PhantomRanger napisał(a):

|
Za to wylewanie swoich żali w brukowcach zamiast załatwić to jak cywilizowani ludzie w zaciszu gabinetów jest honorowe i stawia w pozytywnym świetle byłego trenera. Dał nam mistrzostwo to fakt, ale dlaczego miałby dostawać darmowy bilet dla siebie i znajomków, a kibice chodzący na stadion od 20 czy więcej lat nie mogą na to liczyć? Prędzej to właśnie oni powinni dostać takie bilety.
|
Dlaczego powinien dostać ? Bo takie zachowanie jest przyjęte na całym świecie... i widocznie przez Bednarza też jest traktowany źle skoro idzie do prasy z tym, bo gdyby wszystko było okej to by załatwił to tak jak mówisz przy stoliku.