiem na mecz derbowy według Twoich kryteriów również nie dało się patrzeć

Smudożercy jak zawsze będą mędrkować, że powinno być znacznie lepiej, nie dostrzegacie, ze ta kadra jest śmiesznie krótka? Mamy 11 piłkarzy nadających się do gry + 1 wartościową zmianę, reszta z całym szacunkiem to obecnie najwyraźniej szrot, pamiętacie Nalepe na derbach? Oczekujecie, że każdy piłkarz będzie trzymał formę w każdym meczu, a ewentualny jej spadek nastąpi podczas przerwy sezonowej... No niestety tak się nie da.

Śmieszy mnie też opinia, że mamy tak wyjebaną kadrę, że nie wywalczenie pierwszej 4 to będzie porażka... i cała ta opinia na podstawie tego, że: mamy Burlige, który był/jest największym drewnem w zespole, mamy Bunoze, który był uważany za tykającą bombę w obronie która w każdym meczu sprezentuje gola przeciwnikom, mamy Pi Brożka, którego nikt inny w lidze nie chciał, mamy Miśka, który był uważany że miną się z powołaniem - sławne wykopy piłki i inne babole, mamy Gułe, który był wiecznym inwalidą/leniem, mamy Sarkiego, który najlepiej prezentował się gdy cała reszta drużyny była rozbita/bez formy, mamy Chrapka w którego mało osób wierzyło na początku, mamy Donalda, który uważany jest za super piłkarza tylko dlatego, że w pierwszych swoich debiutanckich meczach zagrał bardzo dobrze.

Smuda wyciągnął tych chłopaków na wyższy poziom, dzięki czemu w tej wyliczance można wymazać słowo "był", wypowiadacie się jakby to co obecnie chłopaki grają i jakie miejsce zajmują było dla nich standardem, nie pamiętacie, że standardem x miechów wstecz było np. opierdalanie się Guły.

Wiadomo, Smuda zawali jakiś mecz jeszcze nie raz, może nie trafi z przygotowaniem u jakiegoś piłkarza, pier.dol.nie coś na konferencji, nie jest on trenerem idealnym, ale jest idealny na obecny stan rzeczy w Wiśle wyciągając wynik grubo ponad stan.
Ostatnio edytowane przez silver03 : 01.03.2014 o godz. 12:21.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:40.