
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#24
|
|
1. Nie będę oryginalny - Wisła vs Amica. Szybko, ładnie i skutecznie.
2. Miałem dylemat, jednak 5 goli w plecy w Białymstoku przeważyło. Jagiellonia vs Wisła. 3. Indywidualnie: cała podstawowa jedenastka. Grupowo: kibice za Legię !! 4. Też brak oryginalności: czas Małeckiego w Wiśle dobiegł końca. Na sam koniec MHO - cieszy miejsce Wisływ tabeli, ale powtórzę raz jeszcze - bez 3-4 SOLIDNYCH wzmocnień miejsca w pucharach dla nas być nie powinno ( wzmocnień, a nie uzupełnienia składu ). |
|
|

|
||||||
|
|