
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#19
|
|
1. Najlepszy mecz - Wisła - Amika 2:0 i Górnik - Wisła 3:2;
2. Najgorszy mecz - PBB - Wisła 0:0 - powinniśmy dostać bęcki aż miło, i Amika - Wisła 2:0 3) Największe plusy: 1) Michał Chrapek - super postęp - kreatywny pomocnik, który walczy w defensywie i potrafi kreować świetne sytuacje bramkowe, jeżeli będzie dalej się rozwijał (nie dostanie sodówki), a przede wszystkim popracuje nad przyspieszeniem to będzie gwiazdą naprawdę wielkiego formatu.... 2) forma Garguły, Miśkiewicza i Głowackiego - szkielet zespołu, który naprawdę świetnie spisywał się przez całą rundę; 3) Guerrier - kupiliśmy lewego obrońcę, a dostaliśmy fajnego lewoskrzydłowego, oby dał się poukładać taktycznie bez utraty głównych atutów (bo obcokrajowcy w Polsce już tak maja, że po dobrym początku, tracą te walory) 4) Powrót Króla - Paweł Brożek wrócił do Wisły bardziej dojrzały i dalej umiejący strzelać bramki - jak mu powiedziałem przed meczem z Legią - wszędzie dobrze ale w domu najlepiej to uśmiechnął się i potwierdził.... 4. Największy minus - gra skrzydłowych - Małecki + Sarki, zupełnie ta runda im nie wyszła.... No i Burdenski który nie chciał oddać numeru 23 Brożkowi - szczyt debilizmu.... ![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
|
|